Поддакиваю иногДА• 12 марта в 23:22
Мені дуже боляче( напилась. Чоловік сказав
Що не кохає мене більше, і більше бути разом не хоче. Мене розриває від болю.
10 років майже разом і спільні діти. Сказав що хоче аби я знайшла іншого чоловіка собі, а він зїжджає до кінця цього тижня або наступного. Кінець. Дівчата як таке пережити????????
Пошаманю• 13 марта в 00:32
Ответ дляГалябалована
У тата інші плани на життя, немає чого маніпулювати дітьми. Діти не іграшки
Нет, у него, так же как и у матери дтей все планы под детей. А то получается маме личную жизнь построить ни ни пока дети не выросли, а у папы другие планы на жизнь. И что значит манипулировать детьми? Это его дети, его хабота до их совершеннолетия
Рожева юбка• 13 марта в 00:33
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Знаєте я багато чого зробила зря в своєму житті. Я себе відчуваю як лайно зараз…
Він навіть не розуміє наскільки сильно я його любила. І йому пофіг. Перекреслив все сімейне життя і вирішив піти і піде
Я просто не можу повірити
Автор, все пройдёт и это тоже.
Первые дни дайте себе погоревать. У вас есть лучшая подруга, чтоб поддержала вас и выслушала?
Не вздумайте больше просить его остаться и унижаться перед ним. Он все равно не останется, просто выслушаете очередную порцию дерьма в свой адрес.
Когда успокойтесь и сможете без эмоций с ним говорить ( только не затягивайте), обсудите денежные вопросы, связанные с детьми. И помощь с ними.
В остальном вам надо отстраниться от него.
И неплохо бы, чтоб свалил уже завтра, раз прям порезать вас хочет. Есть посуточно квартиры и гостинцы
Пошаманю• 13 марта в 00:35
Ответ дляЖена брата Админа
А в чем манипуляция, что есть мама и папа?)) Так живут дети по всему миру, и у них нет такого шока как у наших от развода родителей, психосоматики и т.п.
Та то видимо вторая жена, ей дети от первого брака мужа жить мешают
Мама Никитки-2• 13 марта в 00:35
Ответ дляОцененная
Дивуюся подвійним стандартам... В кожній темі про коханок - нехай розлучиитсья, а потім шукає кохання. Ну от чоловік так і зробив. Але знову не задоволені...
Які подвійні стандарти? Розлучатись можна по різному. Можна нормально, обговоривши і фінансовий і моральний стан і опіку над дітьми. А можна так, як чоловік автора, який попередньо дуже постарався знищити її морально, витерти об неї ноги.
Поддакиваю иногДА
• 13 марта в 00:43
Ответ дляМама Никитки-2
А ще. Я помітила що провалилось зі всього боку все
Проблеми з мамою, проблеми зі шкірою, з роботою , і тут баааах і фіналочка така.
Що буде далі страшно уявити
После шести ни-ни• 13 марта в 00:46
Автор, а які у вас були стосунки? Щось ви мовчите про це. Може ви постійно сварились, пиляли його, щось вимагали, не всіх жінок можна витримати, може він рятує себе від вас?
Пошаманю• 13 марта в 00:46
Ответ дляОцененная
Так можно ж расставаясь быть человеком и не говорить то ´что причиняет боль
Поддакиваю иногДА
• 13 марта в 00:48
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я нічого від нього не вимагала. Вдома старалась завжди тримати чистоту і порядок. Звичайно були сварки, але кожна сварка закінчувалась або його покаранням мене це мовчанки, або відразу фрази про розлучення
Ніякі дорогі речі я не вимагала. Ходив з друзями куди хотів. Чи пиляла? Не знаю. На мою думку ні.
Одна_на_всей_планете• 13 марта в 00:54
Ответ дляЖена брата Админа
Не просто отправляйте, а все поровну: школы, уроки, кружки, больницы. Неделю у папы, потом у мамы. Буром не переть, а по хитрому: стресс, плохо, по врачам хожу, лечусь, надо отдыхать. И побольше на него всего.
В смысле? Какие врачи? Зачем? Эту неделю дети живут с тобой, они очень скучают, ты же со мной развелся, а не с ними.
ФруктЕщеТот• 13 марта в 00:54
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Що буде далі страшно уявити
Далі все буде добре. Лайно від вас звалить, проблеми будете вирішувати почергово. З понеділка підете на консультацію до юриста, щоб здерти з того стерва все, що тільки можна. Розсортуйте справи, можна списком, ті що негайні і ті, що можуть почекати.
ФруктЕщеТот• 13 марта в 00:56
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Що буде далі страшно уявити
І ще, у вас є щось, що вам приносить задоволення, мозок зайняти? Книга, серіал, прибирання, шопінг, подруга?
Божа кульбабка• 13 марта в 01:12
Оригиналы всех документов и ценные вещи, а также наличные спрячьте пока. Для надежности.
