4есотка• 11 марта в 07:10

У кого стоїть Мірена більше двох років і довше, питання до вас

Привіт.
У мене Мірена стоїть уже більше трьох років.
Місячних за цей час не було зовсім.
Але тут на днях почалась мазня, і кров´янисті виділення. Перед цим була колоноскопія.
Була в лікаря, на УЗД все в нормі, ендометрій тонкий. Спіраль на місці.
Переживаю.
В кого на мірені, після довгої перерви почались місячні? Чи таке може бути в нормі?
Анонимус Я• 11 марта в 07:22
Так а доктор что сказал
Вишня на торті• 11 марта в 07:26
У мене рівно три роки, поки все ок
автор 4есотка • 11 марта в 07:42
Ответ дляАнонимус Я
Так а доктор что сказал
Що таке може бути. Але все одно якось не по собі.
автор 4есотка • 11 марта в 07:42
Ответ дляВишня на торті
У мене рівно три роки, поки все ок
Виділеннь зовсім нема?
Ирина_Б_• 11 марта в 07:49
Я уже поменяла на вторую. Но у меня изначально они шли, мазня месяц или в два месяца, врач говорила что это хорошо, типа яичники подружились с яичниками.
автор 4есотка • 11 марта в 07:56
Ответ дляИрина_Б_
А ви зразу замінили на другу, чи після аналізів?
Ирина_Б_• 11 марта в 07:57
Ответ для4есотка
мазки просто сдала. Она мне ту вытащила и новую поставила, 10 минут
БезПаспортаНеПродаю• 11 марта в 07:59
Питання не по темі, але мені важливо. По якій причині Вам робили колону? Проблема з ЖКТ почалася після постановки спіралі?
( в мене так, тому важливо знати, чи є зв´язок ще у когось)
Ленне-Рейма• 11 марта в 08:01
Ответ для4есотка
Якщо по УЗД все добре, то нема чого перейматись. Протягом 5 років доза гормона поступово знижується і дійсно можуть поновлюватися місячні. Але на четвертому році то зарано, зазвичай таке після 4 років користування. Можливо у вас це повʼязано з моральним та фізичним навантаженням на організм через колоноскопію. Не нервуйтеся, все буде добре
автор 4есотка • 11 марта в 08:20
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую за відповідь.♥️ Буду спостерігати.
Ваша прЭлесть• 11 марта в 08:23
Девочки а что когда стоит спираль вообще отсутствуют критические дни?
автор 4есотка • 11 марта в 08:28
Ответ дляВаша прЭлесть
В кожного по різному. В когось зовсім пропадають, в когось мазня.
Пухнасті штани• 11 марта в 08:33
ну у меня два почти года постояла норм ( не считая, что долго мазалось после установки). а потом пошло что- то, не месячные, но и не скажу, что ничего. и разное из месяца в месяц и в овуляцию тоже бывало- врач сказала, бывает. и оно сейчас, спустя полгода, снова успокоилось
автор 4есотка • 11 марта в 08:55
Ответ дляПухнасті штани
В мене був стрес. Гінеколог сказав, що може через нього. Буду спостерігати.
Треба підробіток• 11 марта в 09:55
Может быть что угодно. Но часто это в пределах нормы.
Bombastic• 11 марта в 11:10
Ответ для4есотка
Виділеннь зовсім нема?
Є, але «природні» нормальні
Bombastic• 11 марта в 11:11
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Блін. ….
Блін ….
У мене хронічний рефлюкс якраз три роки назад розпочався….
Навіть подумати не можна що це повʼязано
Блінннннн
Скільки всього перепробувала
Кумася• 11 марта в 11:58
Ответ дляВаша прЭлесть
У меня есть, скудные. А первые 2 месяца мазало постоянно. В мае будет 2 года, как поставили.
автор 4есотка • 11 марта в 12:25
Ответ дляBombastic
Блін. ….
Блін ….
Блінннннн
Скільки всього перепробувала
Та не через спіраль це
автор 4есотка • 11 марта в 12:26
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ні, проблеми не через спіраль
З понеділка на дієті• 04 апреля в 11:04
Дівчатка, а як на спіралі дізнатися про початок клімаксу? Якщо немає зовсім місячних