Гадаю_По_шнуркам• 13 марта 2025

Як планувати своє життя, коли не знаєш що далі?

Я розумію що ми всі в такій ситуації, але я вже більше не витримую. От з усього того звєздіца що відбувається, не витримую саме цієї невизначеності. Я через свої особисті обставини не могла, та й зараз не можу, нормально вкладатися у вивчення мови і пошук нормальної роботи, щоб тут залишитися. Але можу спробувати стрибнути вище голови) але мені знадобиться ще мінімум півтора роки, щоб хоча б спробувати. Але я не думаю і не хочу думати що війна триватиме так довго. Тобто шанси мої тут залишитися наближаються до нуля.
І додому повертатися не хочу. Тобто хочу звичайно. У своє життя яке було до війни. А в те яке буде після не хочу.
І новини кожен день такі, що голова обертом. І сьогодні ти думаєш, що завтра їхати додому, а завтра, що війна ще на роки.
Дівчата, як ви даєте собі з цим раду? Розслабитися і просто жити, на мою думку, не варіант. Зараз не час розслаблятися, бо є люди які від мене залежать.
Для себе прийняла рішення прокачувати ті скілли і вкладати час і сили в те, що знадобиться і тут і при поверненні додому
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Весілля вирішує ваші питання просто)
почему бы в 34 лет не выйти замуж за приятного ровесника.
lus_so• 13 марта 2025
Робіть задумане, знання вас завжди врятують. Є речі які ви не можете змінити, тож оцю невизначеність варто запхати в дальній куток і мати ’план б’, якщо план а не спрацює.
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Автор, а почему язык -не можете
поиск работы -не можете
Причина ?
выше голову, через 500 дней звучит странно
Я все можу, але дитина мала. І мову я вивчила, і працюю. Щоб мені змінити 24 параграф на робочу візу чи блакитну карту, треба іншу роботу, для іншої роботи треба мову краще вивчити
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Так она ж вроде выучила язык
тогда странно, не монетизировать. У меня язык был
Кручу хвости• 13 марта 2025
Автор изменила текст по ходу?
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляБаба Йога
Так вы определитесь. То вы язык не учите и работу не ищите, через 2 минуты уже с нуля выучили язык и работаете.
Раздвоение личности ?
Ця тема не для вас, ви не в темі, йдіть звідси будь ласка
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
сменила на рабочую визу ребенку 4 года
Не гоню• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та не хочу я говорити про вас! Я про себе хочу
А що у вас трапиться? Хтось захворіє чи помре? Що трапиться коли війна закінчиться? Вам гадалка нагадала чи що?
Кручу хвости• 13 марта 2025
Это опять маня развлекается?
Хочу на Балі• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
То вивчите краще мову, потім оформите робочку і повернетесь
Те ж мені трагедія
Голубая фишка• 13 марта 2025
Опять нытьё от беШенцев, и опять Немедчина…
Не, вас нужно всех под зад пинком нах гнать додомцю…вы там на пособиях деградируете все.
Почему-то даже те кто сидит в Польше, Чехии, Румынии ( бедных странах где нужно пахать) нытьём не занимаются.
Только Дойчланд…додому едь, хватит фрицов нагнетать
Дома буде Чудово! Ферштейн?
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Так ви працюэте? чи про ’можливість’-це різне. Потяги пройшли сотні тисяч українців
Я працюю. Але ця робота не дає можливості змінити 24 параграф на інші підстави для легального перебування в Німеччині. Блін,треба було не лише тему створити у відповідному розділі, а й написати у заголовку) всі хто зі мною в одному човні мене прекрасно розуміють
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляНе гоню
Так нет никаких предпосылок к окончанию.
Предложенное типа ’перемирие’ всего на 30 дней и рашка его не принимает и не согласна даже на 30 дней
Хочу на Балі• 13 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Вже погодились
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляАфри
Так вы выучили язык или не можете учить?
Для нормальної роботи тре а В2+-с1. У мене в1
Хочу на Балі• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну то вчіть, оформити робочку можна і після війни
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
І в чому проблема? Якщо повноцінно працюєте, то завжди можете змінити свій статус
Ні, треба кваліфікована робота з нормальною з.п. Або робота зі списку дефіцитних
Ангелок з ріжками• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви ж пишете, що вивчили мову
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Вже погодились
С какого числа?

И вы серьезно верите что перестанут летать шахеды?
Я уже не могу поверить что возможно такое что я перестану их слышать.
Синди Кроуфорд• 13 марта 2025
Так ни у кого нет знания что его ждет в будущем. Так и живем, краткосрочные планы
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
+1 ни у кого нет. Все живут и адаптируются.
Вумна, аж страшно• 13 марта 2025
Душевное спокойствие зависит от многих причин, но, главное, «делай, что должно, и будь что будет», – говорил Марк Аврелий
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Так ви щось підбріхуєте про себе
Блін, ви просто не в темі. Ви ж явно не виїхали, а звинувачуєте мене в брехні. Тема в розділі біженці в Німеччині і всі для кого ця тема мене розумають
Хочу на Балі• 13 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
С какого числа?

Числа ще обсудять. Вірю, що не будуть літати. А ось про тишу на фронті - не вірю
Як_наготую...• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Господи, як ви задрали! Я працюю, я з нуля вивчила мову до такого рівня що можу працювати в німецькому колективі. Коли вже такі як ви зрозуміють, що більшість з вас на нашому місці здалися б ще на етапі посадки в евакуаційний потяг!
та в чем проблема? работа есть, все есть, чего вас колбасит?
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Нема причин) я вас щиро вітаю!
Кручу хвости• 13 марта 2025
Ответ дляГолубая фишка
Дома буде Чудово! Ферштейн?
+1 у меня все знакомые кто выехал в Польше . Все работают, все либо подались на внж по работе, либо уже получили его.
Никто не ноет. Живут обычной жизнью
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляlus_so
Я не можу зрозуміти який з них пран а, а який б))) а ресурси обмежені
автор Гадаю_По_шнуркам • 13 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Автор изменила текст по ходу?
Ви про що?
Так точно!• 13 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ні, я не розумію, більше 300 CV відправляла, поки не знайшла компанію, яка вирішила мій запит.. Я реально ’плач Ярославны’ не понимаю.