Дивне створіння• 13 марта в 01:15
Автор,обнимаю. И понимаю. Сама прошла такое. Из плюсов-хорошо что это случилось сейчас,когда пол жизни еще впереди и жизнь без мужа есть,я проверила). Из минусов-больно,разочаровательно и очень тяжело с детьми-они спрашивают мама,а почему папа с нами не живет? Не сразу,но все будет хорошо🙏🏼
Гарнюнька• 13 марта в 01:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ніяка чистота, порядок і намагання догодити не втримає, якщо він розлюбив. Його буде бісити все, навіть як ви дихаєте.
І не слухайте тих, хто кричить, що він лайно. Бо і в наступних стосунках ви так же в рожевих окулярах будете втрачати себе і поводити як жертва, і від вас всі будуть розбігатися. А ви знову будете дивуватись, чому так раптом сталось.
Кукарикуууууу• 13 марта в 01:53
Ответ дляЗадолбулька
Буде суд.
Правильно одразу опіку над дітьми розділити 50/50 і проживання тиждень через тиждень.
😱 шо з вами?
Ви за дітей взагалі подумали? Таскать іх туди сюди, щоб чоловіку насолить
Поддакиваю иногДА
• 13 марта в 02:08
Ответ дляВ рот не ложи
Да было же
Один в один страдания и ’аж тело болит’
Ви можете думати скільки заманеться що я брешу , що я вигадую. Таких історій багато
Я б дуже хотіла клянусь всім що є щоб я брехала або вигадувала
Я не бажаю ворогу таке переживати. Мені дуже боляче. Мої діти будуть без тата я без чоловіка бо він йде. Ви знаєте зараз як мені? Краще вам і не знати
Поддакиваю иногДА
• 13 марта в 02:10
Ответ дляГарнюнька
Так я розумію що він мене розлюбив і більше не хоче бути зі мною. І не буде
Але ця біль( Господи
Я би так мріяла прокинутись завтра і щоб все було не так , але так не буде(
Але ця біль( Господи
Поддакиваю иногДА
• 13 марта в 02:12
Вже яка година, а я спати не можу((
Боже мій. Чому все так рушиться в моєму житті
Як би я хотіла щоб він не йшов але він піде і ми розлучимось
Боже 😦
Поддакиваю иногДА
• 13 марта в 02:16
Мене попереду чекає багато випробувань
Але болить найбільше що від мене йде назавжди людина яку я люблю дуже от де болить. Чомусь я впевнена що як люблю я його ніхто не буде
В рот не ложи• 13 марта в 02:25
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Да большинство женщин проходили через подобные ситуации
И с большим достоинством
В кого тако було• 13 марта в 03:07
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Коли я попросила його залишитись він мені відповів : відстань від мене. Чи мені взяти твоє фото і піти на сайт знайомств аби когось знайти тобі, щоб ти відстала? 🤕
Ооооо значит у него кто-то есть ....еслиб в никуда он бы не думал о компенсации 2ой половинкой
Фіфачка• 13 марта в 03:42
Ответ дляВ кого тако було
а яка різниця, що це міняє?
Стигла полуниця• 13 марта в 05:23
Ответ дляГалябалована
А мнение детей не в счёт? Почему их можно вот так?
Потому что мама не железная
очки_ннадо• 13 марта в 05:53
Ой, автор, ваш чоловік - якийсь їбан....ько. Рік планувати розлучення, а почати шукати квартиру тільки зараз, після розмови з вами. 🤯
ЯНаПэПэ• 13 марта в 06:08
Ответ дляГалябалована
А мама не людина? У неї не може бути планів? Чи діти не мають права турбувати тата, не мають права на батька? Наче розлучаються не тільки в Україні, але чомусь тільки в нас діти залишаються повністю на матері. В інших країнах у них є право на обох батьків.
ЯНаПэПэ• 13 марта в 06:11
Ответ дляГалябалована
Ні, дітям потрібно чистий одяг, їжа, своє ліжко
О знайомий радянський підхід - сите, вдіте, взуте і більше йому нічого не треба. А що це людина з душею, з потребами не тільки фізичними, то фігня.
Зроблено у 80-х• 13 марта в 06:15
Ответ дляГалябалована
Дітям треба щоб біля них були ті кого вони і ті хто їх любить. А чисте ліжко та їжа є в лікарнях та дитбудинках, але жодна дитина не обере це замість батьків, які б вони не були.
ЯНаПэПэ• 13 марта в 06:18
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я б хотіла отак встати завтра зранку- а ця страшна реальність не моя. Але так не буде.
Сімʼї не стало.
Для початку скажіть, нехай забирається негайно. Він зруйнував ваше життя, то вам не потрібно, щоб він тут ходив, жрав, спав і робив вам боляче цим. Раз ви тепер не разом, то нехай йде - ви не готель ол інклюзів, а жива
людина. Так буде легше, повірте - дивитись щодня то жахливі муки.
Далі озвучте - діти 50 на 50, тому житло нехай шукає відповідно не далеко від садочку і/чи школи. І в суді ви будете те саме вимагати, тому любий будь готовий - не тільки витрати, а й час доведеться ділити. Це вам теж потрібно - буде час переболіти, коли не ротрібно тримати лице перед дітьми.