Творог для розжига• 11 марта в 19:17
Ситуація на роботі, розсудіть
Я йшла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами,та уступила своє фізичне робоче місце (стіл) подрузі,з якою разом працюємо.Зараз так склалися обставини,що з червня потрібно виходити на роботу.Я їй про це сказала.Натомість вона мені каже,що не віддасть мені мій стіл.І виходить,що мені тепер потрібно шукати де мені сісти.Я змовчала,так неприємно стало.Розсудіть,хто правий,і як правильно поступити?
Творог для розжига
• 12 марта в 00:16
Ответ дляРепетиторша
Цена дружбы -стол. Н-да...
А як би діяли Ви на моєму місці?Тільки не кажіть,що не допустили би до такого.Ситуація вже є.Що б робили Ви?
Репетиторша• 12 марта в 00:25
Ответ дляТворог для розжига
Я б тоже и не придумала просить стол обратно. Изменились обстоятельства у меня, а стол искать другому сотруднику?
Я это уже писала.
П.сы: когда я выходила из декрета,,то заняла тот стол, который был свободен. На том месте работы тоже столы не ждали декретчец
Я это уже писала.
Творог для розжига
• 12 марта в 00:27
Ответ дляРепетиторша
Я это уже писала.
Дякую за відповідь і тихої ночі!Бо мені треба поспати перед нічним чергуванням)
Миссис Буркул• 12 марта в 00:29
Ответ дляТворог для розжига
За бойовий вихід.Скільки виходів,така і зарплата.Ми ще за це будемо спорити?
так вам что мало? минимум тыс 50 точно есть у мужа вашего. с голоду умираете?
Синиця у спідниці• 12 марта в 00:29
Ответ дляТворог для розжига
126 днів
Решите этот вопрос с начальством. Скажите я хочу сесть за свой же стол, там мои вещи остались, можно? После положительного ответа руководства поставите подругу перед фактом, что по распоряжению руководства Вы возвращаетесь на своё место.
Біле пальто• 12 марта в 07:37
Ответ дляТворог для розжига
Не хотілось би конфлікту.Розумієте,не проблема мені пересісти.Проблема тепер в тому,що я дивлюсь на неї з іншої сторони тепер
Конфликт не избежен, и вы таки должны осознать , что она не тот человек, за кого вы ее принимали, с ней не стоит общаться
Творог для розжига
• 12 марта в 11:52
Ответ дляБіле пальто
Неприємно однако.Видно не потрібно на роботі заводити тісної дружби.Лише ділові відносити
Біле пальто• 12 марта в 13:02
Ответ дляТворог для розжига
Правильные выводы
Ясамаякрасивая)• 12 марта в 19:28
Ответ дляТворог для розжига
Про що ще поспоримо?Бо бачу,що вам нікуди негатив дівати,так?
Это вы о себе. Свой негатив пришли сливать, постеснялись на работе, изображая белую и пушистую