’Не маю часу чекати дива’: військовий розповів, чому з родиною вирішив поїхати з України
’В армії мене пригнічувало, що солдат ‒ наче кріпак у безстроковому ярмі. Я впевнений, закон про терміни служби змінив би ситуацію: ось твій строк ‒ ти знаєш, що після цього матимеш хоча б паузу. Короткострокові контракти також могли б бути виходом. Мені здається, що більшість поверталася б назад до армії, бо війна для багатьох стала професією’, - висловив думку військовий.
про реалії на передовій відомо багато, а от що діється на другій-третій лініях, мало хто знає. ’Тут панує так звана новітня УПА ‒ Українська Паперова Армія. Її складають кадрові військові старої школи, вони все життя займалися дурнею в радянській, а потім в українській армії’, - сказав військовий і додав, що ’ці професійні дармоїди роками паразитують на офіцерських посадах у штабах і створюють видимість роботи’.
Військовий зауважив, що фронту вони ніколи не бачили і потрапити туди не рвуться, а чекають, ’поки десь з´явиться тепле сидільно-перевіряльне місце’.
’Якщо така людина потрапляє на командну посаду, то влаштовує ’совок’ усюди, де може, нехай і одягнена в три шари вишиванок’,
продовольчий склад – це улюблене місце дармоїдів, серед яких навряд чи знайдеться той, хто був на передовій.
’Дармоїд ‒ це покликання, людина з гідністю цього не витримає. От, зокрема, і через це все тікають з армії нормальні люди. Забацав третю дитину ‒ до побачення. Якщо батьки отримали інвалідність або загинув хтось з рідних ‒ звільняються. Який би ти не був вмотивований, з часом перегораєш, бо війна йде роками’
Він у 2022 році добровольцем йшов захищати свій дім, не маючи жодного військового досвіду і вважав, що все зробив правильно. ’Я потрапив у полон, місто окупували, а моя родина залишилася з голою дупою в прямому сенсі. За понад рік, що я провів у неволі, становище моїх рідних на краще не змінилося. Сотні тисяч людей втратили домівки, а реальних програм соціальної допомоги немає’, - констатував військовий.
Чоловік додав, що йому зараз 46 років, а в нього немає ні житла, ні роботи, ні майна.
Як ви думаєте,чому немає реальних реформ в армії,які б мотивували людей служити?
Але ж цих пунктів,справді,небагато і їх озвучували вже багато разів:
-обмеження терміну контракту
-ротація для всіх військовослужбовців,щоб не було можливості ’ відсидітися’ на складах далеко від фронту
-соціальний захист родин військових і допомога не лише за загиблого,але й для чинного військовослужбовця( наприклад,хоч соціальне житло для родин військовослужбовців з окупованих і прифронтових територій)...
Показові заганяння в бус одного чоловіка працівниками тцк,які радо поширюють мережі-більше схожі на анти-мобілізаційну компанію.
Часом здається,що сукупність цих всих чинників-то спланована програма для зламу опору українців окупантам.
-обмеження терміну контракту
_ЯгодаМалина_• 11 марта в 12:22
Еще совсем недавно банили тех кто писал,что наши военные-рабы. Как меняется мир....
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ще зовсім нещодавно ніхто не думав,що війна буде 3+ років.
Я пам´ятаю черги біля воєнкоматів в 2022 і тисячі українців,які добровільно пішли захищати свою країну.
Але всім потрібен відпочинок і військові не виключення.
На четвертому вже році війни питання демобілізації і обмеження контракту має бути першочерговим.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Алеж закон про посилення мобілізації саме під цим гаслом (демобілізація) і приймався. Та шось пішло не так
Ответ дляmymoly
Саме так.Цей пункт саме тоді був на часі.
Бо більшість військових би відпочили і повернулися,підписавши новий контракт.
А зараз вже той момент втрачено,ніхто не вірить уряду і будуть тікати принайменшій нагоді(
Якось все робиться...наче навмисно,
по-сценарію.
Якось все робиться...наче навмисно,
по-сценарію.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якось все робиться...наче навмисно,
по-сценарію.
Якось все робиться...наче навмисно,
по-сценарію.
Погоджусь, немає довіри до уряду . Навмисно чи ні, майбутне покаже
Ответ дляmymoly
Хіба ж хто сам скаже?
Немає віри нікому і ’ кроти’ в штабах сидять пачками
Ответ дляmymoly
Під час міністерської наради в Україні затримали “крота” ФСБ
Він мав секретну інформацію про стратегічні підприємства, а також доступ до таємних супутникових знімків. Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі.
СБУ за сприяння Міністра з питань стратегічних галузей промисловості викрила високопоставленого російського “крота” у державних органах України. Фігуранта затримали під час наради у Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості. Про це повідомляє «УНІАН».
Як повідомили в СБУ, агентом виявився посадовець Державного космічного агентства, який мав секретну інформацію про стратегічні підприємства, а також доступ до таємних супутникових знімків.
