Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
LudaSHS• 11 марта 2025
Развлекуха по інтересам
Моя тема для друзів не буле видно іншим? Чи вони будуть її бачити але не зможуть коментувати?
Sova splushka• 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Так если темы будут закрытыми для основной массы.кто там увидит какую думку там обсуждают?
Заголовок та опис будуть відкритими для всіх. Розкрутили тему в топ, і вуаля, вона завжди справа буде очі мозолити. А отже, так чи інакше, потрібний тезис буде просуватися.
rainbow2018• 11 марта 2025
Ответ дляrybka21
Адміни, ну як ви цю дурню вже зробили і звичайно, не скасуєте, то велике прохання, зробити для тем ’друзів’ позначку. Щоб туди не заходити.
Дякую.
Побачила дві теми. В одній про сукню на випускний було три коментаря. Підозрюю, що від автора🤣
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Ну дивіться, я наприклад хочу обговорити щось з жінками, які так само як і я виїхала до Німеччини. Але зразу набігає купа людей які нікуди не виїхали і просто хочуть поговорити про тих хто виїхав. Тому мені б таке стало у нагоді. Хтось може хоче свою фуплу і лєксус обговорити з іншими багатими дєвочками. Думаю теми де хтось хоче смачно посратися будуть загальнодоступними)
А как я, допустим, увижу вашу тему для тех, кто выехал?
Maximixi• 11 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Мені показує, що тій темі 18 коментарів. Хз, як у вас 3. Дивлюсь через головну ленту тем.
BLUE_SKY• 11 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
і от наприклад я теж виїхала в Німеччину
і могла б нормальну пораду дати
але по перше ви можете не захотіти мене в друзі через мої висловлення навіть в цій темі
чи швидше я не захочу заморачуватись і ще кудись проситись
ви ж все одно з анонімами спілкуєтесь
хіба не краще різні думки посути?
адже тут і тпк є запобіжники проти неадекватів - можна банити, створювати теми без анонімів, жалітися і просити видалити неадекватні коментарі
JannyMoney• 11 марта 2025
Непонятно в чем отличие от темы без анонимов (все знают, какой популярностью пользуются такие темы )
Забанил всех недругов и сиди себе в кругу друзей) Я бы сделала возможность для автора темы (анонима) выкидывать из темы других анонимов. Если это технически возможно.
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Я правильно поняла, что я буду видеть что обсуждают другие или нет? Я так и не поняла будет ли видно темы для друзей.
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляBLUE_SKY
і могла б нормальну пораду дати
ви ж все одно з анонімами спілкуєтесь
хіба не краще різні думки посути?
Вот Вам наставят клоунов и руколицую женщину, как Вам такое разнообразие мнений?
Тетя Фрося• 11 марта 2025
Удалиться из друзей можно только с про Гениально
Maximixi• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3689022 вот создали тему уже, пока не супер активно, но чтобы хоть понять и разобраться. Матюкаемся :)
Karin 777• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Дякую за розуміння. Все так.
А то дехто ще навіть не пробував, але всі вже суперфахівці і вже знають, що і як є і буде. Цей формат не для глобального використання, а для деяких ситуацій.
Идея изначально утопическая. Какие друзья здесь? 99.9 % советчиц никогда не виделись в реале и не знакомы. Если не сидеть тут круглосуточно, то вряд ли возможно запомнить кого-то. А как запомнит кто-то тебя,если ты в основном читатель.
Если мне импонируют взгляды кого-то в политике,к примеру,это не означает, что мне нравится их позиция в других вопросах.

Всегда интересно читать диаметрально противоположные точки зрения, а не ,,кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку’
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
да, или как раньше, две советчицы всю тему своими разборками заполнили, а по теме ничего и не написали)
sky-labs• 11 марта 2025
Ответ дляHeksa
Нарешті можна буде поспілкуватися на політичні теми без матрьох і ботів.
Но под бдительным надзором админов
Ирина_Конор• 11 марта 2025
Бред
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Да?????
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляMaximixi
Вона анонімна для не друзів?. Тільки друзям видно автора?
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляKarin 777

Так а де Ви побачили заклик, що тільки приватні теми потрібно створювати? Це додаткова можливість для тих, кому це може бути актуально.
Якщо у вас є машина і ви не користуєтеся метро, це не означає, що метро не потрібне всім іншим. При цьому і ви з машиною, іноді можете користуватися метро, за потреби. Невже це не очевидно?
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
фото
Тобто тільки ті хто друзі побачать ак автора?
Як з розділом Політика? Там заборона анонімні. Чи можлива ’Про тема’’ для друзів в тому розділі?
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Да?????
выход платный
Создавать наверное тоже только про могут. Интересно, а писать в них?
Тогда уж КС будьте добры хотя бы пэйпал как форму оплаты добавить...
Мой счет в приват уже закрылся наверное...
Тетя Фрося• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Да?????
Ага. Вот тестирую. Пытаюсь удалиться из друзей.
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Ви без про ака - вас взяв в друзі Про ак?
Any• 11 марта 2025
Ответ дляirina _d
Вот так постепенно всех вынудят оплатить аккаунт. Не оплатил, читай только названия тем в ленте
Прально, нічого тут гуляти, йти заробляй на про
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
ну все, дружба навека)
самая надежная.
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Так, тільки друзі бачать автора і отримують сповіщення, якщо автор створить нову приватну тему і зможуть приймати участь.
Sova splushka• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Заголовок і опис (перший пост) будете, а решту обговорення - ні.
Про кількість коментарів я ще не зрозуміла, чи видно.
Ось приклади таких тем (не мої):
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3689011
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3689022

Тут не видно кількість коментарів, але незрозуміло - немає їх чи не показує кількість?
Тетя Фрося• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Именно так.
Я думала поговорили, пообсуждали и разошлись. Но нет.
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Не друзям Ак не буде видно?
Тільки назва і старт пост?
Як з розділом політика? Бо якщо друзі всі, То на тему можуть і не скаржитися?
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
выход платный
Напишіть у Підтримку, це все можна вирішити.