Запасная спина• 11 марта в 18:25
Кто в Киеве, у вас жарко в квартире?
Чувствуете духоту?
Янка-угомонись• 11 марта в 18:35
Щоб ви розуміли в дитячому садочку державному, сьогодні опалення виключили, бо за нього сплачує держава а в будинках самі жильці, тому в квартирах не виключать, кажуть що ще холодно буде. Платимо далі.
Ацетилсалициловая кислота• 11 марта в 18:36
Ні. Холодно батареї холодні, на вулиці тепліше ніж в квартирі. В квартирі одягнена тепліше ніж на вулиці
Дадосвидания• 11 марта в 18:40
Ответ дляMarmu
у мене жарко навіть з виключеними батареями. вікна відкриваю постійно
сколько у вас градусов в квартире без отопления и открытыми окнами?
интайм_не_предлагать• 11 марта в 18:43
Уф, все открыто и 24 градуса, батареи еле теплые, прикрутили видимо
Замріяна• 11 марта в 19:15
Гарячі батареї, +24 на 1 поверсі. Люблю цегляний житловий фонд і опалення
Багиня• 11 марта в 19:23
Тепло.
Батареї скрутила на 0, тепла труб вистачає.
Спимо під простирадлами махровими.
Але ковдри лежать, через пару днів знову впаде температура.
Спимо під простирадлами махровими.
Запасная спина
• 11 марта в 19:26
Ответ дляБагиня
Тепло.
Спимо під простирадлами махровими.
Я вже на літню піжаму перейшла і легку ковдру.
Банка з медом• 11 марта в 19:29
Це же не жарко. Дочекайтесь літа обіцяють 40 жари, на сонці вище
Крошечка-хаврошечка• 11 марта в 19:36
Ні, не жарко, батареї включені на всю і вікна відкриті на провітрювання. Люблю, коли дуже тепло в квартирі і свіже повітря (тільки було б воно зараз свіжим).
Сусановна• 11 марта в 20:24
Не Киев, днепр, но уже сил нет от духоты. К такому уже с марта я не была готова