Парасюха• 11 марта 2025
Компанія не робить поставки
Я працюю менеджером з продажу, саме на цій фірмі працюю 4 місяці. За цей період я продала практично всі запаси, і мені вже приблизно як місяць немає, що продавати. Залишилось всього кілька позицій, і те найдорожчих, які не так часто потрібно звичайним покупцям або дуже специфічний товар, який продається в кращому випадку десь раз на рік. Я постійно пишу менеджеру, що відповідає за поставки про те, що в мене немає що продавати, коли приїде товар. Він мені відповідає: товар буде, без товару не залишимо, поставки будуть. Але зараз сезон, до того ж хочу щось заробити, а не просто просидіти на роботі. Що порадите?
Парасюха
• 11 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Так задайте прямо питання. Можливо, там умови виготовлення декілька місяців після передплати чи ще щось
Так я задала, нічого нового у відповідь не отримала. Якби хоча б пояснили реальну ситуацію.
Криниця щастя• 11 марта 2025
Ответ дляПарасюха
Якраз проблема в тому, що нічого не каже. Постійно кормить обіцянками: товар буде, без товару не залишимо і все, так кожен раз.
Якщо воду лиє, то якась лажа там є. Докапуйтесь до правди, якщо це щось дасть.
Мозговая пилочка• 11 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
В этом нет смысла. Нужно просто уходить в другое место
Парасюха
• 11 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Практично кожен день це роблю, вже навіть якась демотивація((
Латексне альтер ЕГО• 11 марта 2025
Автор, що по цифрам у вас виходить? ставка + % я так розумію, віддлено працюєте або у офісі?
Я шукаю собі у команду людину, яка вміє і може продавати.
Парасюха
• 11 марта 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В офісі, ставка + %. А що Ви продаєте?)
ДлинноНожка• 11 марта 2025
Я вас розумію🤝🏻 Те саме на роботі і відділ закупівлі падає на мороз, типу поки поставок не буде, продавайте те, що є. У нас попит перевищує пропозицію і я реально дивуюся, як наша компанія ще існує з таким підходом до бізнесу.
Криниця щастя• 11 марта 2025
Ответ дляПарасюха
Йдіть вище, але щось мені здається, всі і все знають, якщо така проблема на старті роботи, далі може бути ще важче
Парасюха
• 11 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Дякую за розуміння)) так само не можу зрозуміти свою компанію, навіщо тоді набирати стільки менеджерів, якщо не можуть забезпечити товаром.
Парасюха
• 11 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Так, до того ж компанія зараз ще стільки менеджерів нових взяла, а товару немає.
Пік Антна• 11 марта 2025
Ответ дляПарасюха
Зарплатою хоч забезпечують? Ставка більша за % і достатня для життя чи ні? Що думають інші менеджери? Шукайте щось інше потихеньку.
Парасюха
• 11 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Ставка 11 тисяч, а все інше відсоток. Інші менеджери теж не задоволені
ДлинноНожка• 11 марта 2025
Ответ дляПарасюха
У нас менеджерів все ще бракує, бо навантаження велике, але з товаром найбільша проблема. Кажуть постійно, що нема грошей для закупівлі товару. Ходять чутки серед колег, що взяли на роботу нову людину у відділ закупівлі і почали гроші невідомо як витрачатися. Ну а взагалі це проблема керівництва, що нема контролю.
Дайте подуться• 11 марта 2025
не верю. у вас есть руководство и вы все вопросы должны решать с ними.
обратите внимание на свои функциональные обязанности и их выполняйте. если вас настолько все беспокоит пишите обращение директору компании с предложением и описанием проблемы.