Обнимашкина• 12 марта 2025
Зникло лібідо. І не повертається
Ми сім´я впо. Останні роки пережили багато стресу. Були конфлікти з чоловіком по поводу фінансів, планів на майбутнє
Я вже була на порозі депресії
За допомогою психолога, вітамінів витягувала себе до нормального робочого стану.
Так от в період депресії в мене абсолютно зникло лібідо.
В мене немає бажання не те що чоловіка. Просто помастурбувати не хочеться.
Зараз я психологічно наче вирівнялася.
А лібідо не зявляється.
Чоловік сердиться, в нас сексу не було з минулого літа. Каже що мені тепер іти коханку шукати?
Я кажу а що мені ноги роздвинути і " дати" ?
Ох. Порадьте щось
Я вже була на порозі депресії
Зараз я психологічно наче вирівнялася.
А лібідо не зявляється.
Ох. Порадьте щось
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Можливо ви праві
Можливо депресія нікуди не ділась.
Таке буває що депресія не проявляється явно?
Виходить я сама себе дурила?
Можливо депресія нікуди не ділась.
Виходить я сама себе дурила?
Пройдіть тест на депресію Бека
Намакушка• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Офігеть! А мене не шкода? Я рік працювала на двох роботах щоб мати змогу винаймати житло і їсти за щось. Поки він чекав поки знайдеться достойна робота.
Я рік працювала по 12 годин без вихідних.
Я щиро радію за чоловіка що він зберіг потенцію, а я втратила
Ви просто ображені на чоловіка. Ця глибока образа вас з´їдає і руйнує сім´ю.
Реальність така, що кращого чоловіка навряд чи знайдете. Ви самі вирішили погратися в героїню і впряглися в дві роботи. Може якби ви не так багато працювали, він би швидше найшов роботу...
Вихід один - взяти паузу, вам відпочити одній. Проговорити образи, відпустити їх і жити сім´єю далі. Або розходитись.
Поліпривіт всім• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Лежав на дивані і дивився новини і тік ток.
Без жартів. По дому особливо нічого не робив. Може сніданок.
Ну то ви ображені на нього. І я не знаю, як можна зберегти дружні відносини, коли людина не пошкодувала вас, зваливши на вас усе. Я б не змогла бути з таким чоловіком, не те що сексу, я б взагалі нічого з ним не хотіла. І антидепресанти не допоможуть, бо ви побачили, що в вас немає підтримки, немає рідної людини, яка вас цінує
Голова колгоспу• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Можливо ви праві
Можливо депресія нікуди не ділась.
Виходить я сама себе дурила?
Можливо депресія нікуди не ділась.
Виходить я сама себе дурила?
Я не лікар, але думаю так, тобто це ваша складна робота над собою/своїм психічним здоров’ям на все життя, ну типу як підтримання фігури людині, яка схильна до повноти. Це треба прийняти, тільки десь відчуваєте, що накриває, відразу боротись із самим собою, щоб не дійти до точки неповернення..
Голова колгоспу• 12 марта 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, Але при лікуванні антидепресантами багатьма є така побічна дія, як зникнення лібідо. Це треба враховувати також, і обговорити це з лікарем. В мене наприклад перші півроку на антидепресантах зникло лібідо, а коли повернулося, оргазму не було, хоч сама з собою, хоч з чоловіком. Тож якщо це проблема, то треба просити антидепресанти без цієї побічної дії.
А взагалі так , згодна, у автора справді депресія, і її треба лікувати препаратами.
Ой, це так складно.. у будь-яких ліків є побічна дія, на жаль 😞, боротись і ще раз боротись, не дай Бог нікому такої болячки..
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Пройдіть тест на депресію Бека
Пише помірна депресія
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляНамакушка
Це в своїй квартирі я могла б дресирувати чоловіка, роблячи з себе слабку дівчинку.
А тоді були бомжі без копійки грошей і житла.
Думаєте в мене був вибір гратись в слабку дівчинку?
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Проблема ж не тільки в чоловікові.
Мені і інші не цікаві. ( Раніше поглядувала одним глазком)
І самозодовільнятись геть не хочеться ( раніше полюбляла бавитись з собою)
Міс Всесвіт• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Розумієте. Я раніше була доволі чуттєва. Я знаю як легко і просто себе завести чи довести до оргазму.
Мене зараз не заводять ні білизна, ні порно.
Коли хтось торкається тіла - не приємно
Возможно такой период.
Намакушка• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Дякую. В тому то і справа що справа в голові.
Можливо в гормонах. Читала що при депресії виснажуються деякі види гормонів
І у війну і в голод у людей бувають почуття і секс. Справа у вашій голові.
