Роза в вазі• 11 марта 2025

хто невпевнений в собі? як це проявляється?

КрестьянинДиор• 11 марта 2025
А вот так - я не уверена в своих знаниях, поэтому отказалась уже два раза идти на собеседование. Вот и неуверенность (
Интимная• 11 марта 2025
Темами оцените фото, на какой возраст выгляжу, хамство на форуме, коменты чтоб зацепить.
Вон 8 марта как себя показало, некоторые как с цепи
Сегодня не целуюсь• 11 марта 2025
1.Не впевнена в своїх знаннях, хоча цікавлюсь багатьма темами, багато читаю.
Але як тільки є нагода підтримати тему, в якій я обізнана, я частіше за все, не роблю це, бо думаю що співрозмовник точно знає краще за мене.

2.Після зустрічі з подругами, можу ще декілька днів прокручувати в голові наші діалоги, сварити себе, що не так щось сказала чи зробила, чи ляпнула лишнє.Налаштовую себе на те, що зі мною перестануть дружити😂
Хоча знаю, що в мене класні подруги, мене люблять, зі мною радяться…але не можу нічого з собою зробити(
АБВГДэшница• 11 марта 2025
О...а я то вообще...не зайду в магазин за 5 минут до закрытия ... Не буду стоять за 5 минут до открытия... Не могу зайти одна в бар.... И т.п. короче тяжёлый случай