Обнимашкина• 12 марта в 11:26
Зникло лібідо. І не повертається
Ми сім´я впо. Останні роки пережили багато стресу. Були конфлікти з чоловіком по поводу фінансів, планів на майбутнє
Я вже була на порозі депресії
За допомогою психолога, вітамінів витягувала себе до нормального робочого стану.
Так от в період депресії в мене абсолютно зникло лібідо.
В мене немає бажання не те що чоловіка. Просто помастурбувати не хочеться.
Зараз я психологічно наче вирівнялася.
А лібідо не зявляється.
Чоловік сердиться, в нас сексу не було з минулого літа. Каже що мені тепер іти коханку шукати?
Я кажу а що мені ноги роздвинути і " дати" ?
Ох. Порадьте щось
Я вже була на порозі депресії
Зараз я психологічно наче вирівнялася.
А лібідо не зявляється.
Ох. Порадьте щось
Кудряшка Сью• 12 марта в 11:41
Ответ дляУкраиночка
Если хотите сохранить мужа, да, раздвинуть ноги и дать.
Включайте порно, вам захочется в процессе.
Та ви що, автор же принцесса
Обнимашкина
• 12 марта в 11:42
Ответ дляСамохвалова
И сколько раз вы пробовали то что я написала за последние полгода?
За останні півроку, тільки думка що хтось доторкнеться мого тіла визивала фізичний біль.
Тому не разу.
Звісно чоловік намагався звабити мене. Робити масажі.
Але я себе відчувала в цей момент як на прийомі у генікллога ( швидше б все це було скінчилось)
Тому не разу.
Удальонка• 12 марта в 11:43
Ответ дляОбнимашкина
Гарна порада для Впо. Все що нам доступно - виїзати машиною в посадку
может хоть изредка выезжать куда-то на турбазу с удобствами? если там день-два жить, это не супер дорого, тем более не круглый же год. впереди лето, летом дешевле отдыхать, чем зимой
Обнимашкина
• 12 марта в 11:44
Ответ дляКудряшка Сью
Та ви що, автор же принцесса
Так, геть не ’ мудра’ жінка
Самохвалова• 12 марта в 11:44
Ответ дляОбнимашкина
Те вы таки не пробовали.
Вот честно когда у женщины нет возможностей денежных то и либидо у них нет.
Когда надо думать за что выживать и что есть и на что детей кормить, то нафиг бы мне сдался секс.
Но если вы уже задумались и видите проблему в отсутствии либидо, то значит и хотите ее решить или нет?
Глаголиця• 12 марта в 11:47
Ответ дляОбнимашкина
Тому не разу.
Представляйте кого-то другого во время секса, посмотрите эротический фильм. Отсутствие секса с лета для здорового мужчины - это очень долго. Мужчины -это скоты по природе, могут после похорон жены сразу залезть на другую бабу. Копаться в вашем состоянии и как вам помочь он не будет. Будут конфликты, ссоры или другая баба. Смотрите сами. Иногда проще расстаться, иногда проще «дать».
Триндю-бриндю• 12 марта в 11:47
Ответ дляКудлата хмаринка
И фсг, лг, общ.тестостерон (да, женщине тоже надо)
І як це допоможе? Лікувати аналізи прийомом гормонів?
Кудлата хмаринка• 12 марта в 11:48
Ответ дляТриндю-бриндю
Это поможет увидеть проблему и корректировать её. Как - зависит от проблемы
Обнимашкина
• 12 марта в 11:48
Ответ дляСамохвалова
Те вы таки не пробовали.
Так! Ви праві. Все це зникло коли в нас були офвгенні фінансові проблеми. Чоловік не хотів/ не міг їх вирішувати. Мені довелось звалити на свої плечі весь тягар.
Згодом чоловік підтягнувся , виправився.
Але в мені все вмерло.
Знову зауважу, не до чоловіка, а взагалі.
Задумалась коли чоловік сказав що буде коханку шукати.
Я поспорила з ним , кажу в мене теж рік сексу не було .
Ну якось так.
Розумом розумію що щось не так.
А тіло каже по іншому
Але в мені все вмерло.
Ну якось так.
Розумом розумію що щось не так.
А тіло каже по іншому
Триндю-бриндю• 12 марта в 11:49
Ответ дляКудлата хмаринка
Нічого воно не коректується. На ЗГТ лібідо не повертається.
Ответ дляОбнимашкина
Але в мені все вмерло.
Ну якось так.
