Гадаю_По_шнуркам• 13 марта в 17:42
Як планувати своє життя, коли не знаєш що далі?
Я розумію що ми всі в такій ситуації, але я вже більше не витримую. От з усього того звєздіца що відбувається, не витримую саме цієї невизначеності. Я через свої особисті обставини не могла, та й зараз не можу, нормально вкладатися у вивчення мови і пошук нормальної роботи, щоб тут залишитися. Але можу спробувати стрибнути вище голови) але мені знадобиться ще мінімум півтора роки, щоб хоча б спробувати. Але я не думаю і не хочу думати що війна триватиме так довго. Тобто шанси мої тут залишитися наближаються до нуля.
І додому повертатися не хочу. Тобто хочу звичайно. У своє життя яке було до війни. А в те яке буде після не хочу.
І новини кожен день такі, що голова обертом. І сьогодні ти думаєш, що завтра їхати додому, а завтра, що війна ще на роки.
Дівчата, як ви даєте собі з цим раду? Розслабитися і просто жити, на мою думку, не варіант. Зараз не час розслаблятися, бо є люди які від мене залежать.
Для себе прийняла рішення прокачувати ті скілли і вкладати час і сили в те, що знадобиться і тут і при поверненні додому
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:35
Ответ дляВикачую яйцями
Що саме Ви хочете дитині? Освіту,квартиру,машину?
А якщо дитина не виправдає Ваших сподівань,тоді як?
Я хочу щоб моя дитина не сиділа у підвалі і ніколи не їхала в евакуаційному потязі і не чула вибухів. І не думати що їй купити- малини чи нову книжку. Ну це так, по мінімуму
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:36
Ответ дляСапай вазони
Лишите посилання тут, прийду.
Ой, я таких як ви тут вже вивчила, я вже прекрасно знаю хто лишає тут подібні коментарі) не прийдете
Синди Кроуфорд• 13 марта в 18:36
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я багато і важко працювала, щоб було трошки по іншому. Клята війна....
Може в цьому і проблема, що згадуєте втрачене. Важко за собою тягати спогади і нездійсненні мрії. Як в комп´ютерній грі, десь не туди ступили - і повертаєтесь на початковий рівень. А шлях такий самий треба пройти знов.
Сапай вазони• 13 марта в 18:36
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну так проверим. Или уже заднюю даёте? Можете уже открыться. И я откроюсь.
Викачую яйцями• 13 марта в 18:41
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну гарантій того,що війна не стане третьою світовою ніхто не дає. Про те,що купити дитині, то Ви вже можете на переживати. Бо маєте роботу.
А ось там, де Ви пишите, що не доїхали до місця призначення, бо знадобитися лікар. Вже треба задуматись. Бо плануванням і переживаннями можете собі підживити хворобу.
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:42
Ответ дляСапай вазони
прийшла і під анонімом розказує мені що я хочу щоб війна продовжувалася щоб на виплатах сидіти. Я таких м´яко кажучи не поважаю, бо щоб так про інших думати це ж самій треба бути такою. Степ оце от мене на слабо бере. Йди собі мимо
2410diana2410• 13 марта в 18:43
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Погане
Уже стало привычно слышать от эмигрантов «в Украине будущего нет». Вы же такая сильная! Собрали чемоданы, сели в эвакуационный поезд, получили выплаты, даже выучили язык и нашли работу. Сделали титанический труд, которым многим не под силу. Так соберитесь и живите новой жизнью
Сапай вазони• 13 марта в 18:44
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну от і все. З того й треба було починати. А не ’я напишу без аноніма’. Написала?
Голубая фишка• 13 марта в 18:45
Ответ дляПіна
Я нападки невиїхавших теж не розумію, якщо ж так солодко в Німеччині на виплатах, то чого ви ще досі не там?
По темі, невизначеність в Україні і невизначеність в Німеччині однакова, але в Україні страшніше за життя дітей і їх майбутнє. Особисто для мене життя в Києві краще, ніж в Німеччині. І я абсолютно розумію почуття психологічного виснаження, фізичної втоми через роботу, яка навіть не покриває всі витрати, постійний вихід із зони комфорту. Але це теж величезний досвід і внутрішній ріст.
Серьезно? Не понимаете нападки?
А то что большинство из них туда побежало не от боязни что ракета прилетит, а от того что пожить на халяву захотелось и «заграницу увидеть»
Одно дело те кто живут в невыносимых условиях в Харькове, Херсоне, Сумах, Запорожье.
А другое дело, те кто из Киева, Черкасс, Житомира и Западной побежали роняя тапки!!
