Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ну нас може і не цікавити.
А от Льоші Арестовича варто вивчити біографії Гіркіна, Стрємоусова, Пригожина
І Ківи.
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляE-ducate
А хто такий Льоша?
Якісь персонажі десятого порядку, одним більше, одним менше
В даному випадку краще, щоб одним менше
Mrs.Ochmonek• 12 марта 2025
Ответ дляkuskus
Хто знайде оригінальне фото -маякніть, там крові стільки, цікаво, як це він так самовбився
Це тромб.
Ответ дляok1904
Він наче засуджений по справі МС17
та вроде не. Арест и суд в России (2023—2024)
Стрелков был задержан сотрудниками российских правоохранительных органов в 11 часов 30 минут утра 21 июля 2023 года. По сообщению его близких, ему предъявили обвинения по части 2 статьи 280 УК РФ (призывы к экстремизму в интернете).