І яка ж у вас депресія коли ви працюєте? Люди в депресії одягнутися не можуть, працювати й писати на форумах тим більше. Депресія це психіатрія, людина втрачає працездатність, життєва енергія на 0, не твльки лібідо.
Намакушка• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Завжди є вибір. Мільйон жінок вибрали соціал в Европі, а не вибрали мінятися ролями з чоловіками...
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Проблема ж не тільки в чоловікові.
Просто ви поховали в собі жінку, не дозволяєте собі бути слабкою. Як ви себе балуєте, що вас заряджає?
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Якщо чесно. Нічого не радує. Я намагалась штучно себе ’ зарядити’ то манікюр, то кафе .
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Леди_на_драндулете• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
А плавання любите?
Мені допомагає басейн для підняття настрою.
І це не так, щоб дорого.
Ms. Откровенность• 12 марта 2025
Тут проблема в тому, що чоловік вам не потрібен. Якби був потрібен, ви б пішли на компроміс в цьому плані, як це роблять тисячі жінок з низьким від природи лібідо, або в менопаузі, коли зниження лібідо -то природній процес.
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Якщо нічого не радує, то дійсно схоже на депресію, спробуйте звернутись до психіатра, в цьому нічого такого немає, всі ми покалічені війною, проблемами...
Я й сама приймаю АД...
Поліпривіт всім• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Вам треба до психіатра. Якщо хочете, пораджу свою лікарку, вона приймає онлайн, чуйна та уважна.
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А плавання любите?
І це не так, щоб дорого.
Любила. Бувала пару раз з дитиною.
Таке. Вдома в ліжечку краще
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Я не знаю чи потрібен. Він мені поганого не робив
З ним зручно.
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую! Супер. Зараз підпишусь
Леди_на_драндулете• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Любила. Бувала пару раз з дитиною.
Таке. Вдома в ліжечку краще
Сходіть сама пару разів, випхайте себе.
Воно зараз важко, пхати себе у мокру воду.
Але для більшості людей вода - ліки.
Ответ дляОбнимашкина
Просто всі бачать вирішення цієї проблеми як просто ’ дати’
мы вам даем советы как развязаться.
А по поводу я пошла на две работы- так заметьте это ваш выбор.
Вы могли тогда начать решать и прогнозировать, ставить рамки и условия.
А сейчас вы в проиграшной ситуации, с подорванным желанием. И смена партнера -не решит же проблему. Тогда смысл менять.
Ответ дляСамохвалова
Да, это будет решение проблемы отсутствия секса у мужа.
Но конечно не вашей отсутствия либидо. Это вы должны решать вдвоем вместе. Но никакого решения не будет если вы будете постоянно его винить и упрекать.
не факт , как раз во время секса и регулируется выработка гормонов
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляr25-1
мы вам даем советы как развязаться.
Звичайно мій вибір. Мій вибір був кинути дім під бомбами і піти світом
Обнимашкина
• 12 марта 2025
Ответ дляr25-1
выбор кормить мужика. Кстати, у вас дети есть?
Є діти. А що потрібно було відразу під зад коліном?
Я собі на пиріжок заробила а ти голодний походи?
Ответ дляОбнимашкина
как бы это не звучало, но да . Ладно еще когда здоровье, это да, понятно.
Небось еще и на сигареты требовал.
По вечерам бы обьявления расклеивал и на пирожок заработал. В какждом городе есть подобная работа.
Небось еще и на сигареты требовал.
Ищу Аленя• 12 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Пустота
Я радію що хоч якось тримаюсь
Попробуйте почитать книгу ’Хочу и буду’ Михаила Лабковского, она вам поможет понять себя лучше, чего вы хотите для себя.
Мне помогло правило оттуда, ПОСТОЯННО спрашивать себя, чего я хочу, встали утром, спросили себя, что я хочу на завтрак и обязательно удовлетворять свою потребность. И так постоянно, спрашиваете себя ’Чего я хочу?’ И думаете, может в парк, может дома полежать с пледом и какао и почитать.
Мне эта книга очень помогла, правда я в супермаркете по часу проводила, не могла понять, чего я действительно хочу, брала продукты по инерции, тогда начала есть рыбу, поняла, что действительно её хочу. И завтраки разные стала делать, потому что до этого всегда ела овсянку с изюмом и медом. Теперь у меня больше определенности, но ещё есть над чем работать.
То есть, если вы будете постоянно что-то делать для себя, вы себя больше полюбите и захотите себя естественно, а там уже и до мужа очередь дойдёт)