Лапка• 11 марта 2025
Как вылечить заеды?
В уголках губ трещины, как лечить? Что пропить, возможно мази ?
Ламборджини• 11 марта 2025
Колись читала що вітаміну якогось не вистачає, але може бути і інфекція. Якщо це часте явище, вам мазі не допоможуть, зверніться до лікаря.
Щебетуха• 11 марта 2025
Ох я колись мучилась з тими заїдами(Колись в автобусі, якась жінка, помітила мої ранки і дуже делікатно порадила мені мазь Левомеколь.
Я їй по цей день вдячна, бо вже років 5-7 вони не з‘являються!
Тільки мазь в металевому тюбіку, не в пластмасовому
Оле Лукойе• 11 марта 2025
Моя дитина мучилась. Лікар сказав це грибок. 3 дні мазь Тридерм і норм. І дійсно Гугл пише що це грибок. Будь-якою протигрибковою маззю . 2 міс було в дитини і пройшло за 3 дні.
Ніякі вітаміни групи В, Е і бактер.мазі типу Бактробан, Бороплюс не допомогли.
Стоматолог теж підтвердила що це грибок і лікується протигрибковими мазями
Сама купляю квіти• 11 марта 2025
У мене таке з гормонами пов´язане, завжди лізе, коли менструація. Послідкуйте, може, у вас теж від циклу залежить.
Печенюшка• 11 марта 2025
Педіатр казала що це одна з ознак глистів. Але тут скільки людей скільки й думок.
Кукусик• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
мойте рот после каждого приема пищи мылом. ну губы в смсыле
Дустовим?
Найчастіше, це таки герпес. Тобто імунітет, але місцево можна знімати тим же герпевіром