Ms. При теле• 01 апреля в 11:32
Що почитати, якщо люблю історії про виживання, дорогу, пригоди
але без підліткової наївності й без суцільного екшену?
неДодекаэдр• 01 апреля в 11:54
Кристин Ханна ’ С жизнью наедине’.
Сюжет такий собі в кінці, але про виживання в чигірях Аляски було цікаво.
Катсу Алма ’Голод’ - трохи альтернативний погляд на реальну трагедію групи Доннера (переселенців в Каліфорнію). Там містики напхано, але сама канва на реальних подіях, з реальними персонажами.
Меня не звали• 01 апреля в 12:22
Кідрук Там де немає бога
Дерев´янко Літопис Сірого Ордену, перша книжка