LenokN• 11 марта в 08:51

Які пригоди читають діти 7-8-9років?

Що цікавенького читають з задоволенням ваші діти? Бажано подорожі, пригоди... Я якщо ще і легко читається, то взагалі супер.
МамОмужа• 11 марта в 08:52
Щоденник слабака
ДА да да• 11 марта в 08:52
Теж цікавить, від 7 років. Зараз читаємо Різдвяну свинку і чекаємо на першу частину Гаррі Поттера з ілюстраціями. В мене дівчинка.
Якось так і живу• 11 марта в 08:58
Друзяки динозаврики, книга досить дитяча, але як дочитує, то одразу просить наступну частину, читає залпом
АяВсёЗнаю• 11 марта в 08:58
Можливо для самостійного читання важкувато, бо книги по 300+ сторінок невеличким шрифтом, але якщо Ви читатимете дитині, то супер цікаві книги, я сама від них задоволення отримала: всі 6 частин Мій братик мумія, Тоска Ментен (читати по-порядку).
Железобетон• 11 марта в 09:01
Джуді Муді подобається
Не худа ні разу• 11 марта в 09:05
Кокотюха пригоди пише, дітям цікаво, але там художньої цінності нуль.
Vik tori 5430• 11 марта в 09:09
Всеволод Нестайко Пригоди у лісовій школі.
Всюди влазю• 11 марта в 09:19
В мене хлопець - з цікавих пригод - 1. Серія Як приборкати дракона? Подорожі і пригоди, читається легко
2. Та серія про Різдвозавра, пригоди
3.Цікаво дуже, але читали вдвох (самому може бути закладено) - серія про Джорджа і таємниці всесвіту. Теж пригоди, космічні подорожі.Самій цікаво було, багато пізнавального, малий засинав, а я далі читала, не могла зупинитись так цікаво...читав десь в 9, зараз меншому 8.5 думаю з ним почати теж.
Фиона Шрековна• 11 марта в 09:22
Весь Сашко Дерманський - дитина просто обожнює. Джуді Муді, 36 і 6 котів. Джури козака Швайки - сподобалося - я навіть сама з задоволенням прочитала. Гаррі Поттер - звичайно, Нестайко
Всюди влазю• 11 марта в 09:24
До речі, ще цікаві були Джури козака Швайка. Читав десь пізніше. Написано дуже захоплюючи, для мене цей автор був відкриттям.
Фиона Шрековна• 11 марта в 09:25
Ответ дляВсюди влазю
Рудківський гарно пише, а сама в дитинстві обожнювала його Гості на мітлі та Бухтик з Тихого затону
Нехай щастить• 11 марта в 09:26
Ось це приблизно з 8 до 10 років. На 7 років напевно можна почати з 13-поверхового будинку та Пригод кота-детектива
Подруга доньки в цьому віці захоплювалась Джуді Муді.
Всюди влазю• 11 марта в 09:26
Пригоди вужа ониська менш захоплива, але теж сподобалась. Ця краще молодшим, на років 7
Нехай щастить• 11 марта в 09:26
Ответ дляФиона Шрековна
Мені здається Нестайко це для 5-7 років
Фиона Шрековна• 11 марта в 09:27
Ответ дляНехай щастить
Мені здається Нестайко це для 5-7 років
Тореодори з Васюківки - як раз на 8-10 років. Мені 45 і я теж можу їх перечитати . Так що вік для книжок- це досить умовно
Нехай щастить• 11 марта в 09:28
Ответ дляФиона Шрековна
Моїй чомусь не зайшло. Добре що була можливість взяти у подруги, а то книги зараз недешеве задоволення
Всюди влазю• 11 марта в 09:28
Ответ дляФиона Шрековна
А я його лише зараз відкрила, на жаль.. шкода, що раніше не натрапила. Він мені як український Ден Браун
Фиона Шрековна• 11 марта в 09:30
Ответ дляНехай щастить
Електроні книжки - це вихід. Дешевше і місце не займає
Нехай щастить• 11 марта в 09:30
Ответ дляФиона Шрековна
Так, згодна. Але моя поки щось не хоче, хоча електронна книга в нас є
Невгамовна шахиня• 11 марта в 09:39
Ответ дляНехай щастить
Мені здається Нестайко це для 5-7 років
А нам навпаки якось нудно то читалося...
Невгамовна шахиня• 11 марта в 09:40
Ответ дляНехай щастить
Ми все в бібліотеці берем. Дуже зручно і дешево)
Полуничка• 11 марта в 09:43
Сын в 7-8 лет читал Волшебник изумрудного города (все книжки), Приключения Алисы (которая Селезнева), Поттера, Мумми Троллей, по школьной программе какие то книжки закачивала еще в читалку..
А, Линдгрен еще читал (Карлсона, Пеппи, Мы все из Бюллербю). В 9 перешел на Дом странных детей (там книг 5), Часодеи, Лунастры, Эрагон, Властелин колец, Хоббит.
Коты вояки, Джуди - ему не зашли, хотя тут девчата их очень хвалят. Но мы ж помним, что вкусы у всех разные :)
Сарафанное радио• 11 марта в 10:30
Ответ дляНехай щастить
В бібліотеках все є безкоштовно.
Полуничка• 11 марта в 12:04
Ответ дляСарафанное радио
В бібліотеках все є безкоштовно.
На цікаві та ходові книги там черги…
У мене син 2 рази сходив, більше не пробує навіть. Просто каже що хоче почитати - я йому на читалку скачую.
Зубная фея• 11 марта в 16:00
Мій син фанат Тіммі Тобсона, легко читати, перші книжки великими літерами, у кінці глави загадки.