Виниловая пластинка• 11 марта в 22:38
Дівчата xто в 2 класі. Зайдіть будь ласка
Скажіть xто навчається по нуш - діти вже почали вчити таблицю множення?
В мене в прошлому році дитина в травні вже знала множення і ділення. В 3 вже трьоx значні цифри ділять...
В цьому році інша дитина в 2 класі, поки ще не починали вчити, і сказали що тільки поверxнево затронуть. А вчити почнуть в 3
І я трішки в збентеженні..
Як у вас?
І я трішки в збентеженні..
Як у вас?
Телефон Рубика• 11 марта в 22:41
Во 2 полугодии учат по 5 включительно, в 3 классе доучивают. Так было с обеими, младшая сейчас в 3-м.
Love_Love_Love_• 11 марта в 22:41
Ви думаєте тут реально сидять другокласники чи ваша бубочка то і є її мамочка, одне ціле, а як інакше жиш?
Виниловая пластинка
• 11 марта в 22:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Слуxайте ну якщо ви тільки ви***диваєте, і далі вам пофіг на свою дитину. То ваша справа.
Лагшмивара• 11 марта в 22:42
Ну Вы написали чебник Ваш по математике смотрели? По НУШ в конце 2 класса поверхностно таблицу умножения учат....
Но многие учителя по старинке задают учить таблицу умножения летом после 1 класса. Считаю это правильным. Как раз время есть.
Love_Love_Love_• 11 марта в 22:43
Ответ дляВиниловая пластинка
Шо шо?
Бабка-байкерша• 11 марта в 22:43
Син починав вчити у 2 класі.
Вчитель казала, що по програмі це не обов´язково, але якщо пізніше почати, то не встигнуть.
Теж НУШ.
Але син вже у 5 класі.
Теж НУШ.
Але син вже у 5 класі.
Моська-слон• 11 марта в 22:43
Мне кажется, мой учил во втором. А в третьем да, трехзначные уже делили
Приму в дар• 11 марта в 22:45
Син в другому класі, таблицю множення і ділення почали ось вчити після нового року. І те і те вивчили поки що до ’5’
Оскорбляю всячески• 11 марта в 22:45
Тризначних цифр не буває :)
Бувають тризначні, те саме, що й трицифрові числа
Пупуговка• 11 марта в 22:47
Ответ дляВиниловая пластинка
Вчиться дитина, а не ви, і якщо ви вчасно цього не зрозумієте, то толку з навчання не буде
Ні за холодну воду• 11 марта в 22:49
Автор, все всё выучили и ваша выучит. Во 2 или 3. Вы можете программу изменить? Нет.
Чего вы бентенжна така
МатьЧасть• 11 марта в 22:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо шо?
Идите учить множення, а не шо-шо)))
Love_Love_Love_• 11 марта в 23:15
Ответ дляМатьЧасть
Идите учить множення, а не шо-шо)))
Я не в другому класі)
Каляка маляка• 12 марта в 01:17
вчити вдома точно не заборонено:)
2кл в тому році був - вчили всю таблицю до 10
Стильна штучка• 12 марта в 07:19
Мій зараз в 4, але пам´ятаю, таблицю почали вчити в 2 після Нового року, спочатку на множення, потім ділення. За півроку вивчили.