Гадаю_По_шнуркам• 13 марта 2025
Як планувати своє життя, коли не знаєш що далі?
Я розумію що ми всі в такій ситуації, але я вже більше не витримую. От з усього того звєздіца що відбувається, не витримую саме цієї невизначеності. Я через свої особисті обставини не могла, та й зараз не можу, нормально вкладатися у вивчення мови і пошук нормальної роботи, щоб тут залишитися. Але можу спробувати стрибнути вище голови) але мені знадобиться ще мінімум півтора роки, щоб хоча б спробувати. Але я не думаю і не хочу думати що війна триватиме так довго. Тобто шанси мої тут залишитися наближаються до нуля.
І додому повертатися не хочу. Тобто хочу звичайно. У своє життя яке було до війни. А в те яке буде після не хочу.
І новини кожен день такі, що голова обертом. І сьогодні ти думаєш, що завтра їхати додому, а завтра, що війна ще на роки.
Дівчата, як ви даєте собі з цим раду? Розслабитися і просто жити, на мою думку, не варіант. Зараз не час розслаблятися, бо є люди які від мене залежать.
Для себе прийняла рішення прокачувати ті скілли і вкладати час і сили в те, що знадобиться і тут і при поверненні додому
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляТак точно!
сменила на рабочую визу ребенку 4 года
Ким ви працюєте?
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Числа ще обсудять. Вірю, що не будуть літати. А ось про тишу на фронті - не вірю
Мой брат воюет через две недели будет три года как. Тоже говорит, что не верит что на нуле перестанут стрелять.
Хочу на Балі• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Блін, ви просто не в темі. Ви ж явно не виїхали, а звинувачуєте мене в брехні. Тема в розділі біженці в Німеччині і всі для кого ця тема мене розумають
Виїхала і працюю з травня 22 року.
Як закінчиться війна, хотілось би додому. Як що не вийде, ок. Тоді прийдеться працювати за кордоном
Причин скиглення не бачу
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви про що?
Сначала не так было написано. Вы отредактировали текст.
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляГолубая фишка
Опять нытьё от беШенцев, и опять Немедчина…
Не, вас нужно всех под зад пинком нах гнать додомцю…вы там на пособиях деградируете все.
Почему-то даже те кто сидит в Польше, Чехии, Румынии ( бедных странах где нужно пахать) нытьём не занимаются.
Только Дойчланд…додому едь, хватит фрицов нагнетать
Дома буде Чудово! Ферштейн?
Вдома ви, ще покусаєте
Не гоню• 13 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Так нет никаких предпосылок к окончанию.
Предложенное типа ’перемирие’ всего на 30 дней и рашка его не принимает и не согласна даже на 30 дней
Це інша сторона медалі.
Але автор каже що не хоче приїзжати після війни, бо буде погано.
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Виїхала і працюю з травня 22 року.
Причин скиглення не бачу
Тоже , да и местніе не все ’успешки’ , мне хлопали в банке когда пришла зарплатную карточку оформлять
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви ж пишете, що вивчили мову
Скажіть будь ласка, скільки іноземних мов ви особисто знаєте?) ви розумієте що вивчити мову можна на різному рівні? Для того щоб з німцями працювати на конвеєрі це одне вивчити, щоб працювати у школі це інше (це я образно)
Викачую яйцями• 13 марта 2025
Одна істина - життя це мить. Може бути шахед, ракета, впасти зі сходів, хвороба і т.д. Прийняти це і просто жити.
Якщо планувати на роки наперед то можна тих років і не дочекатись.
Жити тут і зараз.
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
Курсы немецкие заканчивали?
У меня были сертификаты с Украины, работала в компании.Диплом -верификация , все .Язык свободно
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так ни у кого нет знания что его ждет в будущем. Так и живем, краткосрочные планы
Я така людина, що мені треба щось робити зі своїм життям. Просто розслабитися і плисти за течією не моє. От не моду зрозуміти що робити
Ангелок з ріжками• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Знаю англійську і французьку, останню вивчила після переїзду від початку війни, щоб нормально працювати за спеціальністю
Бочка порохУ• 13 марта 2025
Начинайте планировать
Объявили (почти) без огня
В зависимости от страны, могут даже выгнать
Объявили (почти) без огня
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Ні, я не розумію, більше 300 CV відправляла, поки не знайшла компанію, яка вирішила мій запит.. Я реально ’плач Ярославны’ не понимаю.
У вас теж дитина до трьох років?
БоВжеВільна• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ця тема не для вас, ви не в темі, йдіть звідси будь ласка
Для кого ця тема?
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляНе гоню
Це інша сторона медалі.
Может и будет. Но вот окончание войны может быть и через полгода и через год и через пять.
Как тогда будет в Украине никто не знает.
Не хочет возвращаться - пусть не возвращается.
И она если б типа была в германии, то там бы у наших и у компетентных органов узнавала какие варианты остаться.
Но точно не тут.
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У вас теж дитина до трьох років?
уже 4. В садик сразу, с года , как и все остальные
Ответ дляТак точно!
Да, дьявол кроется в деталях.)) У меня брат рассказывает, как легко в Дании берут украинских инженеров, забывая, что он работал на отделение датской компании в Украине.))
Я нападки невиїхавших теж не розумію, якщо ж так солодко в Німеччині на виплатах, то чого ви ще досі не там?
По темі, невизначеність в Україні і невизначеність в Німеччині однакова, але в Україні страшніше за життя дітей і їх майбутнє. Особисто для мене життя в Києві краще, ніж в Німеччині. І я абсолютно розумію почуття психологічного виснаження, фізичної втоми через роботу, яка навіть не покриває всі витрати, постійний вихід із зони комфорту. Але це теж величезний досвід і внутрішній ріст.
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Жити тут і зараз.
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
у меня хорошая работа в Украине была. Я не легко. Администратором с коротким контрактом легко, с длинным -сложно .
Упругая попка• 13 марта 2025
Ответ дляПіна
Несолодко всюди. Я покинула планування, бо нічого з того не виходить, і як думаєш про майбутнє - ліпше не думати, старість під мостом страшно. Живем одним днем, дякуємо і тому, що живем.
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Виїхала і працюю з травня 22 року.
Причин скиглення не бачу
А в якій країні, ким працюєте?
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Я не редагувала нічого
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
тут , две . английский , испанский ( оба рабочие)
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
у меня тоже , проще стало жить. когда выключила. вообще координально проще .Живу одним днем