Обнимашкина• 12 марта в 11:26

Зникло лібідо. І не повертається

Ми сім´я впо. Останні роки пережили багато стресу. Були конфлікти з чоловіком по поводу фінансів, планів на майбутнє
Я вже була на порозі депресії
За допомогою психолога, вітамінів витягувала себе до нормального робочого стану.
Так от в період депресії в мене абсолютно зникло лібідо.
В мене немає бажання не те що чоловіка. Просто помастурбувати не хочеться.
Зараз я психологічно наче вирівнялася.
А лібідо не зявляється.
Чоловік сердиться, в нас сексу не було з минулого літа. Каже що мені тепер іти коханку шукати?
Я кажу а що мені ноги роздвинути і " дати" ?
Ох. Порадьте щось
автор Обнимашкина • 12 марта в 11:58
Ответ дляСамохвалова
Да, это будет решение проблемы отсутствия секса у мужа.
Но конечно не вашей отсутствия либидо. Это вы должны решать вдвоем вместе. Но никакого решения не будет если вы будете постоянно его винить и упрекать.
Я його наче не звинувачувала.
Зілля до весілля• 12 марта в 11:58
ну з минулого літа це жесть. я не знаю який у вас стан. але якось намагайтесь.
у нас якщо тиждень немає, то вже чоловік чуть не вмирає і яйця в нього лопнуть, і це вредно....
автор Обнимашкина • 12 марта в 11:58
Ответ дляСамохвалова
Нет, не замечает. Ей надо найти ’виноватого’ и своим объектом она выбрала мужа (не говорю что он не виноват, но и обвинения никакой пользы не принесут).
І ви не помічаєте мої відповіді коли я роблю акцент на здачу аналізів і відвідування ендркринолога
Самохвалова• 12 марта в 11:59
Ответ дляОбнимашкина
Я його наче не звинувачувала.
Во всех своих постах. Вся ваша тема ’кричит’ о том что вы вините мужа.
автор Обнимашкина • 12 марта в 11:59
Ответ дляСамохвалова
Можливо підсвідомо образа на те що кинув мене в тяжкі часи.
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:02
Ответ дляЗілля до весілля
В минулому році в мене був стан що я не милась тижнями, не причесувала волосся.
Встала з ліжка, сіла до ноутбуку, відпрацювала і рухнула в ліжко.
То зараз я вже 10000 кроків, слідкую за гігієною, прибираю в хаті.
Це дуже великий результат
Видящие_помогите• 12 марта в 12:02
Ответ дляОбнимашкина
Тільки до психотерапевта. Вона не бачила ознак депресії для АД
Все як писали вище, вітаміни, заспокійливі засоби на травах. рух, сон.
Мені не ставили діагноз депресія
То я себе так відчувала коли вже з ліжка вставати не хотіла
Зрозуміло. Вам треба перезавантаження, відпочинок. Бо хронічна втома, стрес зробили свою справу
Самохвалова• 12 марта в 12:02
Ответ дляОбнимашкина
Вижу. Но это вы могли и сами без форума сделать давно. Ещё три пять месяцев назад.
Напишите себе план - ’возвращение удовольствия от секса’.

По пунктам . И выполняйте.

Если сейчас с деньгами не напряг, то и для мужа такой же план - что ему делать чтоб оказывать вам внимание как женщине - цветы дарить, приносить тайком конфеты и есть их под одеялом , чтоб дети не услышали, водить вас в кафе на кофе и тортик, просто чтоб улыбаться друг другу.
Зілля до весілля• 12 марта в 12:03
Ответ дляОбнимашкина
ну то з цього треба і починати? і що значить кинув? ви ж досі разом
Удальонка• 12 марта в 12:03
Ответ дляОбнимашкина
видимо так и есть, но Вам надо жить дальше и решать свои проблемы, а не вечно дуться на мужа, это непродуктивно и ни к чему хорошему точно не приведет.
Альфасамка• 12 марта в 12:03
фригідна жінка
куркулиха• 12 марта в 12:06
Я так думаю что у вашего мужа уже есть секс на стороне. Мужчина год без секса, а вы никак вычухатся не можете, уже прошло достаточно времени что бы понять себя.
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:07
Ответ дляАльфасамка
фригідна жінка
І шо?
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:08
Ответ длякуркулиха
Ну є і є.
Мені від цього ні холодно ні жарко
Поліпривіт всім• 12 марта в 12:15
Ответ дляОбнимашкина
Ну є і є.
Мені від цього ні холодно ні жарко
А вам ещё что-то нравится в муже? Мне кажется, вы его разлюбили. Перестали видеть в нем того мужчину, с которым хотите быть рядом. По понятным причинам . У вас есть дети?
Анонім-ка• 12 марта в 12:17
Ответ дляОбнимашкина
Так! Ви праві. Все це зникло коли в нас були офвгенні фінансові проблеми. Чоловік не хотів/ не міг їх вирішувати. Мені довелось звалити на свої плечі весь тягар.
Згодом чоловік підтягнувся , виправився.
Але в мені все вмерло.
Знову зауважу, не до чоловіка, а взагалі.

