Фиона Шрековна• 05 марта 2025
Скоріш за все я «хороню» себе ..
Прожили 23 роки разом.
Війна, інвалідність
Чоловік фізично на ногах вже, але постарів…
А я з ним
Мені 41. Дивлюся на нього, все погано,все не так, всі не такі, нічого йому не потрібно.
Був вірус два тижні й нього, я ледь не повісилася. Такі думки вже були …
А я жити хочу! Жити!
Я ще пару років назад посміхалася і жила своє щасливе життя.
Дякую, виговорилася мабуть
Війна, інвалідність
А я з ним
А я жити хочу! Жити!
Дякую, виговорилася мабуть
Брюльтик• 05 марта 2025
Если вы хотели повеситься из-за вируса у мужа, то дело явно не в нем.
Вы это понимаете?
куркулиха• 05 марта 2025
Цікаво…
А як же і в горі і в радості?
У всіх бувають погані моменти, а Ви так радикально - хороню себе… дивна риторика
А як же і в горі і в радості?
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ дляБрюльтик
Вы это понимаете?
Бо він себе так вів як дитина
Цікавий писочок• 05 марта 2025
За 23 роки вже можна зрозуміти, що ви йому не мама. Чого ви так зациклені на ньому? Тим більше, що він дієздатний
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Цікаво…
А як же і в горі і в радості?
Навіть не очікувала що ви зрозумієте
Цікавий писочок• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Бо він себе так вів як дитина
А ви ж йому мама?
Коко Шанель• 05 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Цікаво…
А як же і в горі і в радості?
А если эти плохие моменты постоянно и просвета нет, что автору делать ?
Коко Шанель• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Бо він себе так вів як дитина
Автор может вам мужа вести к психиатру \психологу , как то решать эту проблему. Попробуйте поговорить с ним откровенно, объяснить, что вас не устраивает.
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ дляКоко Шанель
В в 2016 проходили. Я ледь вмолила тоді. Зараз вже в мене ресурсу не вистачить на ті вмовляння.
Українська зірочка• 05 марта 2025
Потрібно більше часу. Зять без ноги вернувся і з численними пораненями по тілу. Донька ні від кого не приймала слів, що ти наш бідненький і йому не дозволяла себе жаліти. Після госпіталя вдома заставляли до роботи: миску помити, уроки з дітьми і т.д.,щоб не лежав в телефоні і новинах. Психіка певно, що порушена, але по тихо все налагоджується.
А Ви дозволили йому вести себе як дитина
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ дляКоко Шанель
І ніяких змін ((
куркулиха• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Навіть не очікувала що ви зрозумієте
Я Вам конструктивно написала.
Ви ж хотіли фітбек від незнайомих людей.
Читаючи Ваш стар пост, дивує формулювання, наприклад, чоловік постарів… а Ви? Ви така ж юна та свіжа?
Дивно це читати від жінки, що в шлюбі більше 20 років
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Развод? Нет? У Вас же есть паспорт.
Це крайня міра
Не хочеться поки що
Коко Шанель• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Автор тогда ставьте условия. Либо он идёт к психиатру \психологу , приходит в себя и перестаёт себя вести как ребёнок, либо вы разводитесь. Может дойдёт до него.
Перша на селі• 05 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Значит не сильно нарушена психика. Когда сильно, человек не осознает.
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Я Вам конструктивно написала.
Ви навіть близько не розумієте про що я
Українська зірочка• 05 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
В автора чоловік все розуміє і судячи зі слів,то всі йому щось винні
Галябалована• 05 марта 2025
Авторко, а він працює, реалізований в професії? Діти є? Яке до них ставлення, до Вас, як до жінки?
Бабця в мештах• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Це крайня міра
Не хочеться поки що
ну а забити можете? ну просто відноситися так - не дуже пильно турбуватися, не бігти по першому кликанню і т.д? то може ви просто дуже стараєтеся?
Тётя Хрюша• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ви навіть близько не розумієте про що я
Он все 23 года ж таким был. Не комфортно Вам с ним встала и пошла жить свою жизнь к чему это нытьё, Вы ж не дерево? Но этож попу нужно поднять и начать все сначала. Но подозреваю вы просто будете продолжать ныть и винить во всем мужа который всегда был немного мудаковатым.
Фиона Шрековна
• 05 марта 2025
Ответ дляГалябалована
З грудня інвалід
Поки не працює .
До слова я на двох роботах, донька, собака.
А чоловік просто дома
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Галябалована• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
З грудня інвалід
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Поки не працює .
А чоловік просто дома
А хоч збирається? Дома робить щось, поки Ви працюєте?
Тётя Хрюша• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
З грудня інвалід
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Инвалидность у него по какой группе и классификации? Ну не верю, что он с декабря таким стал нытиком
Українська зірочка• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
З грудня інвалід
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Поки не працює .
А чоловік просто дома
То перестаньте його жаліти,давайте йому якесь завдання вдома
Цікавий писочок• 05 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Думаю, що і раніше, він крім роботи нічого не знав. Весь побут був на дружині.
Брюльтик• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Бо він себе так вів як дитина
Для здорового человека это не повод думать о суициде
куркулиха• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
З грудня інвалід
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Поки не працює .
А чоловік просто дома
Добре, а яке рішення?
Залишити його і влаштувати своє нове життя?
По ідеї донька вже повнолітня, може про себе попіклуватися
Швидко Ви здалися…