Marc Antonio• 11 марта 2025

Почему наша украинская власть последние годы так активно требует страны ЕС

Вернуть беженцев, в том числе об этом говорили европейские лидеры после общения с Зеленским, или последние заявления министра иностранных дел, который просил страны Европе прекратить поддержку украинских беженцев, чтобы они возвращались домой? Разве они не знаю, что страны ЕС не могут силовым путем выдворить людей на территории страны , где идет война?
Леска• 11 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Це держава повинна робити системно, а не звичайні люди. І да, людям треба щось дати, комусь житло, хто втратив, пільгові кредити на бізнес чи гроші на стартапи, зараз матеріальний світ, а не просто повертайтеся і працюйте. Можливо що і за менші гроші. Якщо держава не хоче або не може, то нехай і відчепиться від людей, і не вставляє їм палки в колеса.
Особисто мені нічого не повинні.
так держава це їє люди. Держави нема без людей , гроші держави не беруться ’в тумбочці’, а з податків простих людей. Тобто замість того щоб робити блага людям що залишилися , працювали, воювали , замість добра та винагороди їм державамає забрати в них для червоної доріжки виїхавшим.
Безумовно, заохочувати держава повинна, і працювати надповерненням людей. Але обурює постановка питання, ’зробіть нам золоті гори, а ми подумаємо’.
Чому держава повинна видати житло бахмутівцям, котрі виїхали, і не повинна видати житло бахмутівцям, що залишилися в Україні??
Леска• 11 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Напишу ще раз, тому що люди це не власність держави, а то виглядає, як поверніть рабів, які такі погані, мали сміливість від господаря піти та будувати своє життя.
не раби, але ресурсдержави, звісно. Тому так, повинні працювати багатовекторно для поверненя людей.
frumoasa17• 11 марта 2025
Ответ дляЛеска
Так мова про тих, хто виїхав, як їх заохотити на повернення нормальними та цивілізованими методами, а це дати плюшки, а не тупо бігати по державам і вимагати не приймати, повернути, не інтегрувати, не платити пособія... І так, вони мають право подумати, навіть якщо пообіцяють кілька мільйонів і держава повинна прийняти цей вибір. Для того, щоб зберегти, хто залишився та ж система - зробити так, щоб люди хотіли жити, а не їхати далі.
frumoasa17• 11 марта 2025
Ответ дляЛеска
І не ресурс, а люди які особистості, кожна з яких є унікальною зі своєю долею. Не совок зараз, щоб думати ресурсами.