Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
kissaniya• 11 марта 2025
Буду дружить сама с собой
delphoto
ТайТаке• 11 марта 2025
Ответ дляan.ge.lina
Не сприймайте це все так серйозно,це просто доп. опція, ніхто ж нікого не примушує. Завжди можна пройти повз ціх pro тем і спокійно спілкуватися як і раніше у інших темах. Навіщо ця драма
Зачем вы мне приписываете свое мировосприятие?
Пройдите мимо моего коментария и не давайте непрошеных советрв.
Дафна• 11 марта 2025
Лучше бы убрали эти дибильные эмоции- рыгающий смайл и клоун
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Буду дружить сама с собой
З таким арсеналом і сама? Ні, ми не дамо Вам залишитись самотньою☝🏻
lisulya• 11 марта 2025
Если этих тем не будет в топ-темах, то мне в принципе без разницы кто там с кем в личке переписывается. Так как я, заходя на сайт, ориентируюсь чаще всего на топ темы дня, если там будут только закрытые темы, то просто выйду с сайта и пойду гулять по интернету. Никогда не было цели найти тут друзей, скорее наоборот побеседовать с незнакомыми людьми на темы, о которых друзьям знать не нужно. Ну и группа Маси показала, что дружить тут не лучшая история)
ТайТаке• 11 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Почему? Что кто-то будет общаться без вас?
Удалено администрацией...
an.ge.lina• 11 марта 2025
Ответ дляТайТаке
А вы пройдите мимо моего, вы здесь не решаете кому и что советовать, здесь не запрещено обращаться к другим пользователям форума
ТайТаке• 11 марта 2025
Ответ дляan.ge.lina
Удалено администрацией...
Дафна• 11 марта 2025
Ответ дляМerida
Потужно, конечно.
Почитала комменты, прозрела от комментариев админа
Не могу провести цепочку, как дошли до этого новшества. Это ж другой формат сайта.
И так и не поняла, нафига мне видеть тему, если она для друзей, а я не в них?
А я не поняла какие могут быть « друзья» на подобном ресурсе, и зачем они тут вообще нужны. Потужна потужность
Мerida• 11 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Буду дружить сама с собой
Удалено администрацией...
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляДафна
Ваша позиція вже абсолютно зрозуміла і не потребує подальших нагадувань. Якщо більше конструктивно сказати нічого - будь ласка, припиніть флудити. Дякую.
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
А я тут до чого? Я і по елітним ТГ каналам не сиділа. І, тим більше, не збираюсь тут сидіти по групах, які не просто будуть частково видні всім бажаючим, а ще і повністю доступними закритій кількості адмінів та модераторів. Де і як потім можуть повилазити ці ’сєкрєтікі’ можна тільки уявити...
Та і я ж кажу ))) секретіки вилізуть боком )
JENYABEST• 11 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Приберіть ботів, так і залишаться друзі 🤗
Поддерживаю !
a.ostroverh• 11 марта 2025
Ну вот! Всех друзей разогнали
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляМerida
Потужно, конечно.
Лучше бы дали возможность за деньги открыть анонима вот было бы весело ) да и флуд бы закончился и срач тоже .
ok1904• 11 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Ну вот! Всех друзей разогнали
Кажуть тут платні бани роздають
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляok1904
Кажуть тут платні бани роздають
Как это?
ok1904• 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Как это?
Якось наші дописувачки вміють. От хочу зрозуміти.
Дафна• 11 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Так какие тут могут быть «секретики»?
Можно подумать кто то в убийстве признается))) Максимум «галя обозвала валю дурой и сказала , что ее гуччи подделка» и базар-вокзал на 20 страниц.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляДафна
Так какие тут могут быть «секретики»?
Ніхто не говорить про секретики, йдеться про обмежену кількість схвалених учасників дискусії. А будуть там секретики, чи просто спілкування без взаємних образ та тролінгу - це вже вибір кожногоз учасників.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляok1904
Ми безкоштовно бани роздаємо, то вас на бабки розводять. Лохотрон.
Обувь кожа• 11 марта 2025
Полная фигня, лучше бы убрали раша ботов которые тут постоянно провоцируют и флудят, оскарбляют жителей Украины.
Ирина_Конор• 11 марта 2025
Ответ дляДафна
Нет
Ирина_Конор• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Почему нет анонимности во всех разделах?!
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
А правда что есть платные баны? Информация соответствует действительности?
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляИрина_Конор
А зачем в политике анонимность?
чаревна• 11 марта 2025
Ответ дляИрина_Конор
Аноним, стесняется анонимного ника))
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляAny
Запит може надіслати і не Про, а прийняти лише Про. І потім самостійно виділитися з друзів можна лише з Про
Ні, видалитися з друзів можна завжди через сторінку профілю цього користувача, навіть без pro. Там синя кнопка, якщо ви друзі, натиснули і вже не друзі.
ЗдохниПуйло• 11 марта 2025
Мене запросили у друзі але я маю ще й кинути собі гроші на рахунок, щоб спілкуватися? Напуркуа мені це щастя?
вре_Динка• 11 марта 2025
Ответ дляОбувь кожа
А хто тоді промо-аккаунти купувати буде?