Кофр для ноги• 12 марта 2025
Что бы вы рассмотрели для жизни - Львов или Ужгород?
Если бы планировали оставаться только в Украине. И почему?
Выбираю город для жизни, нужен взгляд со стороны. Личные обстоятельства позволяют жить и там, и там, просто хочу узнать больше об этих городах)спасибо!
Inconvenient• 12 марта 2025
Ответ дляКофр для ноги
Такие разные ответы) Безусловно, у Львов и Ужгорода есть свои плюсы и минусы. Сейчас кажется, что Ужгород безопаснее, но глобально - Львов это больше движения. Плюс львовяне мне кажется более закрыты что ли. Или не пускают в свой круг близко
Да, часто слышала. Если вы одна, то лучше ехать за границу.
Inconvenient• 12 марта 2025
Ответ дляКофр для ноги
Я из оккупации. Живых не осталось никого. Я была бы рада найти новый круг и начать новую жизнь. Не вижу в этом плохого. И естественно никому не навязываюсь и не лезу беспардонно, границы уважаю
Очень сочувствую.
Inconvenient• 12 марта 2025
Ответ дляОноВамнадо
Я в Киеве родилась и живу, БМ со Львова был, так что часто там бывала, общалась с людьми и знаю их менталитет очень хорошо
Так і є. Ставлення у львів´ян зверхнє навіть до сусідів. Лише від львів´ян чула вираз - ’тупий волиняка’. Волиняки мені, до речі попадалися приємні і освічені, охоче допомагали. Села такі чисті. Дуже неприємно було про них це чути.
Lesy4ka987• 12 марта 2025
Львів звичайно красивіше місто. Ужгород як райцентр порівняно)
Львів розкішний, історичний…ці вулички🥰 Одеса і Львів - обожнюю
Але якщо вам треба типу, спокій, затишок, то можна Ужгород.
Якщо дивитися з цього боку, то можливо також обрала б Ужгород.
Lesy4ka987• 12 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
Львів, тому що тут народилися і виросла. Всі рідні тут.
Вже приємно читати, що львівʼяни рекомендують своє місто для переїзду, а кияни бояться, щоб до них не понаїхали.
Львів 🫂
Lesy4ka987• 12 марта 2025
Ответ дляOlenenka_Ter
Фантазии это про Львов,и про людей,и про выпечку
Я навчалася у Львові 6 років. Вперше чую про «волшебную» випічку)
Що ж то ща випічка така?
Львівський круасан?
)))
Люблю Львів, але випічкою він не славиться начебто
Що ж то ща випічка така?
Львівський круасан?
)))
Ответ дляL-i-s-a-92af
То вивчіть вже нарешті українську мову!
Та знаем мы вашу мову! Но русский язык нам родной. Это язык матери, детства. Он в подсознании. Так сложилось. Общаться на родном языке- это комфорт, удовольствие.
Вам мова родная, вы не прикладывали усилий, чтобы знать ее в совершенстве, в отличии от нас
...Вика...• 12 марта 2025
Ответ дляКофр для ноги
В Ужгороді взагалі нема роботи,лише низькооплачувана,це великий мінус
Ответ дляКофр для ноги
не дуже такі люди зі Львову траплялися, як і з Луганська. І тих, і тих-якось одразу вирізняєш хто звідки. Мабуть «Л» перша винувата 😅Короче, я за Ужгород.
Camomile-Anna• 12 марта 2025
Ответ дляМаМарго
Зверніть з центральних вулиць.
Звернула. Зараз у П´ятихатках. Все чисто і доглянуто. Львову і не снилося, навіть в центрі.
L-i-s-a-92af• 12 марта 2025
Ответ для9556633
Я білінгв.Спілкуюся вільно обома мовами.
Модная и Голодная• 12 марта 2025
Между Львовом и Ужгородом выбрала бы Львов. Больше возможности работу найти.
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Да, забыла ещё про коренных киевлян написать😁😁😁 у коренных киевлян конкуренты только коренные москвичи😁😁😁
Це ті, яких до бабусі в село вже не возили? Ці так, дуже корінні. А ті, яких возили - вони ще корінніші. За спостереженнями, то чим глибше коріння у людини проросло, тим вища імовірність, що насіннячко це занесло з глибинки
L-i-s-a-92af• 13 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Не дай Бог
Olenenka_Ter• 13 марта 2025
Ответ дляLesy4ka987
Вы точно в Ужгороде были?))
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
А можна і вдома бути людиною. І своїх же не добивати, бо балакають не так
Та хай балакають як хочуть, особисто я не роблю нікому зауважень. Але читати постійно, як страждає в нас російськомовне населення гидко вже. Прямо добиті всі. Он сьогодні лавров сказав, що асвабаждать Україну треба не лише на сході, а аж до заходу, бо там також є російськомовне населення. А дехто досі тут звʼязку не бачить.
Lesy4ka987• 13 марта 2025
Ответ дляOlenenka_Ter
Вы точно в Ужгороде были?))
Звичайно, я із Закарпаття.
Кілька разів на рік буваю в Ужгороді.
Ключове «порівняно зі Львовом»
А ви у Львові були?
Кілька разів на рік буваю в Ужгороді.
Ключове «порівняно зі Львовом»
А ви у Львові були?
Ответ дляLenusikkuz
Так його і немає. Їх не цікавить росіськомовне населення. Дивно це ще комусь писати на третьому році
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Орки захопивши території перше що роблять, це знищують все що повʼязане з українською ідентичністю: мова, культура, література. Але кому тут пояснювати, якщо люди захлинаючись в крові досі захищають мову своїх вбивць і звʼязку не бачать.
Ответ дляLenusikkuz
Так це стандартна колонізаційна політика. Що спільного має з причинами війни? Аж нічого, вибачте. Але тут теж нікому пояснювати, очевидно, що російськомовне населення - не причина. Вам же лавров сказав, він то точно не збреше
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Якщо вам так легше, то нехай буде. Для мене огида до всього російського це нормально. Але рабське мислення наших людей не змінити.