Зазначається, що російська ФСБ завербувала цього агента у 2024 році. З того часу українська спецслужба поетапно документувала кожен крок зловмисника та його взаємодію з російськими кураторами.
Ответ дляmymoly
А це місяць тому:
Служба безпеки України (СБУ) викрила “крота” ФСБ РФ у своїх лавах. Зрадником виявився керівник Штабу Антитерористичного центру СБУ. Виявлений “кріт” вербувався російськими спецслужбами в Австрії, його стимулювали посадою і грошима. Про це в ефірі телеканалу FREEДOM 14 лютого, розповів генерал, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж
“Його безпосередня робота — це виявлення всіх даних про Збройні сили України, їхні операції та умови безпеки, об’єкти, які є важливими для нанесення військових ударів. Це спроба уточнити інформацію про вищих посадових осіб, їхню діяльність. Можливість вчинення терактів тощо. Тобто широкий спектр, тому що його посада — начальник Штабу Антитерористичного центру — це контакти на всіх рівнях, включно з високими політичними, військовими, лініями розвідки та контррозвідки”, — пояснив генерал.
Ответ дляL-i-s-a-92af
І це на третьому році повномасштабної, а скільки таких ще сидять по кабінетах.
Ответ дляIncol
Навіть страшно уявити,скільки вмотивованих боронити країну хлопців загинуло через таких от
.Для мене вони гірші за москалів і заслуговують лише страти і повної конфіскації майна у всієї родини.
зона_комфорта• 11 марта в 13:09
Ответ дляL-i-s-a-92af
А толку от этой лицемерной темы, если на четвёртом году полномасштабного ваш муж не служит, ваши взрослые сыновья тоже.
Пускай ваши заменят тех, кто четвёртый год воюет без отдыха. Сказки о том, что их не призывают, или от них в тылу пользы больше, рассказывать не надо. Пусть идут добровольцами.
Вы меня сейчас заблокируете за неудобные вопросы или позже ? ))
Григорий Иванович• 11 марта в 13:13
Ответ длязона_комфорта
За чей счет заменят, позвольте узнать?
зона_комфорта• 11 марта в 13:14
Ответ дляГригорий Иванович
За чей счет заменят, позвольте узнать?
За тот же счёт, что и другие воюют четвёртый год.
Григорий Иванович• 11 марта в 13:16
Ответ длязона_комфорта
Их снабжают, поят и кормят за счет тех, кто работает в реальном секторе экономики.
Потому что страны Запада - не сторона конфликта. И некоторые даже ДСНС не позволяют из своей финансовой помощи снабжать.
зона_комфорта• 11 марта в 13:17
Ответ дляГригорий Иванович
Теперь будут работать в реальном секторе экономики те, кто воюет четвёртый год, и за кого так переживает автор.
А я смотрю было бы желание не воевать, а причина всегда найдётся ))
зона_комфорта• 11 марта в 13:18
Ответ дляГригорий Иванович
За чей счет заменят, позвольте узнать?
За чей счёт воюют те, кого тыцыкуны каждый день отлавливают?
Григорий Иванович• 11 марта в 13:19
Ответ длязона_комфорта
Ух ты! А что они умеют? Как среди них, например, с токарями-карусельщиками? Смогут заменить? Через сколько лет?
зона_комфорта• 11 марта в 13:20
Ответ дляГригорий Иванович
Ух ты! Пойдите и спросите, что они умеют. И расскажите, что вы в тылу важнее, другие пусть в окопах мёрзнут и гниют.
Григорий Иванович• 11 марта в 13:20
Ответ длязона_комфорта
Не за счет тцкунов, однозначно.
зона_комфорта• 11 марта в 13:21
Ответ дляГригорий Иванович
Не за счет тцкунов, однозначно.
Ну так к чему эта тема и глупые вопросы за чей счёт заменить? Хоть какую-то совесть имейте, переживальщики лицемерные.
Григорий Иванович• 11 марта в 13:23
Ответ длязона_комфорта
По факту, многие уже потеряли квалификацию и нуждаются в долгой реабилитации. И вырабатывать прибавочную стоимость, из которой можно финансировать закупки вооружения, снаряжения и БК - не готовы.
Григорий Иванович• 11 марта в 13:24
Ответ длязона_комфорта
В том то и дело, что бабла все меньше. И потерь, соответственно, все больше. Это чертова воронка.
зона_комфорта• 11 марта в 13:25
Ответ дляГригорий Иванович
Вы тот самый муж автора? Общались с теми кто на передовой? ))
По факту , такие, кто хотят воевать только чужими руками, буду сидеть на на форумах и наклацывать любую ерунду в качестве отговорок.
Григорий Иванович• 11 марта в 13:26
Ответ длязона_комфорта
Хочу воевать чужими руками? Точно?
И от чего отговорки?
зона_комфорта• 11 марта в 13:28
Ответ дляГригорий Иванович
Хочу воевать чужими руками? Точно?
И от чего отговорки?
Перечитайте ваш первый пост и то сообщение, на которое вы его оставили.