lilu1990• Изменено 11 марта 2025

Чергове лицемірство Європи

Вчора попалось відео панянки із Франції типу Україна чи соціальна допомога. Типу уріжуть їм соціал на допомогу українцям щоб сформувати пакет 800 млрд євро.

Пл-ть, хочеться матюкаться. Якшо нам з того пакету шось перепаде то сущі крохи. Цей пакет готується для переозброєння Європи, з нього нам профіту буде по краплі як завжди щоб затягнути війну. Це якшо він взагалі буде сформований. Зараз вони в кожній країні сядуть, порахують і поймуть що їм дешевше передоговориться з путіним. Тим більше шо далі польші йти путіну не треба.

Ше там Норвегія якісь три капєйки виділила з того шо нароторгувалаза роки війни. Не хватає зла на Європу.

Короче, війна йде до завершення. Тільки хто її Завершувати буде з нашого боку і підписувати угоду - непонятно
Хитрый Лис• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Кацапы сегодня пришли пообедать в кафе в селе Великие Копани Херсонской области и во время их трапезы туда прилетел дядько Хаймарс вчера.Фоточки и видосики скинуть?
Хороший работодатель у вас, Маня. Обеспечивает материалами для работы от и до😍
atulybilmenya• 11 марта 2025
Хаймарсы есть,разведка,есть все ок,даже русня признала.Но погибших больше Новости. Войска Украины атаковали рынок в Великих...
smotrim.ru›video/2943830
Опубліковано позавчора
позавчора
В селе Великие Копани Херсонской области один человек погиб, шестеро получили ранения в результате атаки ВСУ рынка ракетами HIMARS
atulybilmenya• 11 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Наши пишут и русня признала.Какие материалы,если это реальность.Видно прилета в инете.Странный вы русский бот,сказочный
Касабланка8888• 11 марта 2025
Никто на Польшу не пойдет, автор. Она очень вооружена и под протекторатом Америки.
Argesha• 11 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Начала читать на серьезных щах ваш комментарий, а потом смотрю знакомые высказывания
Так это же Манька с новым ником
Ну звісно ж.
А я вже думаю, невже фінансування прикрили.)
Argesha• 11 марта 2025
Ответ дляatulybilmenya
Автор молоденькая,ясно,что переживает,но лучше работать и донатить на дроны.Сейчас дрончики намбе уан
Маньч, так тебе фонд притули спонсує? А, ну зрозуміло тоді)
Хитрый Лис• 11 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ну звісно ж.
Та ну, такой проект прикрыть
Она же так самоотверженно работает, хоть и топорно
Svetlana-7070• 11 марта 2025
Як там поляки ? Вони хоч готові останні штани нам віддати? Вся надія на поляків
Teonaa• 11 марта 2025
Можна подробніше з моменту «коротше війна іде до кінця…»? Бо все інше - то якісь емоціі суцільні. Прям проблему знайшли - люди грошей хочуть. Ото дивно🤷‍♀️