Feel good• Изменено 23 февраля в 14:09

Вибори в Німеччині. Маск знову мочить. Світ змінюється...

Вчора Маск знову кричав у своїй мережі, що лише АфД врятує Німеччину.
Світом зараз правлять праві, що для України, нажаль, погано.
Хочуть скрізь привести своїх до влади.

Результати соцопитувань по виборах. У крайній лівій колонці - ті, хто опитування проводив:
автор Feel good • 23 февраля в 14:11
Питання ще, чи BSW i FDP попадуть в парламент (чи подолають 5%) - від цього також розподіл сил залежить.
Just a crow• 23 февраля в 14:14
У них там свои перемены, делают что хотят, а как это касается нашего сегодняшнего дня и будущего в дальнейшем?
Lenusikkuz• 23 февраля в 14:16
Що таке афд?
автор Feel good • 23 февраля в 14:16
Ответ дляJust a crow
Касается.
На сегодня Германия одна из немногих стран, которые реально поддерживают Украину.
Но со сменой власти это может измениться и изменится.
Та же АфД поддерживает россию.
Olvia1987• 23 февраля в 14:16
Есть ли ещё в мире государство,граждане которого так пристально следят за выборами в других странах?За тысячи км от нас выборы,а мы шарахается из стороны в сторону.Оце здобули так здобули((
Insin• 23 февраля в 14:16
Мені здається, така закоеомірність простежцється через те, що надмірний лібералізм і суцільна толерантність, які в ткорії мали б створити гармонію, мир, взаєморозуміння, насправді породжують величезну кількість фрікуватих людей, чия поведінка виходить вже за межі адекватності. Народу не вистачає дисципліни, традиційності, можна сказати певною мірою жорсткості.
Щось подібне як у сучасному батьківстві: сучасні мамочки спробували виховувати лідерів, прислухаючись до особистості дитини, дозволяючи все що можна, це робилося з орієнтацією на те що дитина відчуватиме що вона хоче і буде більш вільна, впевнена і цілеспрямована, досягне більшого в житті. на практиці ж діти виростають більш вільними і впевненими, але на тому все. Вони знають чого хочуть: кайфувати по життю і нічого не робити. Часом, підлітків навіть умитися не заставиш. Тож батьки розуміють що треба трохи повернути строгість
PinkMa• 23 февраля в 14:18
Ответ дляJust a crow
ляя
напрямую касается. Германия помогает Украине, а может перестать
автор Feel good • 23 февраля в 14:19
Ответ дляLenusikkuz
Що таке афд?
Альтернатива для Германии - правая радикальная партия. Ее часто ассоциируют с гитлером. Они от этого открещиваются.
Поддерживает россию. Категорически против мигрантов.
За запрет абортов (чтобы заставить немцев рожать детей).
Лучшие друзья Трампа и Маска. На иннагурацию Трампа из лидеров партий Германии только лидер Афд была приглашена.
Но у них и много хорошего для Германии в программе.
Olvia1987• 23 февраля в 14:19
Ответ дляInsin
Наверное,вы правы.За косой взгляд на ребёнка мамки готовы растерзать учителя.И вырастают из этих детей взрослые с девизом по жизни Мне все должны и Солнце светит потому что я есть.
Just a crow• 23 февраля в 14:19
Ответ дляFeel good
Касается.
Та же АфД поддерживает россию.
По правде говоря не следила за АФД, поэтому и поинтересовалась, как на нас это повлияет в будущем.
Спасибо что объяснили.
nata.ant• 23 февраля в 14:20
Ответ дляOlvia1987
Рашики ,як не прикро
автор Feel good • 23 февраля в 14:20
Ответ дляInsin
Це також грає роль.
І криза в економіці, політиці (у тому числі, у міграційній політиці Німеччини).
Fresh• 23 февраля в 14:21
Ответ дляFeel good
Касается.
Та же АфД поддерживает россию.
Ну то нехай біженки з заходу пакують чемодани додому
Дева Мария• 23 февраля в 14:22
Ответ дляFeel good
Касается.
Та же АфД поддерживает россию.
Чем она поддерживает ? Постоянно блокирует военные помощи? Или беженцев пригрела? Так это в ее интересах - дешевая раб сила плюс разбавить нашими бабами старых пердунов
Lenusikkuz• 23 февраля в 14:22
Ответ дляOlvia1987
Може це тому, що ми як ніколи дуже залежні зараз від підтримки інших країн? Тому і слідкуємо, бо це на пряму впливатиме на нас.
Lenusikkuz• 23 февраля в 14:24
Ответ дляFresh
А не з заходу, а ті що втратили все, що їм робити? Чи ви тільки західних бачите?
автор Feel good • 23 февраля в 14:25
Ответ дляJust a crow
Спасибо что объяснили.
Дело не только в АфД. Она на втором месте.
Другие тоже не так склонны к Украине.
И Мерц...

