Лорка-хлорка• 13 марта в 09:14
Телефон жіночої консультації на Гарматній
Дівчата, хто був недавно? Не змінився номер? Щось не можу додзвонитися по старому номеру ( наче вимкнений)
Попразендовна• 13 марта в 09:41
Загугліть. Знайдете хоч якийсь актуальний, зателефонуєте і Вам скажуть потрібний.
Лорка-хлорка
• 13 марта в 09:52
Ответ дляПопразендовна
Загугліла. Була відправлена в сад, бо консультація не належить до поліклініки.
Все ж таки додзвонилася. Телефон ввімкнули просто пізніше.
Коржик• 13 марта в 14:14
Ответ дляЛорка-хлорка
А напишіть цей діючий телефон консультації, будь ласка, мені актуально.
Лорка-хлорка
• 13 марта в 18:30
Ответ дляКоржик
0672263766 Але трубку беруть рідко. Мені пощастило. Потім цілий день не брали