кнопкодав• 14 марта 2025
Кидає чоловік і йде на війну.
Ми 23 роки разом.
І в горі і в радості
Я вже почала жити з думкою, що він мене кинув і то мабуть на краще
Але як він йде на війну і не приведи Господь з ним щось станеться?
Що мені потам робити? Як з тим всім жити? А якщо інвалідом стане?
Я проти розлучення, але і проти щоб він йшов на війну
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
І в горі і в радості
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляЛижТолько
Я бачу це ви куку
Та я навіть заперечувати не буду
Мальдивирую• 14 марта 2025
Ответ дляГореотума
Так он от вас уходит? Или вы от него, потому что он идет на войну?
И почему не на контракт, если уже военный? Пока что ничего не понятно.
Автор не способна так быстро придумывать детали)
Ядвига Юсьлегко• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Шановна! А якщо рузкие зі своїми панцерникам прийдуть до Вас, гадаю жити спокійно Ви вже ніколи не будите, якщо взагалі будите в жити! Подивіться хрніку розстрілів в Ізюмі, Бучі, Ірпіні. Він зробив вірний вибір - захищати свободу та незалежність своєї Батьківщини-України. Чи Ви особисто проти цього вибору?! Прийде час, і кожного спитають - що ти робив під час війни? Чи захищав ти Україну до останнього?! Ось так як саме Ви потайки міркують багато хто. Аби хто-небудь, аби не я. А хто ж зупинить русацьку орду, хто???!! Чи ми віддамо їм все, а самі за границі?!
Ви в курсі, що жінок також беруть? Чи себе рідненьку шкода?
Пи Пи Пилюля• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Моделюю ситуацію. Йде на війну і стає інвалідом
Як жити далі мені з цим?
А як люди живуть?
ЦібаФу• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Як жити далі мені з цим?
Ви неправильно моделюєте ситуацію.
А жити ви навчитеся.
Ответ дляМенее Более
Фу, яка примітивна пропаганда.
Шановна, у половини форуму є знайомі на окупованих.
Ага. Так в Україні їх називають терміном - ’ждуни’. Ось вони й ’дождались’! Кого куди. Красноярськ, Улан-Уде, Норільськ. Так-так. Русня нікого з ждунів не лишила за місцем реєстрації. Всіх на переселення.
Дуняша• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Ну я люблю його і що далі?
Ну раз любите до чого питання про інвалідність, чи ви тільки здорового його любите? А якщо ви завтра захворієте, що із вами робити?
ЦібаФу• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Ну я люблю його і що далі?
Нічого далі.
В мене була істерика, слюні , соплі оце все.
Нічого, взяла себе в руки, зібралася.
Бо йому там не до того, щоб соплі комусь витирати.
І коли він телефонує, то я посміхаюся, і кажу ЯК ТИ, КОХАНИЙ
Нічого, взяла себе в руки, зібралася.
Единорог_помог• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
У чому? Щоб другий раз став інвалідом або вбили?
Я не підтримую
Я обираю сімʼю
Я не підтримую
Я обираю сімʼю
он тоже часть семьи
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляЦібаФу
Нічого далі.
Нічого, взяла себе в руки, зібралася.
Він вас покинув а потам повернувся?
Ядвига Юсьлегко• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Ви про ’госпітальєри’ чули?? Я саме з ними співпрацюю. Вишукуємо все, що необхідно для порятунку на стаб.пунктах.
Ну звичайно, ви не можете, так завжди відповідають на це питання що або донатять, або волонтер, знайома пісня
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Дуже дивно що ви зараз не допомагаєте їм, а тут витрачаєте дорогоцінний час волонтера
Единорог_помог• 14 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
странно что про женщин на фронте рассуждают женщины в тылу никак не помогающие фронту. Вы кто, чтобы других спрашивать, на фронте ли они? Волонтерка? Связистка? Сапер?
Вот начните хотя бы с уровня ’волонтер’ а не ножки свесили с дивана и вопрошать других
Единорог_помог• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Воюют как и волонтерят не 24/7.
У вас же помимо вашей работы и помощи мужу-военному нашлось время отписываться на форуме...
ЛижТолько• 14 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Что вы молотите? Зачем додумываете и фантазируете? Не вы, случайно, при совке пафосные лозунги Хрущеву про кукурузу писали, типа ’Дадим Родине 50 центнеров чудесницы с гектара!». У вас похожий слог.
Ні, ці лозунги їй пишуть, вона на дачі живе, носить гумові чоботи, пише тупі теми, в кожній темі забуває скільки років доньці... 8, 10, 12, 14, на болотах у грудні збирає чорниці й журавлину. А фото доріг своєї дачі взяла на російських сайтах. Отакий цікавий псевдопатріот
ЦібаФу• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Він вас покинув а потам повернувся?
Він мене не кидав.
Він пішов на війну.
І це важко прийняти і пережити. Але якщо дійсно кохаєш, то знаходиш сили змиритися і підтримувати його там.
Він пішов на війну.
Язвочка• 14 марта 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Какие фальшивые комментарии...
В 22 году ещё можно было бы почитать...
А так...на смерть посылать мужа с радостью понимания....
В 22 году ещё можно было бы почитать...
Его не посылают, муж автора сам идёт. Мой тоже доброволец, был уволен со службы на момент полномасштабного. И если автор не понимает мотивацию мужа уже прошедшего ранее все, то проблема и в ней тоже. Жить с такими людьми, это надо стать самому психологом.
Язвочка• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Він вас покинув а потам повернувся?
А первый раз как было когда он вас ’бросил’? А то вы пишете так, как вроде ’первый раз замужем’
Мама фіфті цента• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Я благаю не йти від мене
Я благаю не йти на війну
До слова мені гроші не потрібні. Я дуже добре заробляю
Я благаю не йти на війну
Прямо на війну зібрався?
Чи запропонували тепле і махрове місце в штабі?
Бо, як для військового щось довго він збирається
Кружите меня,кружите• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Як жити далі мені з цим?
В смысле моделируете ? Муж вам сказал, что он идёт воевать и пошёл добровльцем или это вы просто фантазируете ?
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляЦібаФу
Він мене не кидав.
Він пішов на війну.
Так я готова. Але він не приймає мене
Кружите меня,кружите• 14 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
То він же вже не ваш чоловік буде, вам з цим жити не треба
Если реально станет инвалидом или получит серьёзные ранения, то скорей всего к автору и вернётся. Ему же надо будет, чтобы за ним кто- то ухаживал.А если будет жив, здоров, то конечно не вернётся.
Гореотума• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Я благаю не йти від мене
Я благаю не йти на війну
Вы понимаете, что это очень эгоистично с вашей стороны? Как давно он комиссован?
Кружите меня,кружите• 14 марта 2025
Ответ дляМенее Более
А Ви що робите під час війни?
Сидит на форуме и строит из себя патриотку. Но и как все остальные нафронтницы, сама воевать не пойдёт)
Ну що ви, мамо!• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Ну я люблю його і що далі?
А он вас не так любит 🤷🏻♀️