Болтушка Му• 11 марта 2025
Ви реально вірите в оцю фігню?
Ви реально вірите в оцю фігню, що як кіт лапою носа закриває, або просто згортається, чи там унітаз мокрий, то погода буде хрінова? Ну хто взагалі в таке вірить, цікаво.
Анонимус Я• 11 марта 2025
Вперше таку нісенітницю читаю тут. В якому сенсі «унітаз мокрий»,соромлюсь я запитати?
Доперла. Обісцяний чи шо? Яким боком це до погоди, якщо просто хтось каліка?
Свекруховна• 11 марта 2025
Верю в другое:
Сало с животика перейди на котика.
Я поглажу коту лапки, чтоб всегда водились бабки.
А у вас какая-то ерунда.
Сало с животика перейди на котика.
А у вас какая-то ерунда.
Чебураха з перцем• 11 марта 2025
Ответ дляСвекруховна
Верю в другое:
Сало с животика перейди на котика.
А у вас какая-то ерунда.
Сало с животика перейди на котика.
А у вас какая-то ерунда.
Обведу карти кругом сраки щоб були всі козираки
Svetlana-7070• 11 марта 2025
Обожнюю советчіцу, прочитала і почала вірити )))) геніально, як я без цього жила.
Свекруховна• 11 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Хтось шось поняв? Я не))
Зассяв унітаз - зіпсував погоду!
Самохвалова• 11 марта 2025
Здається автор, тільки ви про цю фігню знаєте, хоча в мене кішка, то вперше чую)) за унітаз не зрозуміла, у нас він сухий, всі поки попадають.
Де ви цього брєда набрались?
Просто каралева• 11 марта 2025
Про унитаз вообще не понимаю, а кот да, закрывает лапой нос к похолоданию, проверено годами.
Болтушка Му
• 11 марта 2025
Ответ дляАнонимус Я
Мається на увазі - бачок)
Кумедна• 11 марта 2025
Ответ дляСвекруховна
Зассяв унітаз - зіпсував погоду!
Погоду в домі так точно 😁
Полонянка SexShop-а!• 11 марта 2025
Попробуйте закрыть левую ноздрю пальцем и дышать только правой, после 15 вдохов - выдохов проснетесь только утром 😂
Можете даже не верить, а оно работает 🤣
Покорительная• 11 марта 2025
Кошка перед похолоданием всегда спала колобочком. Хотя в квартире было тепло
Полонянка SexShop-а!• 11 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ну ладно кот. А с унитазом что?
Перед похолоданием пис*н косит 😂