Баба Йога• 01 февраля 2025

Хто мав досвід вшивання джинсів?

Це взагалі можливо, чи тільки зайвий клопіт і викинуті гроші?
Улюблені джинси стали досить великі, хоча фасон такий що цього не передбачає. Точно таких в магазині не знайшла(( Вихід - вшити. Але сумніваюся, що сядуть так як і раніше.
Задираю носа• 01 февраля 2025
Удалено администрацией...
Баррикадница• 01 февраля 2025
Я ушывала , но я сама шью . Мороки очень много если ушивать так чтоб было не видно и сохранить модель и посадку.
автор Баба Йога • 01 февраля 2025
Ответ дляБаррикадница
Щось таке я і підозрювала. Дякую за відповідь
Без QR коду• 01 февраля 2025
Я ушивала джинси, і не раз. Бо завжди величезні в талії. Ніколи не було з цим ніяких проблем, завжди після цього сідали чудово.
Соседушка• 01 февраля 2025
а расшить можно? тесноваты....
В шоколаде• 01 февраля 2025
Ушивала в ателье несколько раз - деньги на ветер: ни посадку, ни швы не повторить, смотрелось кустарщиной и перешивкой секонда.
ЯяяКакаджамбо• 01 февраля 2025
У меня все джинсы широкие в талии, не ушиваю, покупаю максимально приемлемый мне вариант. Когда ушиваешь они подпрыгивают и по бокам торчат как у клоуна и врезаются между ног. Не всегда, но так вот у нас ушивают . Поэтому или ремень или пускай лежат, когда вновь поправитесь
ЛісАпетная• 01 февраля 2025
Ответ дляВ шоколаде
Вы ходили не в те ателье.

У меня был магазин в ТЦ районного масштаба. Рядом был «ремонт одежды». Там мастер - и не такое ушивала. С джинсами да, не мало гемора - потому что пояс ушивается отдельно и тд.
НО! После готового результата - они выглядели так же, как и до. Все швы восстанавливали, нитки подбирались в тон и тд.
Рятівник Малібу• 01 февраля 2025
Та ну вас, автор!
Я уже и мулине купила.
Ацетилсалициловая кислота• 01 февраля 2025
Було таке, що я собі трохи ушивала джинси. Роботи не більше, ніж на годину. Ушивала тільки по зовнішньому шву і небагато.
Ліплю вареники• 01 февраля 2025
Тсю! Колись купила дуже гарні джинси тільки от широкі в талії, віднесла своїй швачці вона зробила витачки на талії і все сіло супер.
Не бачу нічого неймовірного в тому щоб підігнати речі на свою фігуру.
Томатико• 01 февраля 2025
Зашла почитать про вышивки на джинсах.
Прикуси Язика• 01 февраля 2025
У мене у дворі ательє, то майстриня вміє все. У тому числі і зменшити джинси, по фігурі посадити.
У неї профільна освіта, великий досвід.
Ясно, гце буде не 50 грн, а 300-400.