Гадаю_По_шнуркам• 13 марта в 17:42
Як планувати своє життя, коли не знаєш що далі?
Я розумію що ми всі в такій ситуації, але я вже більше не витримую. От з усього того звєздіца що відбувається, не витримую саме цієї невизначеності. Я через свої особисті обставини не могла, та й зараз не можу, нормально вкладатися у вивчення мови і пошук нормальної роботи, щоб тут залишитися. Але можу спробувати стрибнути вище голови) але мені знадобиться ще мінімум півтора роки, щоб хоча б спробувати. Але я не думаю і не хочу думати що війна триватиме так довго. Тобто шанси мої тут залишитися наближаються до нуля.
І додому повертатися не хочу. Тобто хочу звичайно. У своє життя яке було до війни. А в те яке буде після не хочу.
І новини кожен день такі, що голова обертом. І сьогодні ти думаєш, що завтра їхати додому, а завтра, що війна ще на роки.
Дівчата, як ви даєте собі з цим раду? Розслабитися і просто жити, на мою думку, не варіант. Зараз не час розслаблятися, бо є люди які від мене залежать.
Для себе прийняла рішення прокачувати ті скілли і вкладати час і сили в те, що знадобиться і тут і при поверненні додому
Пік Антна• 13 марта в 19:12
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Моя робота не дає підстав для переходу на інший параграф чи блакитну карту
И ни на один вопрос не ответили. Вы просто поныть хотите?
А_я_ЛОЖУ!• 13 марта в 19:17
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Боюся зараз не той час. Та і я не та людина. Я несу відповідальність за дитину
Как раз самое то
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:19
Ответ дляПік Антна
Слухайте, я консультувалася з міграційним юристом, я точно знаю, навіть нема підстав подавати заяву в міграційну. Навіщо вам ця інформація ким я працюю і скільки заробляю?
Пік Антна• 13 марта в 19:23
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я у вас не спрашивала сколько вы зарабатываете. Интересно при какой работе нельзя перейти на рабочую визу.
ЧорноброваЯ• 13 марта в 19:25
Ответ дляПік Антна
При абсолютно любой, даже высококлассным специалистам, находящимся по вз тоже очень сложно. Это только на советчице возможно
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:26
Ответ дляПік Антна
Ви серйозно?) для переходу на робочу візу має бути безстроковий контракт, кваліфікована робота, що вимагає вищої освіти (є виключення наприклад ай ті), зарплата не нижча медіани по ринку (але якщо людині +/-40, то вже має бути зарплата близька до тієї, яка вимагається після 45, інакше відмовлять). Для професій зі списку дефіцитних умови м´якші, у мене не така робота. Почнемо з того, що у мене строковий робочий контракт
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:26
Ответ дляЧорноброваЯ
От я не втомлююсь дивуватися скільки тут експертів)
2410diana2410• 13 марта в 19:27
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
От ви правда думаєте що мені цікаві якісь токсичні абідки висмоктанв з пальця якоїсь Діани з інтернеті в? Навіщо ви все це пишете?) я читаю і єдине що думаю ’господи, скільки ж в світі дивненьких, чи від війни чи завжди такі були’
Так это вы сюда пришли и плачетесь как вам сложно))) у вас прям все плохие, все не так. Держитесь там
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:30
Ответ для2410diana2410
Сюда це куди? До вас додому чи на ваш персональний форум?)
Пік Антна• 13 марта в 19:31
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Что серьезно? Я у вас просто спросила кем вы работаете. Почему такой негатив?
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У мене не буде підстав для легального перебування в Німеччині після закінчення 24 параграфа. Незалежно від того хочу я повертатися в Україну чи ні. Мені щоб поборотися за ці підстави тре а мінімум рік прокачувати мову і пів року на пошуки роботи мінімум і на те, щоб отримати безстроковий контракт. Я не хочу думати що війна триватиме ще так довго
Никто вам сразу не даст бессрочный контракт, заключают контракт на полгода, а потом на год.
Пік Антна• 13 марта в 19:32
Ответ дляSeehund
Поспорю. Сегодня два года как работаю в Германии и сразу бессрочный контракт дали
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:32
Ответ дляПік Антна
Та нема ніякого негативу. Ви запитали з якою це роботою не можна отримати робочу візу, так наче будь яка робота дає право на її отримання. Німеччина одна з найскладніших для легалізації країн
ЧорноброваЯ• 13 марта в 19:32
Ответ дляSeehund
А потом ещё на полгода или год
Паратруперсупер• 13 марта в 19:33
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Живіть. Я тут до чого?
так а чого ви тут ниєте, ви ж майбутнього не бачите в Україні, сенс цієї теми тоді?
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 19:33
Ответ дляПік Антна
А ким? Я таке просто вперше чую. Навіть в пфлеге спочатку строковий на пів року
2410diana2410• 13 марта в 19:33
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
На советчицу. А вы уже потерялись в пространстве?
Пік Антна• 13 марта в 19:34
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну как-то же люди переходят. Я даже не интересовалась этим вопросом еще. Решаем проблемы по мере их поступления
ЧорноброваЯ• 13 марта в 19:34
Ответ дляПік Антна
Местным проблема бессрочный контракт получить, но на советчице все возможно. Странно, что вам ещё гражданство не предоставили
ЧорноброваЯ• 13 марта в 19:36
Ответ дляПік Антна
Сначала поинтересуйтесь, а потом узнаете и убедитесь
Шукаю трусики• 13 марта в 19:40
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Автор, чому не дали відповідь на запитання звідки ви?
Пік Антна• 13 марта в 19:42
Ответ дляЧорноброваЯ
Контракт пошла найду
2410diana2410• 13 марта в 19:49
Ответ дляПік Антна
Автор из категории «мне все должны» и «все плохие, а я в белом». При этом сама не стеснялась выяснять кем работают ее собеседники
Вакцениро Вона• 13 марта в 19:55
Ответ дляХочу на Балі
А можно просто жити, працювати, відпочивати. Я так живу. Нічого. Не жаліюсь
А я понимаю автора. У меня работа тяжелая, я несколько лет ещё выдержу и все. И хватает ее только на еду и коммуналку. Надо думать как дальше жить... Возвращаться опасно, прифронтовой. Специальность узкая, бухгалтерия, переучиться даже будет сложно, трудоустроиться еще сложнее даже на минималку. Язык сама учила - такое... Произношение ужасное, сейчас взяла репетитора, снова траты. Плюс подросток на мне... Сложно. Хочется видеть свет в конце тоннеля
Гадаю_По_шнуркам
• 13 марта в 20:01
Ответ дляЧорноброваЯ
І при цьому людина не цікавилася умовам отримання робочої візи...
Так точно!• 13 марта в 20:02
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я хочу щоб моя дитина не сиділа у підвалі і ніколи не їхала в евакуаційному потязі і не чула вибухів. І не думати що їй купити- малини чи нову книжку. Ну це так, по мінімуму
Моя сестра в Швеции. так вот они готовятся. изучают, куча литературы и в школе учат тревожный чемодан и т , я подальше , но всеравно помню историю про вторую мировую, когда испанских детей спасал как и слизал испанское золото.
немного учите историю, в замесе оказаться могут все