Сорока-ворона• 14 марта 2025

В кого одна літня сумка

Я на літо купую одну сумку світлого кольору. В принципі, я можу дозволити собі більше сумок, але не люблю перекладати речі з однієї до іншої, тому купую одну сумку на літо. Хто ще так робить -який ви обираєте колір, так, щоб підходив і під білі кеди, і під бежеві кросівки, і під лофери кемел? Чи це неможливо?
Ms. Анонимная• 14 марта 2025
біла кожана торба

Наталия-68fe• 14 марта 2025
Одна сумка молочного чи вершкового кольору.
Накладні мюслі• 14 марта 2025
У меня вообще ни одной
Сірничок• 14 марта 2025
А какая должна быть сумка под бежевые лоыеры, а какая под белые кеды?
Місячне Сяйво• 14 марта 2025
ну и проблемы у людей......
Дон Пэдро• 14 марта 2025
більшу частину літа проходила з білою шкіряною, на зміну була т.бордова шкіряна. На це літо буде біла минулорічна, св.блакитна і вишнева.
serebro16-72be• 14 марта 2025
У меня одна и зимой и летом

Свій варік• 14 марта 2025
У мене один всесезонний рюкзак
Сон і дрімота• 14 марта 2025
У меня нет сумок, только рюкзаки - на лето пудровый (вроде правильно цвет назвала) и всесезонный бордовый. Но сумку хочу, тоже с цветом не определилась
Міряно-переміряно• 14 марта 2025
У меня соломенная самая ходовая летом, и голубая, ко всем вами перечисленным цветам хорошо подойдет
автор Сорока-ворона • 14 марта 2025
Ответ дляСірничок
Ну може якась комбінована?
Сусідка зверху• 14 марта 2025
Плетена з жгуту. 2500 грн.
Третій рік ношу
ХтоЯкщоНеЯ• 14 марта 2025
Летняя? У меня в принципе всего одна сумка)
Tianroka• 14 марта 2025
Якщо прям одна, то світло-бежева мабуть буде універсальною
КаРаКаТиЦа• 14 марта 2025
Одна всегда, потому что эти перекладывания кумарят постоянно, не понимаю как ото можна каждое утро туда сюда, это ещё минут10 лишнего времени
Лорка-хлорка• 14 марта 2025
У меня несколько, но ношу одну почти всегда.
Каждый раз, когда меняю , то ключи не переложу из карманчика, то проездной....не люблю менять сумки потому, только на особые случаи.
Техноложка• 14 марта 2025
У меня летняя одежда в бело-светло-сером диапазоне и летние сумки такие же, белая, светло-серая, темно-серая.
Перекладывать мне не сложно, тк это телефон и кошелек. Салфетки, блеск для губ лежит в каждой всегда.
Техноложка• 14 марта 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Ключи у нас весят у входа всегда, на специальной такой фигне.
Мамкиня доця• 14 марта 2025
Ну в теорії якщо ви носите все в одній гамі теплій чи холодній можна підібрати ахроматичний колір, наприклад холодний білий чи теплий білий, але в мене питання до форми,,як із однією сумкою можна в ресторан, роботу, прогулянку, поїздку і так далі. І що крім телефона, ключів і гаманця,що й так виймається, потрібно перекладати? хоча для такого є спеціальні сумочки вкладиш.

Алесс• 14 марта 2025
У меня вообще 2)
Не делятся на зимнюю и летнюю
Аноним_1858• 14 марта 2025
У мене повно сумок, але 90% літа ходжу з оцією. Бо найзручніша і реально під усе (в моєму гардеробі)
автор Сорока-ворона • 14 марта 2025
Ответ дляМамкиня доця
Звісно, в мене для ресторанів є окрема сумка, маленька, майже як клатч. Так само для походу в супермаркет, або дитину на гурток вести -маленька універсальна кросбоді, щоб тільки ключі і телефон. Я питаю, так би мовити, за ’основну’ щоденну сумку.
автор Сорока-ворона • 14 марта 2025
Ответ дляАноним_1858
Дякую, я от теж схиляюсь до подібного варіанту.
Щира українка• 14 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Салфетки,резинка и тд лежат в каждой сумке.А ключи и кошелек просто на полке,утром кладете а нужную сумку и все
КаРаКаТиЦа• 14 марта 2025
Ответ дляЩира українка
Ой нет у меня куча лекарств, очки, косметика и т.д
Теща дочки• 14 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
И у меня. Причём всё по карманчикам. Переезд из сумки в сумку только при покупке новой))
Щира українка• 14 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Блеск и обезболивающие тоже были в каждой ,когда принимала.Плюс пластырь ,прокладка,тряпичная сумка для покупок
Губи до вух• 14 марта 2025
ношу черные сумки и рюкзак и летом и зимой.
белые сумки не люблю
годовасик• 14 марта 2025
В мене одна, чомусь рожева) не за кольором підбирала, а по місткості. Беж добре з моїм гардеробом поєднується і світлий сірий
Курочка• 14 марта 2025
А вы до сих пор думаете, что зеленая сумка под зеленую обувь?)) гигигиг