Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Именно так.
Я думала поговорили, пообсуждали и разошлись. Но нет.
Повʼязані назавжди)))
чаревна• 11 марта 2025
Ответ дляMaximixi
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3689022 вот создали тему уже, пока не супер активно, но чтобы хоть понять и разобраться. Матюкаемся :)
Та, ото набиваться в дружбу, чтоб потом решали принимать тебя или нет, глупость какая то.
Пройдёшь все круги ада, а там сиськи хены 2000
Any• 11 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Тобто, ви знаєте, що тут повно прорашистького дєрьма і для них робите таку послугу, щоб їм не заважали?
Підрив економіки ворога? Сподіваюся я не розкрила випадково державну таємницю
uma• 11 марта 2025
Ответ дляHeksa
Нарешті можна буде поспілкуватися на політичні теми без матрьох і ботів.
По-моему полная глупость лишать себя возможности слушать разные мнения.
ЗдохниПуйло• 11 марта 2025
Ответ дляAny
Якось троха не в тему ваша економіка
Londa___• 11 марта 2025
Ответ дляuma
… и лицезреть разные смайлики

(шутка)
Olvia1987• 11 марта 2025
А где именно в профиле находится эта функция?Что то я у себя не вижу.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Не друзям Ак не буде видно?
Тільки назва і старт пост?
Як з розділом політика? Бо якщо друзі всі, То на тему можуть і не скаржитися?
Поскаржитися можна на будь-яку тему, включно з Приватними.

Якщо хочете обговорити политику, можна створити приватну тему, але без якихось деталей у стартопику, все в коментарі переносьте.
Саме спілкування в приватних може будти обмежене тільки автором, якщо матюки та інше для нього ок- то спілкуйтеся собі.
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Так а де Ви побачили заклик, що тільки приватні теми потрібно створювати? Це додаткова можливість для тих, кому це може бути актуально.
Якщо у вас є машина і ви не користуєтеся метро, це не означає, що метро не потрібне всім іншим. При цьому і ви з машиною, іноді можете користуватися метро, за потреби. Невже це не очевидно?
Можете привести пример когда это актуально пожалуйста? Политика? Только ради этого?
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin

Тобто така тема збере любих ’ друзів’, там можна лаятися, обговорювати інших, по інтересам, приносити різні джерела, навіть заборонені ? Ну наприклад , якісь ватниці , ну не знаю..зберуться на цьому сайті в РроТемі і будуть на вашому ресурсі Хейтити, наприклад жінок військових, ще когось, і якщо їм все Ок, не має скарги, вони всі свої, то ви даєте простір і площадку, ресурс для такого?
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Зараз ще мало хтось з кимось в друзях, бо все тільки почалося. Але пройде час, люди частково передружаться та почнуть створювати такі приватні бесіди. Не думаю, що політика будет основною, це і так можна загалом обговорити, маса більш делікатних тем.

Доречі вже понад 200 запитів та Друзів за цей час.
Any• 11 марта 2025
Фан-факт: початково Onlyfans запускавсь як платформа, що мала допомагати ділитися власною творчістю. А потім платний доступ до творчості переріс...
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
а вы уже и пронести что-то собрались на вечеринку и еще и других небось угощать Ай-ай-ай!
Vita_Nikolaeva• 11 марта 2025
Ответ дляAny
Вы намекаете на то что «то ли еще будет» на советчице?))
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
А чому   думаєте   тільки в цій площині? Пошук зради? Тут вона відсутня.
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляAny
но творчество осталось
Sova splushka• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
А потім ще й викладуть скріни куди захочуть. Просто супер для репутації кідстафу.
Any• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Але зважаючи на механізм автоматичного бану через певну кількість скарг, чи не стануть оці закриті спільноти друзів інструментом, що спрощує координацію, чию тему масовано захейтити і закрити?
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Чому тільки в цій? У всіх? Я наприклад, з задоволенням ’з друзями’ обговорювала і новини, і нові туфлі.
Але і розумію, як воно буде. Ви дасте ресурс без модерації, не тільки обсудити болячку якусь, новий рецепт пирога, чи платтячко.
Самі топові теми - це політика, про війну, і біженців. Більшість нічних.
Є групи що хейтять один одного в топових темах. Не новина ж.є що збирають інформацію.
Any• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
но творчество осталось
Ага, зняли все, практично гола творчість і лишилася. Але монетизація успішна
Christ1na• 11 марта 2025
Ви будете банити матрьох??
завитушка• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Ну бо навряд чи хтось збереться в колі друзів, щоб обговорювати труси чи фєн. Тут же ясно хто по яким інтересам ’дружить’.
Лиломея• 11 марта 2025
Наверное сейчас меня или забанят, или удалят коммент - но все равно хочу сказать свое мнение.
Советчица стала менее посещаемой из-за цензуры и редактирования постов. А так же из-за невозможности обсуждать многие злободневные темы без анонимов, под видом борьбы с ботами.
Теперь низкие посещения пытаются реанимировать вот такими вот инновациями. Это окончательно переломит тонущий Титаник на 2 части.
Так же я понимаю, что ресурс хочет компенсировать прибыль от потери трафика и вводит платные услуги, но на что?
На и так конституционное право на приватность, гарантированное законодательством Украины?
Продавать возможность анонимности за деньги (как то удаление обсуждения только платно или удаление из этих друзей только с платным ПРО) - это плохая стратегия на долгосрок. , Как и то, что те, кто не платят, пусть сидят деанон.
В общем, жизнь покажет. Но свободного интернета больше нет. Или есть, но в других местах.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляAny
Тобто по Вайбер, Телеграм, Whatsapp та інші інстументи ви не знали, вірно? Розчарую вас, якщо хтось ставить таку ціль, то наш варіант приватних тем далеко не найкращий для такого.
Нагадую, якщо Ви не згодні з баном, завжди потрібно писати на підтримку і якщо це був автоматичний за скаргами без підстав - його знімуть.
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Після промо чоловічої проституції вже нічого не дивує
Maximixi• 11 марта 2025
Ответ дляЛиломея
Да да, Трамп тоже во всех грехах глобалистов винит
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Це вам окреслюють можливі наслідки, про які ви, вочевидь, не задумуєтесь, ніяк не реагуючи на ботоферму, яка тут розвелась з мовчазної згоди адміністрації
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляsymbol
Попередження за наклеп та хамство. Я особисто вже раніше вам писав щодо цього.
r25-1• 11 марта 2025
та кому, тут фото без головы под анонимом бояться выставить, а то общение и тп
Ирашек• 11 марта 2025
Ответ дляkuskus
Після історії з Масьою бажаючих буде не багато
а що з нею було?
можна в кількох реченнях
пам’ятаю,що була така дама,а що зробила не пам’ятаю