Творог для розжига• 11 марта в 19:17
Ситуація на роботі, розсудіть
Я йшла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами,та уступила своє фізичне робоче місце (стіл) подрузі,з якою разом працюємо.Зараз так склалися обставини,що з червня потрібно виходити на роботу.Я їй про це сказала.Натомість вона мені каже,що не віддасть мені мій стіл.І виходить,що мені тепер потрібно шукати де мені сісти.Я змовчала,так неприємно стало.Розсудіть,хто правий,і як правильно поступити?
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 19:46
Ответ дляТворог для розжига
Так,на неповний.Місце точно знайдуть.Просто мені неприємно.І я тепер думаю,як мені з нею спілкуватись.В цьому вся і справа.Я б на її місці так не поступила,але це я.Понятно,що я ніякі скандали влаштовувати не буду
Просто перед виходом, а не в його день, запитайте у начальника відділу де буде ваше місце.
Я б прийшла за тиждень до запланованого виходу і запитала б щось на зразок ’сподіваюся, я повертаюся на своє попереднє місце? Не хотіла б міняти місце, звикла до нього/сусідів (придумайте до чого).
І начальник вже сам розрулить хто і де сидить.
Подруга поступила не як подруга.
Репетиторша• 11 марта в 19:47
Ответ дляГравіцапа
Навіть не знаю...я би певно і не просила назад. ..вона вже працює ..а ви як так хотіли того стола то нащо віддавали як знали що ви ненадовго...
Я б тоже и не придумала просить стол обратно. Изменились обстоятельства у меня, а стол искать другому сотруднику?
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 19:48
Ответ дляТворог для розжига
Так і заведено,як ви написали.Я просто не хочу виносити це питання до керівництва.Все-таки подруга.Якщо б це була якась інша людина,тут би навіть не обсуждалось.Я б пішла до керівництва і зайняла своє місце
Ви в будь якому випадку не можете вирішувати де сидіти. Тим більше на держслужбі)
Навіщо ускладнювати своє життя?
Репетиторша• 11 марта в 19:48
Ответ дляТворог для розжига
И заставили подругу бомжевать, подставив с выходом? Я б с вами прекратила общение
Творог для розжига
• 11 марта в 19:48
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Подруга поступила не як подруга.
Дякую!Оце я щось про таке і думала
Творог для розжига
• 11 марта в 19:50
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Навіщо ускладнювати своє життя?
А думаю тепер за її вчинок.Сидіти то буде де у любому випадку
Репетиторша• 11 марта в 19:50
Ответ дляТворог для розжига
Просто якщо зараз я вчиню,як вона,то Ви самі розумієте,що буде.При тому,що вона моя кума.Якось так
При этом вы хотите , что б она пошла скандалить и выселять новенького? Или где ей сидеть, потому что у вас изменились обстоятельства?
Творог для розжига
• 11 марта в 19:50
Ответ дляРепетиторша
Яким чином бомжевать и подставить?
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 19:51
Ответ дляТворог для розжига
Дякую!Оце я щось про таке і думала
Так. Це дозволить вам уникнути прямої конфронтації з подругою і досягнути свого.
На майбутнє зробіть висновки про подругу. Навіть у дрібниці вона по суті підставила. Добре, що не в чомусь серйозному.
Репетиторша• 11 марта в 19:51
Ответ дляТворог для розжига
Яким чином бомжевать и подставить?
Её место занято. Где ей сидеть?
Творог для розжига
• 11 марта в 19:52
Ответ дляРепетиторша
Я нічого не хочу.Пояснюю ще раз!З вашої логіки виходить,що мені тепер потрібно «виселять».При чому тут обставини.Є законодавчі гарантії,що я маю право вийти га роботу
Творог для розжига
• 11 марта в 19:53
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це при тому,що вона моя кума.Реально стало неприємно.Я б так не поступила
Ясамаякрасивая)• 11 марта в 19:53
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Это автор её подставила, не предупредив , что выйдет в июне. Я б свела общение к ’здравствуй-досвидания’
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 19:54
Ответ дляРепетиторша
Её место занято. Где ей сидеть?
