Творог для розжига• 11 марта в 19:17

Ситуація на роботі, розсудіть

Я йшла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами,та уступила своє фізичне робоче місце (стіл) подрузі,з якою разом працюємо.Зараз так склалися обставини,що з червня потрібно виходити на роботу.Я їй про це сказала.Натомість вона мені каже,що не віддасть мені мій стіл.І виходить,що мені тепер потрібно шукати де мені сісти.Я змовчала,так неприємно стало.Розсудіть,хто правий,і як правильно поступити?
Наполеон Бонапарт• 11 марта в 19:19
А чего промолчали?
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А чего промолчали?
Взяла час на подумати,як поступити,щоб не рубати з плеча
Репетиторша• 11 марта в 19:20
Она права. Ваш стол был бы занят или подругой, или новым сотрудником
Мамаша в бигудях• 11 марта в 19:20
До июня может гормоны у вас утихнут и найдете где сесть)
Ms. Dolly• 11 марта в 19:20
Это вы ей три года назад или когда уступили? Вообще наши личные столы у нас дома, в офисе сядете на свободный.
Автопортрет нурофена• 11 марта в 19:21
Это ваш личный стол?
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:21
Ответ дляРепетиторша
Нового співробітника не могли взяти,бо я не в декреті,а у відпустці у зв’язку з пологами
Ответ дляMs. Dolly
В грудні
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:22
Ответ дляМамаша в бигудях
Я то найду де сісти,але якось неприємно.Я і речі не забирала
175см55кг19лет (она)• 11 марта в 19:23
Ответ дляТворог для розжига
Подруга хамка.
Ms. Dolly• 11 марта в 19:23
Ответ дляТворог для розжига
Ну она конечно наглая,но это ж не ваш дом.
Репетиторша• 11 марта в 19:23
Ответ дляТворог для розжига
Он не полгода
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:24
Ответ дляРепетиторша
Он не полгода
126 днів
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 19:24
Автор, а до вашого декрету як працювала ваша подруга? Де вона сиділа? І що каже ваше керівництво, чому його співробітники не мають елементарного для роботи?
Снежнакомка• 11 марта в 19:24
Ответ дляТворог для розжига
На час відпустки по пологам теж могли взяти іншу людину. А хто весь час виконував вашу роботу?
Репетиторша• 11 марта в 19:25
Ответ дляТворог для розжига
126 днів
Вот именно. Как вы в нем собираетесь находиться с декабря до июня?
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:25
Ответ дляMs. Dolly
Я то це і розумію.Але я тепер не розумію,як мені до неї ставитися після цього.Зрозуміло,що я не збираюся її виганяти і затіювати скандали
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:26
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Було місце,на яке потім сів хлопець,який звільнився із ЗСУ.Керівництво то десь посадить,але не хочеться його у це все залучати
Репетиторша• 11 марта в 19:26
Ответ дляТворог для розжига
Это был ваш личный стол? Или офисный?
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:27
Ответ дляСнежнакомка
Ні,не мають права.Бо я фактично на лікарняному.
Репетиторша• 11 марта в 19:27
Ответ дляТворог для розжига
А подруга где сидела?
Мне без сахара• 11 марта в 19:27
А що, треба було ваше робоче місце огородити стрічкою і нікого близько не підпускати? Чи ви за власні гроші той стіл купували? Ваша особиста власність? Якась дивна логіка.
Мальчижка• 11 марта в 19:28
Ответ дляТворог для розжига
Як? Та ніяк. Коли ваш калькулятор передадуть іншому співробітнику, то ви йому війну об´явите?
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:28
Ответ дляРепетиторша
Мені,що пояснювати,що я пішла перед Новим Роком?А потім ще беру щорічну відпустку на місяць???Ні їй Богу,питання не в цьому.
Снежнакомка• 11 марта в 19:29
Ответ дляТворог для розжига
Як це не мають права. Беруть договором на час відпустки по пологам. І просто на період відпустки беруть. І на період звичайного лікарняного беруть.
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:29
Ответ дляРепетиторша
А подруга где сидела?
На цьому місці,де цей хлопець тепер сидить
3@йk@• 11 марта в 19:30
Ответ дляСнежнакомка
100%
Хтось же має виконувати роботу ці 126 днів
Репетиторша• 11 марта в 19:30
Ответ дляТворог для розжига
Те вы её подставили, оставив без места, а теперь ещё и обижайтесь?
автор Творог для розжига • 11 марта в 19:30
Ответ дляМальчижка
Я нікому війну не об’являю.Ще раз кажу!Я просто питаю думку зі сторони.Кожен же судить по собі.Я б так не вчинила
Джавеліна• 11 марта в 19:31
автор, не переживайте, руководство предоставит вам рабочее место.
с вашей стороны тоже очень странно требовать вернуть стол у коллеги