Кофр для ноги• 12 марта 2025
Что бы вы рассмотрели для жизни - Львов или Ужгород?
Если бы планировали оставаться только в Украине. И почему?
Выбираю город для жизни, нужен взгляд со стороны. Личные обстоятельства позволяют жить и там, и там, просто хочу узнать больше об этих городах)спасибо!
Mira29-c3c3• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Так його і немає. Їх не цікавить росіськомовне населення. Дивно це ще комусь писати на третьому році
Так не пишіть . Вас ніхто ж не змушує .
Ответ дляLenusikkuz
Якщо вам так легше, то нехай буде. Для мене огида до всього російського це нормально. Але рабське мислення наших людей не змінити.
Я ж не стверджую, що це ненормально. Але звинувачувати людей у тому, в чому вони не винні... У всього цього є цілком конкретні причини. І російськомовні тут не найбільше зло. Що ви засуджужте? Людей? Та ладно, ваше право. А як на мене, то головне, щоб діти розмовляли українською. А перейде на неї тітка 40, 60 чи 80... Ми, як це не прикро визнавати, вже ’минуле’. За майбутнє треба дбати, розвивати своє, а не тих, кому і так дісталось, втоптувати в багно. Немає в цьому нічого доброго. Таке ж огидне (особисто мені) як вам усе російське
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Якраз в цих посилках втоптують українське, бо бачите це причина не їхати у Львів. Тобто люди в соціумі гидують використовувати украв мову, бо якою вони розмовляють в побуті львівʼян мабуть мало хвилює.
Ответ дляLenusikkuz
Всілякі люди є. Якби не бачила особисто - не повірила б. Виглядало огидно. В такі моменти хочеться підійти сказати, що не всі на голову хворі.
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
А ще, ті хто виїхав в країни Європи вже знають іноземні на рівні В2 як мінімум, а українську вивчити навіть за роки війни хоч на якомусь рівні не змогли. Мабуть щелепи в них якось не так побудовані)
Ответ дляLenusikkuz
Змогли, чому ні. Більшість українців знає українську. Але знати і використовувати - різні речі. І ви країни Європи сюди теж дарма приплели. Там вони в гостях. А тут вдома. Різницю бачите, чи зовсім ніякої? Вам теж сусідка розказує,як маєте правильно жити?
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Саме так, росія сусідка розказує. І я бачу що багато хто її слухає. А на рахунок в гостях це ви приплели. Чи ви мало порадницю читаєте і тих хто виїхав і не збирається повертатись. Сидять в Європі вчать їх мову і обсирають Україну .
Lenusikkuz• 13 марта 2025
Ответ дляОксана_12
Ось просто подивіться хто кого цькує
Camomile-Anna• 14 марта 2025
Ответ дляМаМарго
Зверніть ще на клочках між будменом і новобудовами і проїдьте до річки.
Злякаєтесьа ввечері там ще люди крайнього будинку взагалі ходять в повній темноті.
Жилкомсервіс свій можна/треба потрусити.