Ви в адекваті? Автор повертається
на СВОЄ місце. До чого тут подруга? Вона ж розуміла, що пересідає тимчасово, поки людина не вийде з декрету. Це її проблема де їй сісти. Для цього є керівник відділу у якого вирішують це питання. Але не за рахунок куми, яка пішла у декрет
Подруга просто ’підсиділа’ автора. І це свинство.
Два-три тижні і фсьо• 11 марта в 19:54
А зачем вы ей вообще что-то уступали, если уходили всего на 4 месяца? Как вы договаривались? По-хорошему, я этих рокировок вообще не понимаю, ей же было где сидеть. Детский сад и спор за горшок.
Творог для розжига
• 11 марта в 19:54
Ответ дляРепетиторша
Её место занято. Где ей сидеть?
А моє місце зайнято,то все-рівно?
Репетиторша• 11 марта в 19:54
Ответ дляТворог для розжига
И где там про сохранение рабочего стола?
Гравіцапа• 11 марта в 19:55
Ответ дляТворог для розжига
Я не могла це уточнити,бо не знала,як все пройде.Я не хотіла загадувати,як буде.А тепер потрібно гроші,бо чоловік на Донбасі
Чоловік не отримує гроші?
Творог для розжига
• 11 марта в 19:55
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Як я могла загадувати?Я б хотіла насолодитися материнством і не кидати свою дитину на бабусю.Але чоловік воює і грошей ні на що не вистачає.
Два-три тижні і фсьо• 11 марта в 19:56
Ответ дляТворог для розжига
Там же норм платят, тем более на Донбасе. Мой тоже там же, если что.
Репетиторша• 11 марта в 19:56
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви в адекваті? Автор повертається
Человек уходил в декрет. У нас сохраняется рабочее место, а не стол. После декрета занимают тот, который свободен.
П.сы: кумы и подруги у автора не будет
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 19:57
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Цікаво, а чим автор її ’підставила’? Тим, що дала покористуватися своїм столом на час своєї відсутності? Там могла і не давати. Не дарма ж керівник запитував згоду автора чи вона не проти. Значить, в установі за працівником закріплені місця.
Репетиторша• 11 марта в 19:57
Ответ дляТворог для розжига
А моє місце зайнято,то все-рівно?
Да. Вы не предупредили, что можно сидеть до июня.
Творог для розжига
• 11 марта в 19:58
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
За бойовий вихід 3 к в сутки.Плюс забезпечення все за свій рахунок.Ну ви в курсі.Але у нас житла немає
Творог для розжига
• 11 марта в 20:00
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так,місця закріплені і техніка,все по інвентарним номерам
Може ще третю?• 11 марта в 20:01
Ответ дляТворог для розжига
В грудні
Это ваша тема недавно была про ваше беременное место,что оно ваше?
Творог для розжига
• 11 марта в 20:02
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Розумієте,я знаю,що можу сісти на своє місце поговоривши з керівником.Але чи стоїть йти на конфлікт з подругою.Таке собі риторичне питання
Творог для розжига
• 11 марта в 20:02
Ответ дляМоже ще третю?
Ні
Репетиторша• 11 марта в 20:02
Ответ дляТворог для розжига
Стоит. Она должна знать с кем имеет дело
В моїй хаті моя правда• 11 марта в 20:03
Ответ дляРепетиторша
П.сы: кумы и подруги у автора не будет
Не скрізь як у вас.
Я вище описала ситуацію на своїй роботі. Я була на місці подруги. Пл поверненню людини з декрету пересіла на інше місце. І в голову не прийшло, що можу зайняти чуде місце. Це крисятництво.
Якби у установі автора було як ви пишите, то керівник не питав би її згоди чи можна на час декрету посадити туди іншу людину. І у автора не було б цього питання.
П.С. у автора вже немає подруги
Є людина, яка її підставила. І ще підставить при слушній нагоді.
П.С. у автора вже немає подруги