Задумалась коли чоловік сказав що буде коханку шукати.
Я поспорила з ним , кажу в мене теж рік сексу не було .
Ну якось так.
Розумом розумію що щось не так.
А тіло каже по іншому
Какие то дурацкие обвинения, по типу меня тоже год не было секса ...
Проблема не в либидо, а в том, что вы уже не любите мужа. Вы его не хотите.
Тут развод будет 99%
А потом вас депрессия как догонит, одна… секса нет … и тд
Анонім-ка• 12 марта в 12:18
Ответ дляСамохвалова
И я тоже это заметила
Одна автор этого не видит
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:19
Ответ дляПоліпривіт всім
В нас нормальні дружні відносини. З повагою відносимось. Діти є.
Не знаю про розлюбили. Ми вже 23 роки разом.
Просто рівні відносини.
Секс раніше полюбляли
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:20
Ответ дляАнонім-ка
Тут развод будет 99%
Проблема в лібідо бо я і не мастурбую
І другі чоловіки мені не цікаві абсолютно
Анонім-ка• 12 марта в 12:20
Ответ дляОбнимашкина
Ну є і є.
Мені від цього ні холодно ні жарко
Какой смысл тогда вашей темы?
Нам тоже ни холодно, ни жарко есть у вас секс или нет.
Все равно вы разведетесь
Сорока-ворона• 12 марта в 12:20
Ответ дляОбнимашкина
Ну є і є.
Мені від цього ні холодно ні жарко
Авторко ,це ви зараз так думаєте,
А не дай Бог піде то по іншому заспіваєте .
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:20
Ответ дляАнонім-ка
И я тоже это заметила
Одна автор этого не видит
Може для того і створила тему. Бо іноді зі сторони видніше
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:22
Ответ дляСорока-ворона
Авторко ,це ви зараз так думаєте,
Можливо мені потрібна така встряска.
Щоб я нарешті хоч якось заспівла
Анонім-ка• 12 марта в 12:22
Ответ дляОбнимашкина
Просто рівні відносини.
Секс раніше полюбляли
Так может у вас ранний климакс начинается?
Потому и либидо упало
Голова колгоспу• 12 марта в 12:25
Читала не всі ваші відповіді на коменти, з того, що вловила: у вас не тільки проблема з лібідо, у вас депресія, яку потрібно лікувати у лікаря-психіатра, якщо хочете зберегти життя собі і зберегти нормальні відносини з рідними
Поліпривіт всім• 12 марта в 12:26
Ответ дляОбнимашкина
Просто рівні відносини.
Секс раніше полюбляли
А что делал муж в то время, когда вы впахивали за двоих, а он ждал хорошую работу? Он взял на себя быт, детей?
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:28
Ответ дляАнонім-ка
Потому и либидо упало
Цикл рівний, день в день. Обстеження у лікаря робила все нормально. Нічого про клімакс не говорила.
Поліпривіт всім• 12 марта в 12:29
Ответ дляГолова колгоспу
Так, Але при лікуванні антидепресантами багатьма є така побічна дія, як зникнення лібідо. Це треба враховувати також, і обговорити це з лікарем. В мене наприклад перші півроку на антидепресантах зникло лібідо, а коли повернулося, оргазму не було, хоч сама з собою, хоч з чоловіком. Тож якщо це проблема, то треба просити антидепресанти без цієї побічної дії.
А взагалі так , згодна, у автора справді депресія, і її треба лікувати препаратами.
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:30
Ответ дляГолова колгоспу
Можливо ви праві
Можливо депресія нікуди не ділась.
Таке буває що депресія не проявляється явно?
Виходить я сама себе дурила?
автор Обнимашкина • 12 марта в 12:30
Ответ дляПоліпривіт всім
Лежав на дивані і дивився новини і тік ток.
Без жартів. По дому особливо нічого не робив. Може сніданок.