МаксХмара• Изменено 13 марта 2025
Токсичність деяких людей в еміграції.
2 года наблюдаю за знакомыми и некоторым группам собирающихся вынужденных, так сказать, эмигрантов. Заметила такие факторы поведения:
-Конкуренция в разных ее формах: какие- то соревнования кто быстрее и успешнее, у примеру: кто быстрее устроится на хорошую относительно работу и т.д.
-Фактор зависти, к примеру тех людей, которые из оккупированных территории к тем, кто еще не все потерялили не потерял жилье. Причем отравляющая токсичность.
- те, кто раньше переехал, дистанцируются и очень горды со всеми вытекающими из этого последствиями, практически не делятся полезными советами, я бы сказала даже наоборот иногда путают.
Сделала вывод: социализация в эмиграции мне не так уж важна, если она проходит в таком токсичном и нездоровом кругу.
Порой приглашаешь соотечественника на кофе в хорошем настроение, а идешь домой после общения в подавленном. И ощущения наоборот, если это будет общение с местным жителем.
А каковы ваши наблюдения ?
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
Ой у меня есть такая знакомая как вы, тоже все токсичные, несчастные, пока в ее дом не прилетело, так стала на всех злая и отрывающаяся, куда там другим беженцам. А до этого разговоров- то было, что не умеют наши люди стойко переносить беды.
100%
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Я не в еміграції, але від близької родички, що виїхала після початку війни за кордон, чула, що ’довоєнні’ емігранти дуже не люблять тих, хто приїхав через війну.
На це є причини. ’До’ треба було з першого дня працювати і за все платити самостійно. ’Через війну’ отримали це безкоштовно на роки.
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляМаксХмара
Цікаво, чому? Вони гордо несуть себе і відокремлюються заздалегідь ще не знаючи людини. Це мої спостереження.
Ну, з слів родички (вона в США по ю4ю) - більш ’ранні’ емігранти заздрять, що дають безкоштовне медстрахування і дозвіл на роботу, і що тепер їм ’все легко дісталося’, в той час як раніше нелегалами приходилось сидіти і було все складніше.
Як на мене - маячня, бо порівнювати планову продуману еміграцію та втечу від війни некорректно.
Чупокабра• 13 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
А почему вы решили, что я должна это ’представлять ’?
Для расширения кругозора
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
При чем тут идеальный мир? Мир не идеален. Но ваше окружение делает вас.
нет, я делаю окружение)
Кусачая Я• 13 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
с хера ли?
Прочитайте название темы и отнесите себя к одной из категорий
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну не представляйте, міряйтесь зп)))) у багатих свої причуди)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 марта 2025
Ответ дляМафиозная
Прям скрывают?)))
Да куча групп в ФБ и телеграме - информация вся на ладони. Даже не представляю, кто может скрывать и зачем
Наприклад, де краще мовні курси, де безкоштовні склади з одягом, де можна волонтером бути з подальшим працевлаштуванням і тд
Дуже відчутно, мати в оточенні людей, які це все знають і мовчать.
вАлнуюся сильнА• 13 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
Я с востока Украины. Мою маму убило ракетой, моя недвижимость на оккупированной территории
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не всюди так.
В США, де родичка, немає ніяких виплат, і всі йдуть працювати фактично зразу. З допомоги - медстрахування і дозвіл на роботу. Далі - все самі, і житло, і робота.
Мафиозная• 13 марта 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не знаю, я столько информации читаю - все, кроме работы, есть в свободном доступе
А вот по поводу работы - тут согласна) Это конкуренция - не хотят, чтобы и другие туда шли
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Про це скажуть тільки ті хто все втратив, а не ті, хто сидить і бабло з усіх сторін отримує. І на роботу, і допомогу, і безкоштовне житло. Це західна укр., але то таке.... Риба гниє з голови, все винен наш зелєбубочка, він завів людей у повну ср@ку.
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Мафиозная• 13 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
Оно само купилось• 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
ИМХОля• 13 марта 2025
Так, це дійсно так. Заздрість, ненависть. А ще є ті, які виїхали з чоловіками, і ті, у кого чоловік в Україні. З західної України теж озлоблені. Одна знайома з Тернополя, 25 років дівчині, з чоловіком. Виїхали до війни у Польщу на заробітки. З початком війни швидко переїхали до Німеччини. Вона обгажує Україну, каже, що вже не повернеться, що не хоче терпіти злих людей, які там у більшості. Інша знайома з Маріуполя. 42 роки. Втратила чоловіка, квартири, дачу. У Маріуполі мала гарну зарплатню. Квартира, у якій були гроші, прикраси, інші цінності згоріла. Повертатись у Маріуполь не буде. Але людина чудова, не токсична, не озлоблена.
Але, як писали вище, німці не кращі. Вони якісь хитрозроблені. З ними взагалі не спілкуюсь, хоча хотіла, щоб підтягнути мову.
Мафиозная• 13 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Знаю бакси• 13 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мои наблюдения: люди не меняются.
Какими они были до эмиграции - такими остаются и после.
+++ просто во взрослом возрасте тяжелее заводить друзей и вот эти все чужие заскоки ты не принимаешь.
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Kapitoshka7• 13 марта 2025
Ответ дляИМХОля
Не знаю які німці чи європейці, але наші наших знімають кожний день на відео ,на диктофон, наші це ті хто до війни приїхали, і ті біженці знають, що їх як якихось рецидивістів для чогось фіксують все що вони роблять, говорять, мені таке говорили. Звичайно люди у стресі, але знову ж таки, це неблагополучні знімають, а ті, у кого є і в Україні, і не в Україні дуже багато проблем і цим будуть маніпулювати або шантажувати. Це капець якийсь жах. Відголоски війни ще довго будуть чутні.
Ответ дляМаксХмара
Ні, вони вважають,що українським біженцям капець як пощастило, не зважаючи на те, що в них у декого немає куди повертатися і виїхати -це була не їх мрія. А якась тьотка з Воронєжа пройшла такий складний шлях.
МаргариткаW• 13 марта 2025
Ответ дляВбигудях
Після слів ’ винуждєних так сказать емігрантов’ стає ясно хто ви , що ви, ваш рівень айкю і видно як з вух вата стирчить. Можна ваш брєд і не читати далі
сказала ’беженка’ со Львова
Ответ дляМафиозная
Вот тоже непонятна фраза ’вынужденные’ - а разве не вынужденные?
Ну, всякие есть. Мне такие бидоси жаловались, как им трудно в Праге жилье снять. Аж пришлось венгерским паспортом воспользоваться для арендодателя. Но статус получили по украинскому. А в Ужгороде они квартиры сдают, по ценам Монако. Надо ж за что-то жить в Праге! Понять и простить.
Потому да, не все беженцы одинаково вынуждены.