Это большая разница!
И по вашим словам: «все кто хотят могут выехать»
Точно ли все??? А жены, матеря совершеннолетних мальчиков? А сами мальчики которые ещё жизни не видели, а их гонят на убой?!!??
Все могут выехать, да???
Не розумие вона…
Это большая разница!
Все могут выехать, да???
Не розумие вона…
2410diana2410• 13 марта в 18:45
Ответ дляТак точно!
Так ви працюэте? чи про ’можливість’-це різне. Потяги пройшли сотні тисяч українців
Это были сотни тысяч сильнейших духом украинцев. Выехал цвет нации, так сказать
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:45
Ответ для2410diana2410
Ви хочете розвинути цю тему? Я з радістю вислухаю ваші аргументи чому я не права
2410diana2410• 13 марта в 18:47
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У меня все хорошо, и будет еще лучше
пьЯНА• 13 марта в 18:47
Ви так важно пишете ’можу спробувати стрибнути вище голови’, наче вас хтось вмовляє. Ваше життя, ваша дитина. До речі, в дитини гіпотетично ще й батько має бути якраз для того, щоб полегшувати оці вибори, як жити далі, і підставляти міцне плече в годину невизначеності.
Дама с собачкой• 13 марта в 18:47
Ответ дляSeehund
У меня всегда есть запасной план В.)
Из-за этого запасного плана Б я даже работу не ищу) а смысл
Голубая фишка• 13 марта в 18:49
Ответ для2410diana2410
Они элита…богема.
Мы - грязь из под ногти.
Они думают о том, как на выходные съездить из условного Берлина в уставный Брюссель за деньги из пособий.
А мы сидим в Киеве и каждый день ходим на работу и трудимся
Мы - грязь из под ногти.
Та_шо_ж_таке• 13 марта в 18:50
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Для таких як Ви - немає, для нас є. Працюємо,відпочиваємо, автівку припаркувати немає де
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:54
Ответ для2410diana2410
У меня все хорошо, и будет еще лучше
Це дуже помітно по вашим коментарям
2410diana2410• 13 марта в 18:54
Ответ дляГолубая фишка
Они элита…богема.
Мы - грязь из под ногти.
И потом рассказывают нам как им тяжело и в Украине будущего нет.
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:54
Ответ дляГолубая фишка
Они элита…богема.
Мы - грязь из под ногти.
Удалено администрацией...
Пік Антна• 13 марта в 18:56
Автор, и я не поняла немного… а что не так? В Украину вы не хотите, значит хотите остаться в Германии. Вы работаете, язык немного знаете. Экзамен сдали? Зарплаты вам хватает? Семья с вами?
Голубая фишка• 13 марта в 18:56
Ответ для2410diana2410
Конечно! Само собой. И рассказывают как жить нам и как жить этой стране!
Шукаю трусики• 13 марта в 18:56
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Звідки ви?
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:57
Ответ для2410diana2410
От ви правда думаєте що мені цікаві якісь токсичні абідки висмоктанв з пальця якоїсь Діани з інтернеті в? Навіщо ви все це пишете?) я читаю і єдине що думаю ’господи, скільки ж в світі дивненьких, чи від війни чи завжди такі були’
Голубая фишка• 13 марта в 18:57
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Удалено администрацией...
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:59
Ответ дляПік Антна
У мене не буде підстав для легального перебування в Німеччині після закінчення 24 параграфа. Незалежно від того хочу я повертатися в Україну чи ні. Мені щоб поборотися за ці підстави тре а мінімум рік прокачувати мову і пів року на пошуки роботи мінімум і на те, щоб отримати безстроковий контракт. Я не хочу думати що війна триватиме ще так довго
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 18:59
Ответ дляГолубая фишка
Удалено администрацией...
Ви головне закусюйте там
Паратруперсупер• 13 марта в 19:00
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
в Україні можна нормально жити, але трохи клепки треба мати, щоб гарно заробляти. Всі послуги в нас є на достатньо гарному рівні. Тільки виїхавші нам розповідають, як фігово в Україні.
Лишайтесь там, де Ви є
Пік Антна• 13 марта в 19:02
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Кем вы работаете? Экзамен на В1 сдали? Диплом перевели? С чего вы взяли, что нельзя будет остаться? С кем консультировались по этому поводу?
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:09
Ответ дляПаратруперсупер
Лишайтесь там, де Ви є
Живіть. Я тут до чого?
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:10
Ответ дляПік Антна
Моя робота не дає підстав для переходу на інший параграф чи блакитну карту