Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
Maximixi• 11 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Мене запросили у друзі але я маю ще й кинути собі гроші на рахунок, щоб спілкуватися? Напуркуа мені це щастя?
Вас ніхто не може запросити, можуть тільки подати запит в Друзі до Вас. І Вам вирішувати - потрібно це чи ні. Якщо не потрібно - просто проігноруйте. Нічого не платите, нікому нічого не пояснюєте, живете як і жили.У чому проблема?
ЗдохниПуйло• 11 марта 2025
Ответ дляMaximixi
У мене немає проблем, просто в старпості про гроші не було написано
svieciu• 11 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Буквально в первом абзаце ’з новим PRO форматом...’
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А де в стартпості написано, що хтось вас може кудись додавати без Вашої згоди?
Вам вище правильно написали, прошу будьте уважніші та не розганайте надуманих висновків. Дякую.
Jul-sun• 11 марта 2025
Ответ дляsvieciu
оо. так треба окремий форум для про і хай там тусують з друзями
svieciu• 11 марта 2025
Ответ дляJul-sun
Если очень хочется, то почему не купить себе про акк? Клоуна можно ставить, рекламы нет) прелесть же
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляJul-sun
А чому Ви зробили висновок, що pro мають спілкуватися виключно в приватних темах? Це лише одна з додаткових опцій, що додано до пакету PRO, не більше.
Jul-sun• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
просто я була неуважна що для про. я думала ця опція для всіх. так так треба окремий форум для них и там темка с їх привілеями. (з цим оновленням)
svieciu• 11 марта 2025
Ответ дляJul-sun
Не понимаю Вашей логики)
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляJul-sun
В приватних темах мають змогу спілкуватися всі без виключення, навіть без PRO. Головна умова- це бути другом для автора теми. Невже це так складно зрозуміти?
lisulya• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Та ясно, що складно. Які, млін, друзі на Совєтчиці?
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляlisulya
Це користувачі, з якими власне Вам приємно поспілкуватися на якусь цікаву тему, бо вони вам чимось сподобались, як то знаннями, висвітленням власної думки тощо. І спілкуючись, не буде зайвих людей, думка яких вам щодо цього питання зовсім не цікава. Все. Не більше, не меньше.
lisulya• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Та спілкуватись то одно, поспілкувались на спільну тему і розійшлись собі. І то, це частіше не автор теми, а людина, яка висловлює свою думку на тему (а цього не другу видно не буде, як я розумію). А в друзі мені до них навіщо напрошуватися?
Навіть не уявляю, який має бути заголовок теми, щоб я ото вирішила стукатись комусь у друзі і тоді ще отримувати від них запрошення у інші теми, які мені вже не будуть цікаві. Певно щось на кшталт ’Знаю, де заховано золото Полуботка. Інфа сотка’ не менше
ЗлыеБухи• 11 марта 2025
Головна родзинка форуму була анонімність. Останні нововведення зводять форум до пересічної соцмержі. Міжсобойки, троллі, незгодні в бані((.
Штош, кнопка виходу поки доступна))
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляЗлыеБухи
Штош, кнопка виходу поки доступна))
Хто змінив чи забрав у Вас ті можливості, які ви згадали і де Ви побачили, що їх не буде або скасовують. Ви уважно прочитали про додаткову нову опцію?
ЗдохниПуйло• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Мова не про мою згоду, а про те, що ви не зауважили і не пояснили, що це буде платно
ЗдохниПуйло• 11 марта 2025
Ответ дляsvieciu
І де тут про гроші? Я взагалі не знаю що це за набір букв, про
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Ну вот! Всех друзей разогнали
Це тому, що вони безкоштовні)
ЗлыеБухи• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Так, прочитала)). Міжсобойки врахували? Історія з Масьою нічому не навчила?))
На всяк випадок, вибачаюсь. До бану готова.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Що саме платно? PRO акаунт з додатковими реакціями та без реклами? Так він був введений задовго до цього дня. А сьогодні в нього додали ще одну опцію. А далі буде ще більше, щоб дати максимум корисних опцій для користувачів. Зауважие, що ці опції ніяк не повʼязані з загальними можливостями. Це своєрідні бонуси за платну підписку. Користуватися цим чи ні, кожний вирішує сам. Вважаємо, що плата в розмірі еквівалента 1 долара на місяць абсолютно доступна кожному, якщо є потреба в цих опціях.
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляИрина_Конор
Почему нет анонимности во всех разделах?!
Вам що, не дає створити анонімну тему про покращення? Так вас і під анонімом легко пізнати)
FightingFox• 11 марта 2025
Ответ дляMondays Child
Таким образом условная маня (мы все знаем ее) сможет создать тему в разделе политика под анонимом и запретить комментировать всем, кроме своих же клонов, простите друзей. Идеально. (на самом деле нет)
Удалено администрацией...
FightingFox• 11 марта 2025
Удалено администрацией...
FightingFox• 11 марта 2025
Удалено администрацией...
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляBattleBunnyInAction
Удалено администрацией...
Ось це ви для чого написали? Яка ціль?
FightingFox• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Ось це ви для чого написали? Яка ціль?
мета, а не ціль. Я поки що можу тут висловитися? Чи вже ні?
Я так вважаю
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляBattleBunnyInAction
Я так вважаю
Що саме вважаєте і як ваше вважання повʼязане з темою де ми обговорюємо новий доступний формат спілкування. Висока потужна мета обмазати лайном?
FightingFox• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
бачу трошки далі, наперед.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляBattleBunnyInAction
бачу трошки далі, наперед.
Це добре, потужно навіть. Так що саме не так з новою опцією?
lisulya• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Этих же тем не будет в топ-темах и вверху ленты, как, например, этой вашей темы? Тогда я думаю и проблем не будет. Кто там где общается тесным кругом мало кого волнует, если оно не рябит глаза. А полезут очередные интересные разборки и скрины личных переписок из закрытых тем в общий доступ, то и нам веселее будет)) холодцов много не бывает)))