Любовь Калистратовна• 13 марта в 12:40
Отбирают квартиру за долги
Родителям вручили документ о принудительном выселении и изъятии у них квартиры.
О том что у них есть большие доги я не знала. Погасить их я не в состоянии.
Как быть в такой ситуации, что можно предпринять?
Сердючка• 13 марта в 18:29
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Свет отключали, но потом все восстановили
Удалено администрацией...
Пешеходик• 13 марта в 18:31
Вони на українській території, так розумію. Ви теж тут знаходитесь?
Про яку суму боргу йдеться?
арина-ветерок• 13 марта в 18:34
Автор, это брехня, за долги по коммуналке пока не выселяют. Тем более из единственного жилья во время войны. Или у них еще квартиры есть? Родители там зарегистрированы?
Варианта два : либо родителей берут на понт , либо родители Вас дурят. Может денег хотят с Вас поиметь, а может брали кредиты под залог квартиры.
Вы этот документ своими глазами видели, копия есть у Вас? Давайте сюда, замазав фамилию и адрес, сейчас все проясним.
успокойте_Меня• 13 марта в 18:40
Ответ дляMarinamariana
Ни разу не слышала чтобы выселяли из квартиры за долги . А юрист этот предлагает голодать но платить ?
в нас так сусідів виселили з кімнати в комуналці, ще й багатодітних, як це вдалося - я хз, але там 5 дітей неповнолітніх було, а батьки - алкашня, може дітей в дітбудинок здали, не знаю
успокойте_Меня• 13 марта в 18:41
Ответ дляМоре Щастя
Сума боргу? Квартира у власності? Хто зареєстрований?
За 20 тис. не виселяють.
за 80 теж не виселяють) у мене 80, потроху сплачую, єдине що - світло сплачую обов’язково!
Marinamariana• 13 марта в 18:48
Ответ дляуспокойте_Меня
Наверное прав лишили родительских .
ХтоЯкщоНеЯ• 13 марта в 18:55
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я так поняла что исполнитель приходил
Удалено администрацией...
успокойте_Меня• 13 марта в 18:55
Ответ дляНайщасливіша
В каждой компании нужно заключить договор.
По воде, газу, свету.
И совесть их не мучала пользоваться водой/ светом/ газом и не платить?
Пусть теперь шуруют бомжевать.
По воде, газу, свету.
Пусть теперь шуруют бомжевать.
о, по темі заключити договір, я зняла лічильник на воду, бо в мене гаряча від бойлера, а холодна - не хотіла щоб мене грабували тими ’повірками’, нафіга за них платити?
все як має бути - йшла у ЦКС, писала заяву, мені прислали дядька з пломбою, ми самі купували заглушку на гарячу трубу, він фіксував що відрізана, та також фіксував актом що на холодній нема лічильника, склали акт
на мое питання як я маю тепер платити за воду, сказали, що нема проблем, водоканал буде рахувати по середньому та присилати рахунок
ну що вам сказати? я їм писала, телефонувала, намагалася зареєструватися на сайті, ганялася так десь місяців зо три, в підсумку мені сказали, що акту того недостатньо, я маю їхати кудись до чорга на рога писати заяву, а ще там фіг запишешся на прийом, усе розписано за місяць...
коротше, я просто плюнула на це діло! ну якого я маю за ними ганятися? вони хочуть грошей за воду? нема питань! я навіть казала що оплачу там десь за рік коли лічильник не працював тільки напишіть скільки, вони не пишуть, ну й хрін з ними
ХтоЯкщоНеЯ• 13 марта в 18:56
Ответ дляБадабум
Яка сума, в нас в будинку борги в людей по 150 тисяч грн і ніхто нічого не забирає
Це явно не в Україні. В нас треба мати борг міліон щоб почати цей процес
успокойте_Меня• 13 марта в 18:58
Ответ дляПоліпривіт всім
Это точно. Большинство пенсионеров (в том числе моя мама) в первую очередь платят за квартиру, чтоб долгов не было.
моя так само, тому не вірю
успокойте_Меня• 13 марта в 19:00
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
тобто вас 8 сторінок запитують яка сума боргу та просять показати документ, на підставі якого батьків буцімто мають виселити з хати, а ви типу прийшли за порадою а на питання не відповідаєте бо вони дурні?
агов, авторко, ви брехуха та троль, бо по-перше - якщо людині реально потрібна порада, то показали б документ, тут досить часто дають класні поради на підставі саме документів, але ж документу нема!
по-друге - сума боргів залишається таємною мабуть через те, бо вже люди понаписували тут різні суми й ви зрозуміли, що яку не вигадай, вона не буде достатньою щоб людей виселити!
коротше брехня! якби не корисні поради інших користувачів декотрі, то взагалі тема варта скарги
успокойте_Меня• 13 марта в 19:03
Ответ дляВідповів всім
В 50+ какая там дия ?
звідки ви впали? по-вашому 50+ це глибока пенсія?
