Гравіцапа• 13 марта в 21:55
Еще раз спрошу, на какой пол можно заменить ламинат?
Ремонт новый, ну как, 4 года. Ламинат сделан во всей квартире. Не довольна, особенно в зоне кухни(( подскажите на какое покрытие лучше поменять? Спасибо
Муууумие• 13 марта в 22:04
Сейчас делаю ремонт и буду таки класть ламинат. Винил нравится ещё меньше, плитку на пол везде не хочу. Дома был паркет, как по мне - идеальный пол. Но не бюджетно(
Гравіцапа
• 13 марта в 22:07
Ответ дляКуплю орехи
А почему не довольны? Я его хочу везде подожить
На кухне всегда капает и очень видно пятна, царапины от ножек стула появились. На солнечном свете очень видно(
Бутерброд и я• 13 марта в 22:14
Ответ дляГравіцапа
Ламінат якісний стелили і який клас?
В мене в квартирі яку здаю 10 років в оренду, ламінат це те місце, яке збереглось найкраще)
ЛолитаНеРазлита• 13 марта в 22:14
В нас на кухні і в коридорі плитка під ламінат,підібрали майже не видно різниці, для мене ідеально, не паришся що дитина шось розливає. І як кайфово по ній холодній ходити влітку🤣
Шпондєр• 13 марта в 22:16
Ответ дляГравіцапа
У нас будет во всем доме будет микроцемент, кроме санузлов
НетЕщеНаверное• 13 марта в 22:16
Ответ дляЛолитаНеРазлита
До речі так. Плитка під ламінат, була в мене на зйомній квартирі, мені дуже подобалась. А в спальні ламінат був - вже зовсім не ті відчуття.
Бутерброд и я• 13 марта в 22:17
В квартирі де живемо, постелили паркет. Дорого обійшовся як і сам паркет, матеріали, так і робота. Так, приємні відчуття від підлоги, бо дерево, але це те місце, яке найшвидше «старіє» в квартирі, видно всі недоліки.
Якщо хочете щоб надійно і надовго, тільки плитку обирайте.
Жертва интернета• 13 марта в 22:19
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не холодно взимку на плитці? Чи була тепла підлога?
Пупс• 13 марта в 22:22
У меня разные покрытия были по всей квартире. Сейчас остановилась бы на линолеуме. Самый практичный материал, особенно на кухню.
Усатая полосатая• 13 марта в 22:27
Гарної якості ліноліум.
Плитка була до цього в кухні коридорі-холодно в ноги,бо босі всі ходимо.
Ламінат був.На подобаеться звук і теж швидко зіпсувався меблями.
Галя-краля• 13 марта в 22:28
Ответ дляЖертва интернета
не холодно в тапочках ходити якщо
Жертва интернета• 13 марта в 22:29
Ответ дляГаля-краля
не холодно в тапочках ходити якщо
Ну, вночі в туалет встати і ставати на льодяну плитку таке собі задоволення.
НетЕщеНаверное• 13 марта в 22:30
Ответ дляЖертва интернета
В тапках-ок. А влітку і без тапок можна)
Але підігрів полу теж був.
Галя-краля• 13 марта в 22:31
Ответ дляЖертва интернета
в туалеті та ванній у вас жеж плитка все одно ?) так що звикнетесь )
Жертва интернета• 13 марта в 23:02
Ответ дляГаля-краля
Так, в мене в санвузлах плитка, але завжди килимок лежить і мені босій не холодно.
Жертва интернета• 13 марта в 23:03
Ответ дляНетЕщеНаверное
Але підігрів полу теж був.
Ну, влітку так, я також боса по плитці ходжу. Але в нас лише на кухні і в санвузлах.
Треба підробіток• 13 марта в 23:23
Ответ дляГравіцапа
Кварцвініл spc