Мігранти з України збільшили доходи бюджету Польщі на 15,1 млрд злотих у 2024 році.
Це ≈ 3,87 млрд доларів США.
Це означає, що з кожного 1 злотого, отриманого громадянами України як допомогу, вони сплачували до польського бюджету приблизно 5,4 злотих.
ані від Bank Gospodarstwa Krajowegohttps://biznes.pap.pl/wiadomosci/gospodarka/bgk-szacuje-ze-migranci-z-ukrainy-mogli-zwiekszyc-w-24-wplywy-do-budzetu-o
Де дякую нашим?
Це ≈ 3,87 млрд доларів США.
Де дякую нашим?
frumoasa17• 10 марта 2025
За що потрібно ’дякую’, коли сплачувати податки це обов´язок, якщо працюєш.
dajkiri-irina• 10 марта 2025
Ответ дляPinkMa
платили и платят сейчас на ребенка не помню сколько
800 зл
frumoasa17• 10 марта 2025
Ответ дляPinkMa
так не просто работали, а обогатили бюджет Польши, вы читать умеете?
Ще раз напишу, що це обов´язок, а не благочинність. У країни нема своїх грошей, а є тільки гроші платників податків, які потім держави повертає тим чи іншим способом.
Ответ дляfrumoasa17
Так, це нормальний економічний процес – усі, хто працює, витрачає гроші, платить податки, сприяє наповненню бюджету. Але коли говорять лише про витрати на біженців і замовчують їхній внесок, складається хибне враження, ніби вони тільки отримують допомогу, а не приносять користь економіці. Саме тому важливо говорити про обидві сторони цього процесу.