Хотя, Германия еще с подачи Меркель с лидирующей экономики загнала себя в такую отностельную жопу, что даже консервативное население страны уже кричит о переменах.
автор Feel good • 23 февраля в 14:26
Ответ дляnata.ant
Рашики ,як не прикро
они очень хорошо влияют на ход выборов в других странах.
и, по слухам, финансируют тех же АфД.
NYC• 23 февраля в 14:28
Ответ дляLenusikkuz
Я им сочувствую, это ужасно.
Только не понимаю при чем тут Германия ?
Olvia1987• 23 февраля в 14:30
Ответ дляLenusikkuz
Ну то що це за незалежність тоді?Більшої залежності ще треба пошукати.
Lenusikkuz• 23 февраля в 14:31
Ответ дляNYC
Я им сочувствую, это ужасно.
При тому, що ця країна дала прихисток багатьом хто втратив все. Що цим людям було робити, чи що їм запропонувала Україна? Якщо зараз їх попросять на вихід, то куди їм повертатись? Стати бомжами на вокзалах?
Lenusikkuz• 23 февраля в 14:32
Ответ дляOlvia1987
То ми самі винні? Самі себе обстрілюємо?
автор Feel good • 23 февраля в 14:34
Ответ дляFresh
Біженці із заходу працюють у Польщі і є, по-суті, трудовими мігрантами.
У Німеччині абсолютна більшість українців зі Сходу, Півдня і Києва.

Афд за те, щоб усі пакували - Україна велика і війна в іншій країні - то не їх проблема.
Але АфД поки не в лідерах, то не всі міграційні закони, які вони хочуть протащити, протащать. Але багато. Бо і союзи за зміну політики.

Українців приймали не лише тому, що війна, а тому, щоб працювали, щоб закрити кризу на ринку праці - тому і відразу поставили на центр занятості.
Але мало українців у Німеччині прагнули працювати (бо туди поїхали в основному із зон бойових дій ’переседіти’) і тому, що виплати, звичайно.
Olvia1987• 23 февраля в 14:35
Ответ дляLenusikkuz
Не самі.Але наші керманичі ніяк не намагаються вирішити це.Їх напряму ці обстріли не зачіпають,то й їм і добре.А ви,громадяни, як хочете.Он шоу для вас,вибори то в США,то Німеччині,то в Польщі,то у чорта на кулічках.
Lenusikkuz• 23 февраля в 14:40
Ответ дляOlvia1987
А для вас яке шоу? Чи ви не в Україні?
Wendy Rhoades• 23 февраля в 14:46
Ответ дляOlvia1987
есть еще в мире неядерное государство, которое отбивается от недогосударства, которым правит психопат с ядерным оружием?
Olvia1987• 23 февраля в 14:49
Ответ дляWendy Rhoades
Нет,только одно такое уникальное.Решило в одиночку победить психопата.Хотя психопата может обыграть только другой психопат.Закон психологии.
Ирина-bbd0• 23 февраля в 14:49
Ответ дляOlvia1987
Есть.не только наблюдают.а еще и лезут что в,выборы что в жизнь чужих стран!
NYC• 23 февраля в 14:52
Ответ дляLenusikkuz
Я это все прекрасно понимаю, это ужасно.
Но вам не кажется, что это проблема Украины, а не Германии?
Борисфенка• 23 февраля в 15:05
Маск підклав свиню АфД останніми тижнями. Якщо раніше ще так-сяк, то зараз вже вголос називають АфД промоскальською партією. При цьому ще й по всій Німеччині висіли плакати ’Нацизм не пройде’ під плакатами АфД. І все в межах закону, з нацизмом же всі легально борються.
Одним словом, москалі пролітають, як фанера над Парижем.