Гадаю_По_шнуркам• 13 марта 2025
Як планувати своє життя, коли не знаєш що далі?
Я розумію що ми всі в такій ситуації, але я вже більше не витримую. От з усього того звєздіца що відбувається, не витримую саме цієї невизначеності. Я через свої особисті обставини не могла, та й зараз не можу, нормально вкладатися у вивчення мови і пошук нормальної роботи, щоб тут залишитися. Але можу спробувати стрибнути вище голови) але мені знадобиться ще мінімум півтора роки, щоб хоча б спробувати. Але я не думаю і не хочу думати що війна триватиме так довго. Тобто шанси мої тут залишитися наближаються до нуля.
І додому повертатися не хочу. Тобто хочу звичайно. У своє життя яке було до війни. А в те яке буде після не хочу.
І новини кожен день такі, що голова обертом. І сьогодні ти думаєш, що завтра їхати додому, а завтра, що війна ще на роки.
Дівчата, як ви даєте собі з цим раду? Розслабитися і просто жити, на мою думку, не варіант. Зараз не час розслаблятися, бо є люди які від мене залежать.
Для себе прийняла рішення прокачувати ті скілли і вкладати час і сили в те, що знадобиться і тут і при поверненні додому
Пік Антна• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
На 24 параграфе вас взяли на бессрочный контракт сразу, с минимальным знанием языка? Без прохождения немецких курсов?
Почему? На В1 сдала, два собеседования было
Пік Антна• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
І при цьому людина не цікавилася умовам отримання робочої візи...
Так мне не надо пока. Я не истерю, живу и работаю, а там видно будет.
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Местным проблема бессрочный контракт получить, но на советчице все возможно. Странно, что вам ещё гражданство не предоставили
а мне рассказали , чего сложно : боятся мошенников ..уволить человека с постоянного контракта сложно , практически невозможно
Ms. Анонимная• 13 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
А потом ещё на полгода или год
И у меня и у подруги два раза по году и только потом бессрочный
Бандитка Сью• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
Знакомую взяли даже без знания бухгалтерии но с разговорным немецким. На курсы она не ходила. Приехала уже с языком.
Просто немцы захотели помочь и взяли на работу, теперь обучают её бухгалтерии. Но не знаю срочный или бессрочный.
Ответ дляБандитка Сью
Джоб нашим бухгалтерам говорит, что бы забыли о своих дипломах, тут они никакого веса не имеют и на работу их по специальности не возьмут.
Бандитка Сью• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
Я говорю то, что произошло в реале. И химиками тоже устраиваются. Мне предложили отослать на фирму бевербунг как химику - технологу. Предложила жена товарища, который ищет кадры. И сама ему позвонила и рассказала обо мне.
Бандитка Сью• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
Вас взяли на работу?
Туда возьмут по любому. Не инженером так лаборантом. Там сейчас большой набор и ищут русскоязычных.
Бандитка Сью• 13 марта 2025
Ответ дляSeehund
Это новое предприятие? Где? У меня знакомая химик, без семьи готова на переезд.
Не новое. Но они открывают новое производство. Я сейчас хочу сюда всех своих бывших сотрудниц перетянуть. Поэтому, сорри, контакты дать не могу. Мои девочки технологами запросто смогут быть, у них по 20 лет опыт, у меня меньше.
БезВзяток• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Це беззаперечно. Я давно саме так живу. Проблема в тому, що якщо розраховувати зачепитися тут, то це один набір дій, якщо повертатися в Україну скоро, то в найближчі пів року треба робити інше, якщо релокація в іншу країну, то переключатися на інше. Я вибрала робити те, що знадобиться в усіх трьох випадках. Але розумію, що якби зосередилась на одному варіанті розвитку подій і відкинула всі сумніви, то результат би був кращим
тогда по-другому... смотрите, есть понятие ’убыток’, а есть - ’упущенная выгода’. Сосредоточиться на одном варианте не получается, поэтому выбираете ’универсальность’. Что если начать относиться к этому варианту по-философски - как к упущенной выгоде, а не как к убытку?
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта 2025
Ответ дляБезВзяток
Гарна порада! Але ж блін і ставки високі!
БезВзяток• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
та да, жизнь на кону)
но! можно рассматривать жизнь как результат, а можно - как процесс...)