Розумом розумію що щось не так.
А тіло каже по іншому
Але в мені все вмерло.
Ну якось так.
Розумом розумію що щось не так.
А тіло каже по іншому
купите смазку и начинайте. Как вариант. Хуже если бы муж вас не хотел.
Бритоножка• 12 марта в 11:49
Чоловіка шкода. Звичайний вазелін вирішить ваші проблеми. Ну і на перевірку стану здоровья непогано б сходити.
Обнимашкина
• 12 марта в 11:50
Ответ дляr25-1
Ох. Для мене це по відчуттям як згвалтуання
Самохвалова• 12 марта в 11:51
Ответ дляОбнимашкина
Если не хотите решать это то и не решайте.
Просто это ваш выбор - нужна ли вам семья вообще, нужна ли вам семья именно с этим мужчиной или ничего не надо и можно забить и жить спокойно без секса, если не хочется.
Видящие_помогите• 12 марта в 11:51
Ответ длятяжкаялюдина
проверьте гормоны щитовидки
Людина в депресії. Звісно вона не хоче сексу
Обнимашкина
• 12 марта в 11:52
Ответ дляБритоножка
Офігеть! А мене не шкода? Я рік працювала на двох роботах щоб мати змогу винаймати житло і їсти за щось. Поки він чекав поки знайдеться достойна робота.
Я рік працювала по 12 годин без вихідних.
Я щиро радію за чоловіка що він зберіг потенцію, а я втратила
Обнимашкина
• 12 марта в 11:52
Ответ дляСамохвалова
Просто всі бачать вирішення цієї проблеми як просто ’ дати’
Удальонка• 12 марта в 11:53
Ответ дляОбнимашкина
еще раз повторюсь, голову надо лечить, все проблемы в голове, а не в чем-то еще. у вас какой-то вид постравмы, нужна помощь специалиста, а не как тут пишут расставить ноги и вперед
Удальонка• 12 марта в 11:54
Ответ дляОбнимашкина
можно подумать, вы замечаете другие комментарии с другим решением проблемы
Самохвалова• 12 марта в 11:54
Ответ дляОбнимашкина
Так ему и скажите.
Пусть даст денег и вы уедете на 10 дней заграницу отдохнуть, пошопиться и вернуть либидо с горячими итальянцами.
Обнимашкина
• 12 марта в 11:54
Ответ дляУдальонка
Дякую. В тому то і справа що справа в голові.
Можливо в гормонах. Читала що при депресії виснажуються деякі види гормонів
Бритоножка• 12 марта в 11:54
Ответ дляОбнимашкина
Вас би було шкода якби ви рік тому написали
Зараз же вам легше з роботою? Жити минулими образами не варто, впершу чергу шкодить саме вам. Я не адепт триматися за штани, але якщо хочете змінити ситуацію, то лікар, змазка і жити сьогоденням.
Видящие_помогите• 12 марта в 11:54
Ответ дляОбнимашкина
А ви зверталися до лікаря? АД приймали?
Самохвалова• 12 марта в 11:55
Ответ дляОбнимашкина
Да, это будет решение проблемы отсутствия секса у мужа.
Но конечно не вашей отсутствия либидо. Это вы должны решать вдвоем вместе. Но никакого решения не будет если вы будете постоянно его винить и упрекать.
Удальонка• 12 марта в 11:55
Ответ дляОбнимашкина
ну сдайте анализ на гормоны, если дело в них, то проще решается конечно.
Обнимашкина
• 12 марта в 11:55
Ответ дляБритоножка
Так я тому тему і створила. Що тоді в мене були обєктивні причини.
А зараз я наче відпочила, а бажання не повернулось
Самохвалова• 12 марта в 11:56
Ответ дляУдальонка
Нет, не замечает. Ей надо найти ’виноватого’ и своим объектом она выбрала мужа (не говорю что он не виноват, но и обвинения никакой пользы не принесут).
Самохвалова• 12 марта в 11:57
Ответ дляОбнимашкина
Потому что его надо возвращать, само по себе оно не вернётся.
Обнимашкина
• 12 марта в 11:57
Ответ дляВидящие_помогите
А ви зверталися до лікаря? АД приймали?
Тільки до психотерапевта. Вона не бачила ознак депресії для АД
Все як писали вище, вітаміни, заспокійливі засоби на травах. рух, сон.
Мені не ставили діагноз депресія
То я себе так відчувала коли вже з ліжка вставати не хотіла
Мені не ставили діагноз депресія