кнопкодав• 14 марта в 08:13
Кидає чоловік і йде на війну.
Ми 23 роки разом.
І в горі і в радості
Я вже почала жити з думкою, що він мене кинув і то мабуть на краще
Але як він йде на війну і не приведи Господь з ним щось станеться?
Що мені потам робити? Як з тим всім жити? А якщо інвалідом стане?
Я проти розлучення, але і проти щоб він йшов на війну
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
І в горі і в радості
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
Ответ дляСмайликівна
В окоп иди, Наташенька, женщин отлично берут добровольцами
Мій з 2014 воює. Був в Донецькому аеропорті. Танкіст. Я волонтерка. Щомісяця разом з представниками ОВА до 2-ї лінії відправляємо все необхідне. Якщо тут є Харків´яни, то хай розкажуть, що зараз відбувається в Харкові і області.
Да, я блондинка!• 14 марта в 08:30
Ответ дляСмайликівна
А у Вашего какая мотивация? С автором говорить, что со стеной...
Не знаю...у него убеждения, он идеалист, считает что важно защищать страну и т.п. Он поддерживал майдан например. Я наоборот, хотела иммигрировать ещё в 14м году, не уехала из-за него.
Смайликівна• 14 марта в 08:31
Ответ дляНаташа_32
Но других вы зовете почему-то не волонтерку на машине возить а идти умирать
Така бойова Я• 14 марта в 08:31
Ответ длякнопкодав
Яку учебку
Він військовий інвалід
Комісований
Ви читаєте тему?
Він військовий інвалід
Комісований
Ви читаєте тему?
Тоді з чого ви цю істерику влаштували?
Ответ дляТака бойова Я
Як і іншим жінкам, у яких близька людина на війні.
Хочете - чекаєте, хочете - живете своїм життям.
Хочете - піклуєтеся і допомагаєте із забезпеченням, хочете - ні.
Хочете примаєте в будь-якій комплектності, хочете - розлучаєтесь.
У вас ще нічого не сталося, і ніхто нікуди не пішов, ані учебку не пройшов, ані в яку бригаду не влаштувався, у вас крім дурних думок нічого нема.
Ви супер! Респект Вам.
Цідило правди• 14 марта в 08:32
Ответ длякнопкодав
У чому? Щоб другий раз став інвалідом або вбили?
Я не підтримую
Я обираю сімʼю
Я не підтримую
Я обираю сімʼю
Так он не хочет с вами семью. Смиритесь.
Из Виа-гры• 14 марта в 08:32
Какие фальшивые комментарии...
В 22 году ещё можно было бы почитать...
А так...на смерть посылать мужа с радостью понимания....
В 22 году ещё можно было бы почитать...
Смайликівна• 14 марта в 08:33
Ответ дляДа, я блондинка!
Тогда Вы правильно все сделали
Да, я блондинка!• 14 марта в 08:33
Ответ дляСмайликівна
Вы знаете, ему нужна просто другая женщина, которая тоже такая как и он...я его никак не осуждаю или не ругаю, даже понимаю, просто не могу поддержать, а он не может поддержать меня, потому что мы разные люди.
Ответ дляДа, я блондинка!
А Ви навпаки?! А куди імігрувати збирались? Може до раши? Так там таких на м´ясо пускають. Хто зі ждунів в Маріуполі лишився, освоють широкі простори Сибіру й Далекого Сходу расєє!
Не заздріть тьоті• 14 марта в 08:34
він мабуть у військовій справі знаюча людина, тому вважає що його місто там, не має він спокою
а розлучитися хоче, щоб обузою не бути
Смайликівна• 14 марта в 08:34
Ответ дляНаташа_32
кнопкодав
• 14 марта в 08:35
Ответ дляНе заздріть тьоті
а розлучитися хоче, щоб обузою не бути
Я благаю не йти від мене
Я благаю не йти на війну
До слова мені гроші не потрібні. Я дуже добре заробляю
Я благаю не йти на війну
Синиця у спідниці• 14 марта в 08:35
Ответ длякнопкодав
Змоделювала я. Він на контакт не йде
Тобто змоделювали?
Він вас кидає чи ні?
Йде добровольцем чи ні?
Ви змоделювали вже що кидає? Чи кидає реально а на війну йде гіпотетично?
Якщо кидає реально, то все інше пофіг. Потрібно з цього виходити.
Він вас кидає чи ні?
Йде добровольцем чи ні?
Ananasprotivogaz• 14 марта в 08:36
А как вообще муж может принимать такие решения в одностороннем порядке? Если это семья конечно
Смайликівна• 14 марта в 08:36
Ответ дляAnanasprotivogaz
Похоже, что у мужа жёсткая депрессия на фоне пережитого, но я могу только гадать, а автор не хочет рассказывать.
Не заздріть тьоті• 14 марта в 08:38
Ответ длякнопкодав
Я благаю не йти від мене
Я благаю не йти на війну
ви не зможите нічого зробити, бо він воює у думках, він там
Синиця у спідниці• 14 марта в 08:38
Ответ длякнопкодав
Яку учебку
Він військовий інвалід
Комісований
Ви читаєте тему?
Він військовий інвалід
Комісований
Ви читаєте тему?
В учебку йдуть ще й інструкторами, як раз з пораненнями в тому числі.
Все буде Україна• 14 марта в 08:38
Я зразу сказала, що сприйму це як зраду, не пробачу ніколи. Дітей не побачить ніколи. Героєм в їх очах не буде, бо коли він їм потрібен він їх покинув. Виїду і не скажу куди.
Брюльтик• 14 марта в 08:39
у моей знакомой такой муж, раненый, контуженый, но нет возвращаюсь там же пацаны, многие там находят себя и смысл для себя.
Синиця у спідниці• 14 марта в 08:40
Ответ дляAnanasprotivogaz
Він від автора йде, яка сім´я?
Королева ганделику• 14 марта в 08:40
Ответ дляНаташа_32
Что вы молотите? Зачем додумываете и фантазируете? Не вы, случайно, при совке пафосные лозунги Хрущеву про кукурузу писали, типа ’Дадим Родине 50 центнеров чудесницы с гектара!». У вас похожий слог.
заварний look• 14 марта в 08:40
Ответ дляИз Виа-гры
Какие фальшивые комментарии...
В 22 году ещё можно было бы почитать...
100%
Особенно чужого.
Да, я блондинка!• 14 марта в 08:40
Ответ дляНаташа_32
Если честно мне вообще не важно что и кто думает, все имеют право жить в соответствии со своими убеждениями. Я категорически против войны, против участия мужа тем более добровольного. Плюс ему нравится в армии. Это для меня странно и страшно. Я вообще боюсь оружия, военных. Со страной вы не угадали.
Країна мрій• 14 марта в 08:45
Ответ дляSeehund
Все ждуны живут припеваючи на две пенсии.
Как человек,связанный с социальной защитой , напишу Вам:с 2022 года российские пенсии на территории Украины не выплачивается.
Гарачий Чокалад• 14 марта в 08:48
Ответ дляКраїна мрій
Бідні ждуни