Баба на горошині• 13 марта 2025
Девочки или я тупень или кто хз. Англ как будет 30
Как будет правильно 30.... СЭТИ, сёрти" или "фёрти
40 как будет Фоти, Форти, или Форди
Баба на горошині
• 13 марта 2025
Учитель говорить что 30 звучит как СЭ-ти....
13 как Сэтин
ТигрЛьвович• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
13 как Сэтин
Він правий, там ще наголос різний
Але перший звук не с, а специфічний англ.TH, його в укр.м. нема
Баба на горошині
• 13 марта 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Він правий, там ще наголос різний
как учить ребенка, сэти или как?
Рассказница• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
13 как Сэтин
Примерно так. Зависит от региона мира.
Главное наоборот не говорить )
Бжоли-бандерівці• 13 марта 2025
Візьміть перекладач з озвучкою (як варіант, Гугл/перекладач). Дійсно, для тих, кому мова нерідна, то ці слова схожі. Забийте по черзі та послухайте, зрозумієте. На мою думку, то 40 відрізняється. Але коли швидко говорять, то може і зливатися все в одне.
забиякина• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
как учить ребенка, сэти или как?
^найміть хорошого вчителя
можу дати контакт,якщо дитина старша 12р
магістр з стажем,дуже класна
не дешево-400-600грн
магістр з стажем,дуже класна
не дешево-400-600грн
Баба на горошині
• 13 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В гугл переводчике есть озвучка, не благодарите.
я зню, то там не говорится сэти , там говорится ферти
жінка незаміжня• 13 марта 2025
еще один лайфхак: заходите в Google Translate, там в окошке для слова на перевод есть значок ’прослушать’. вводите нужные вам слова и слушайте стандартное произношение. Далеко не каждый учитель может похвастаться правильным произношением.
Числительные, заканчивающиеся на -teen имеют ударение на последний слог.
Баба на горошині
• 13 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Бжоли-бандерівці• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
как учить ребенка, сэти или как?
Так, так і вчіть. Але краще, якось оце специфічний звук TH намагатися спробувати вивчити. В нас такого звуку нема. Воно наче «нечітко, трохи крізь зуби, наче як змія шипить», дійсно, дивний звук.
Алгонавт• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
Это вы так слышите. Там не С и не Ф, там межзубный С
Танго утрьох• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
как учить ребенка, сэти или как?
загуглите, сейчас же это просто, там проговорят вам как звучит
жінка незаміжня• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
на ютубе полно роликов, иллюстрирующих артикуляцию звуков английского языка. Выучите фонетические знаки для TH (межзубный c или з, условно) и вам станет значительно легче
ТигрЛьвович• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
Якщо ви все знаєте краще за вчителя, то у інших нема сенсу питати
Кидаю курити• 13 марта 2025
Ось гарний словник
Там є і англійська і американська версії вимови, і транскрипція, і тлумачення слів і виразів
Без перекладу.