Просто Фіфа• 13 марта 2025
Лайфкаки бюджетного відпочинку в Греції, Кассандра.
Хто відпочивав в цьому регіоні , як зекономити на парасолях ( є де купити там?), в які супермаркети/ заклади краще ходити , Пефкохорі і околиці?
Барвіночка• 13 марта 2025
Пефхокорі є супермаркет ’Дисконт маркет’, там досить непогані ціни.
Ще була непогана пекарня з адекватними цінами, в центрі містечка.
Парасолі не брали, просто прилаштовувалися в тіні.
Ціни, в загалом, там не особливо дорогі, за 10-12 євро можна перекусити у закладі.
Просто Фіфа
• 13 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Дякую!
Барвіночка• 13 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую!
Якщо у номері матимете холодильник, то без проблем закупитеся у супермаркеті, вибір там великий.
Ціни там плюс-мінус такі ж, як у нас.
За 2-3 євро можна купити якусь випічку.
Ми восени цілком бюджетно з´їздили
Ціни там плюс-мінус такі ж, як у нас.
За 2-3 євро можна купити якусь випічку.
Ми восени цілком бюджетно з´їздили