Коко На Страже• 13 марта в 15:19
Можно ли заменить ламинат на другой материал?
Квартира новая, ремонту 4 года. Ламинат везде кроме ванны. На кухне очень много где дефекты, некоторые части откололись, полоски есть (((
Вернуть время назад- ложила б плитку.подскажите, что можно сделать? Реально ли заменить пол?
Коко На Страже
• 13 марта в 15:21
Ответ дляSantander
Можна спробувати локально замінити, але навіть з тієї самої партії буде різниця у кольорі
Маєте на увазі пошкоджені панелі? Просто замучена вже тою підлогою, видно навіть сліди після ходіння в шкарпетках. Дуже не подобається і думаю чи реально взагалі щось зробити якщо ремонт вже готовий і стоять меблі?
Сиренькая• 13 марта в 15:22
Ответ дляКоко На Страже
так зніміть ламінат, це ж конструктор.
ВЫВсеВрете• 13 марта в 15:22
як варіант зверху ліноліум постелити. Або знімати ламінат і класти більш яякісний чи те що вам подобається.
Коко На Страже
• 13 марта в 15:23
Ответ дляВЫВсеВрете
Тобто якщо вже є меблі і тд і кухня стоїть - все одно можна робити?
сою не люблю• 13 марта в 15:24
Можно, но это гемор полный. Можно вокруг корпусной мебели положить винил.
ВЫВсеВрете• 13 марта в 15:24
Ответ дляКоко На Страже
ну треба всеж таки їх переставити буде. звичайно що можна до меблів підрізати, ми так робили га зйомній квартирі, але може виглядити не дуже.
ВЫВсеВрете• 13 марта в 15:25
Ответ дляВолодимир-993b
Потрібно відремонтувати пральну машину. Шукаю сервіс в Києві.
це ж ваша контора, ви не знаєте чи варто до вас звертатися?
ВЫВсеВрете• 13 марта в 15:27
Ответ дляКоко На Страже
фото
підрізати до кухні і запхнути під ножки. Але якщо туди затече щось то буде дуже погано.
ДеньгиНеСдаю• 13 марта в 15:28
Треба все винести і замінити. Мені чоловік сказав, поміняю коли захочеш. Колір не зовсім вдалий. Але з меблями треба погратись.
Коко На Страже
• 13 марта в 15:29
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А скільки часу це приблизно займе?
ДеньгиНеСдаю• 13 марта в 15:31
Ответ дляКоко На Страже
А скільки часу це приблизно займе?
Не знаю, більше мороки буде в підготовці і перенесенні туди сюди всього. Але з плиткою будуть проблеми, вам виїхати доведеться, ходити тими острівцями незручно. Кладуть частинами, якщо ви проживаєте в квартирі.
Маю рацію• 13 марта в 15:32
Ответ дляКоко На Страже
фото
Я б ничего не делала. Поменяла б только отбитые части.
Коко На Страже
• 13 марта в 15:32
Ответ дляМаю рацію
Вот такая еще беда. Ковер стелю сверху.. на солнечном свету видно
Цідило правди• 13 марта в 15:33
Замінити все реально на плитку. Але це дискомфорт на два тижні. Якщо деформації ламінату нема, то замініть поки частини.
ДеньгиНеСдаю• 13 марта в 15:34
Ответ дляКоко На Страже
Я на це не звертаю увагу. Це все одно колись настане, подряпини, сколи, потертості. Це життя і експлуатація матеріалу, будь якого. Плитка для мене холодна. Я її не люблю.
Маю рацію• 13 марта в 15:35
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Маю рацію• 13 марта в 15:35
Ответ дляКоко На Страже
Я б даже внимания не обратила.
Mystery -ing• 13 марта в 15:36
Автор, у нас на кухне плитка была - вообще не практично, особенно если малые дети (скользко, травмоопасно). Слали ДВП поверх плитки и сверху линолеум.
Ламинат во всей квартире у нас (кроме кухни и прихожей), это такое себе... Лучше линолеум, но он кладется на идеально ровный пол, а ламинат прощает проблемы с полом.
Коко На Страже
• 13 марта в 15:36
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Розумію, просто шкода що швидко подряпалось так. Квартирі всього 4 роки. Хочеться практичне зробити і заспокоїтись… в зоні кухні де готую він вже тріщить аж коли ходжу…
ДеньгиНеСдаю• 13 марта в 15:37
Ответ дляКоко На Страже
Добийте його. Закінчиться війна, зробити собі гарний. Ще він нормальний на цей термін. Вам звичайно обирати.
Кров з молоком• 13 марта в 15:41
Хіба що півкомерційний лінолеум зверху покласти. Меблі можна не рухати, по периметру зафіксувати планками.
я Кукарача• 13 марта в 16:21
У мене аналогічна ситуація, паркет замінили на ламінат, це капець, таке не для кухні, думаю про вінілрве покриття, пишуть, що дуже стійке до пошкоджень і можна спробувати підібрати в тон до ламінату, який в іншій частині.
Коко На Страже
• 13 марта в 16:25
Ответ дляя Кукарача
А скільки часу вам зайняло заміна підлоги? Як з меблями? Виносили все чи переставляли по мірі прокладення підлоги?
я Кукарача• 13 марта в 16:26
Ответ дляКоко На Страже
Розбирали нижню частину і виносили в коридор, у нас кухня маленька, може у вас більша і зможете обійтися пересуванням.
Секс-Бомба• 13 марта в 16:47
Ответ дляВолодимир-993b
Кийсервис ,смотрите