мені 50+ дію маю від того часу, як вона з’явилася, й не тільки її
успокойте_Меня• 13 марта в 19:04
Ответ дляШкварочка
нам з чоловіком по 58, маємо всі додатки, і дію, резерв, банки по кілька штук, я купую на сайтах закордоних, до чого тут роки?
то мабуть підліток 12-річний написав
успокойте_Меня• 13 марта в 19:10
Ответ дляВідповів всім
Вы молодцы, но таких очень мало.
У нас даже молодежь не вся компьютерами умеет пользоваться
кого мало? вам теж 12 років? я так само купую за кордоном, на Айхербі почала чи не з відкриття сайту користуватися, телефоном давно розраховуюсь через NFC, літаю та катаюся всюди, все сама бронюю, навіть діти дорослі їдуть зі мною, я займаюся усім - квитки, потяги, літаки, готелі, транспорт в країні перебування, зв´язок, тощо
так що не треба розповідати про 55+
успокойте_Меня• 13 марта в 19:12
Ответ дляМрію про пончик
Нет не мало. Среди наших знакомых 50 + все умеют пользоваться. У всех смартфоны с приложениями, сейчас даже Хелси в телефоне.
я більше скажу, ми собі оптоволокно протягнули, бо вдома працюємо, як вимикали світло, швиденько модем до павер-банку підключали та працювали далі, все в телефонах, прайси, фотки - у хмарі й вперед
Відповів всім• 13 марта в 19:13
Ответ дляарина-ветерок
С чего вы так уверены? У меня соседа так выселили и другие не хорошие истории знаю
успокойте_Меня• 13 марта в 19:13
Ответ дляВідповів всім
Хорошо если с кнопочным проблем не возникнет)
блін, моїй мамі 78 рочків! інтернет-банкінг, дія, за комуналку платить з телефона, перший рік на пенсії, а ще півроку назад студентам лекції з телефону читала по зуму та по скайпу!
Відповів всім• 13 марта в 19:14
Ответ дляуспокойте_Меня
Кто-то писал, что долг в 20 минималок должен быть
успокойте_Меня• 13 марта в 19:15
Ответ дляЯ такая наивная
Все-равно здесь полностью виноваты родители, а не автор, и им это разгребать. Я по возрасту почти как её родители, и несу полную ответственность за себя, свои счета. Мне сваливать проблемы на сына, который сам только на ноги встал? В няньку его превращать? Это позорище.
Автор молодая девушка, ей лет 25+-, куда ей ответственность брать за двух лбов допенсионного возраста?
в цілому звісно так, ми з чоловіком 50+, самі за все платимо, щоправда маємо борги за комуналку бо бізнес із війною просів дещо, тому борги є, але намагаємось платити більш-менш регулярно, діти й не знають що там в нас по грошах, ще й двох студентів на контрактах вчимо
Відповів всім• 13 марта в 19:16
Ответ дляуспокойте_Меня
Они могут спустя годы прислать квитанцию на круглую сумму, будьте аккуратны с ними!
Відповів всім• 13 марта в 19:16
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Пока вы так думаете, людей и выселяют
успокойте_Меня• 13 марта в 19:17
Ответ дляВідповів всім
Адекватностью ответов тут и не пахнет
тут повно адекватних відповідей, а від автора нема ніякої конкретики
3@йk@• 13 марта в 19:18
Ответ дляВідповів всім
Да, но обязательств по оплате никто с проживающих при этом не снимал
Это конечно платить надо, а на ком договора пофиг
ХтоЯкщоНеЯ• 13 марта в 19:19
Ответ дляВідповів всім
Пока вы так думаете, людей и выселяют
Я працювала д.виконавцем, тема- 100% брехня. Тролі стараються😁
Відповів всім• 13 марта в 19:19
Ответ дляуспокойте_Меня
Я за вас рада, только говорим не про вас.
Відповів всім• 13 марта в 19:21
Ответ дляуспокойте_Меня
За вас все рады, можете не хвастаться))
Советничаю тут• 13 марта в 19:23
Ответ дляНаБалКоніХодять
А про суд знали?
В суд по долгам давно не приглашают ответчиков.
Проштамповала секретарь решения и досвидос
фан L.O.S.T.• 13 марта в 19:24
Ответ для3@йk@
Где инши платежи, коммунальные и там добавить адрес
Просто адреса не достаточно. На ряд услуг нужно вводить номер личного счета.
успокойте_Меня• 13 марта в 19:25
Ответ дляВідповів всім
У нас тоже есть такая ’бабулька’
Нужен был холодильник - выслали денег
Нужна была стиральная машина - выслали денег
Нужен был бойлер - выслали денег
Что в итоге? Ни холодильника, ни стиральной машины, ни бойлера, денег кстати тоже нет.
Ей просто комфортно жить хреново и жаловаться родственникам, дело не в деньгах
Нужен был холодильник - выслали денег
Нужен был бойлер - выслали денег
тому що треба було не гроші висилати, а купити техніку, та сплатити доставку та установку, це все можна зробити, не проблема взагалі
3@йk@• 13 марта в 19:26
Ответ дляфан L.O.S.T.
Раньше было достаточно