lilu1990• Изменено 11 марта в 13:55

Чергове лицемірство Європи

Вчора попалось відео панянки із Франції типу Україна чи соціальна допомога. Типу уріжуть їм соціал на допомогу українцям щоб сформувати пакет 800 млрд євро.

Пл-ть, хочеться матюкаться. Якшо нам з того пакету шось перепаде то сущі крохи. Цей пакет готується для переозброєння Європи, з нього нам профіту буде по краплі як завжди щоб затягнути війну. Це якшо він взагалі буде сформований. Зараз вони в кожній країні сядуть, порахують і поймуть що їм дешевше передоговориться з путіним. Тим більше шо далі польші йти путіну не треба.

Ше там Норвегія якісь три капєйки виділила з того шо нароторгувалаза роки війни. Не хватає зла на Європу.

Короче, війна йде до завершення. Тільки хто її Завершувати буде з нашого боку і підписувати угоду - непонятно
Хитрый Лис• 11 марта в 14:16
Ответ дляatulybilmenya
Кацапы сегодня пришли пообедать в кафе в селе Великие Копани Херсонской области и во время их трапезы туда прилетел дядько Хаймарс вчера.Фоточки и видосики скинуть?
Хороший работодатель у вас, Маня. Обеспечивает материалами для работы от и до😍
atulybilmenya• 11 марта в 14:18
Хаймарсы есть,разведка,есть все ок,даже русня признала.Но погибших больше Новости. Войска Украины атаковали рынок в Великих...
smotrim.ru›video/2943830
Опубліковано позавчора
позавчора
В селе Великие Копани Херсонской области один человек погиб, шестеро получили ранения в результате атаки ВСУ рынка ракетами HIMARS
atulybilmenya• 11 марта в 14:20
Ответ дляХитрый Лис
Наши пишут и русня признала.Какие материалы,если это реальность.Видно прилета в инете.Странный вы русский бот,сказочный
Касабланка8888• 11 марта в 14:23
Никто на Польшу не пойдет, автор. Она очень вооружена и под протекторатом Америки.
Argesha• 11 марта в 14:25
Ответ дляХитрый Лис
Начала читать на серьезных щах ваш комментарий, а потом смотрю знакомые высказывания
Так это же Манька с новым ником
Ну звісно ж.
А я вже думаю, невже фінансування прикрили.)
Argesha• 11 марта в 14:27
Ответ дляatulybilmenya
Автор молоденькая,ясно,что переживает,но лучше работать и донатить на дроны.Сейчас дрончики намбе уан
Маньч, так тебе фонд притули спонсує? А, ну зрозуміло тоді)
Хитрый Лис• 11 марта в 14:31
Ответ дляArgesha
Ну звісно ж.
Та ну, такой проект прикрыть
Она же так самоотверженно работает, хоть и топорно
Svetlana-7070• 11 марта в 14:47
Як там поляки ? Вони хоч готові останні штани нам віддати? Вся надія на поляків
Teonaa• 11 марта в 14:53
Можна подробніше з моменту «коротше війна іде до кінця…»? Бо все інше - то якісь емоціі суцільні. Прям проблему знайшли - люди грошей хочуть. Ото дивно🤷‍♀️