Анонім Перший• 14 марта в 15:07
Сходила в салон, випало волосся
Це просто жах, в мене істерика, не знаю що робити. Не в Україні, довго вагалась і вибрала салон, біля мого дому, стильний, сучасний, багато клієнтів завжди. Мені потрібно було підстригти чубчик, останній раз в Україні мені це зробили дуже класно, і порівняти кінці, рівна лінія. Я блондинка і дуже багато часу і грошей витрачаю на волосся. Показала фото як це має бути, особисте фото, запитала чи зможуть так зробити, власниця відповіла що легко і звичайно.
І от я постриглася, мене помили якимись засобами, які не підходять для мого волосся і сушили дуже гарячим повітрям, я не знаю що сталось, сьогодні помила волосся, а його просто немає, біля коріння обсипалось. В мене ще такого не було, навіть після фарбування. Власниця стригла, а помічниці мили волосся і висушували. Після миття неможливо було розчесати, вона це зробила силою. Такий результат. І тепер я не знаю що робити, плачу. Зістригла в тих місцях яких не просила і не потрібно було, я її зупинила, але вона вже почала потрібно було вирівняти і зробити однаково з іншої сторони. Сьогодні я помила волосся, а його просто немає, воно обсипалось. Я в шоці і не знаю що робити
ЦібаФу• 14 марта в 15:10
Ничего с этим уже не сделаешь, если волосы повреждены настолько сильно, что обломались. Только отращивать...
Барвіночка• 14 марта в 15:11
Після стрижки випало волосся?
Навіть якщо у них був поганий шампунь типу Фейрі для посуду, помийте дома своїм і нанесіть маску.
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:12
Ответ дляМушля з Криму
разве могут от сушки обламываться у корней?
Ні
Мушля з Криму• 14 марта в 15:13
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні
тогда в чем может быть дело?
были убитые раньше и держались на честном слове?
ЦібаФу• 14 марта в 15:13
Ответ дляМушля з Криму
Если врубить проф фен на максимум и неправильно и долго им пользоваться то ранее осветленные волосы и так довольно хрупкие могут. Плюс там еще и повырывали по описанию часть волос..
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:13
Ответ дляБарвіночка
Після стрижки випало волосся?
Навіть в дитинстві, коли були, вибачте, воші, мені голову мазюкали керосином і волосся не випадало
Мушля з Криму• 14 марта в 15:13
Ответ дляЦібаФу
кожа головы думаю не выдержит первая
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:14
Ответ дляМушля з Криму
кожа головы думаю не выдержит первая
Саме так
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:14
Ответ дляМушля з Криму
тогда в чем может быть дело?
Я не вірю
Анонім Перший
• 14 марта в 15:14
Ответ дляПочемучка
Так вас не фарбували?
Ні, без фарбування. Мені спочатку помили волосся, помічниця,засоби не підійшли, волосся не розчісувалось, власниця силою його розчесала і почала сушити феном, гарячим повітрям. Я не знаю що сталось, зараз повно короткого волосся на голові
ЦібаФу• 14 марта в 15:15
Ответ дляМушля з Криму
кожа головы думаю не выдержит первая
Да, но если это чуть дальше корней там где уже браш и волосы на нем долго на максимуме плюс подергать и плюс нафилировать чухни то вполне вероятно что автор в шоке и части волос нет..
Мушля з Криму• 14 марта в 15:15
Ответ дляАнонім Перший
так может это ваши детки отростают?
или везде валяются отпавшие волосы?
Мушля з Криму• 14 марта в 15:16
Ответ дляЦібаФу
а корни по вашему что, не сушили?
насколько дальше если отпало от корней
это нереально
насколько дальше если отпало от корней
это нереально
ЦібаФу• 14 марта в 15:16
Ответ дляБрюлик в стразах
От керосина как раз и не выпадают это как маска с коньяком только вонючая. Наоборот блеск от него
Анонім Перший
• 14 марта в 15:17
Ответ дляБарвіночка
Після стрижки випало волосся?
маску професійну витримала 15хвилин, як мию своїми засобами, волосся шовкове, легенько розчісується і зволожене. Після салону воно було жахливе і сухе, я перше що подумала, помию своїми засобами і все буде добре, але коли це зробила злякалась, висушила волосся, навіть не одразу зрозуміла що відбулось, підняла і побачила що обсипалось, такі короткі волосочки залишились
Стрибну в гречку• 14 марта в 15:17
Ответ дляАнонім Перший
Волосы не могут обломаться или выпасть от шампуня или расчесывания. Короткие волосы есть у всех, волосы не появляются на голове сразу длинными. Они растут и всех всегда есть короткие волосы. После сушки у меня тоже часто такие себе антеннки на голове, короткие волосы, которые торчат.
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:18
Ответ дляЦібаФу
Так, блискуче довге і густе. Не знала
ЦібаФу• 14 марта в 15:18
Ответ дляМушля з Криму
а корни по вашему что, не сушили?
насколько дальше если отпало от корней
это нереально
насколько дальше если отпало от корней
это нереально
Сушили, но тянули пообламывали часть в процессе сушки. Потом автор голову помыла и в шоке..
Анонім Перший
• 14 марта в 15:18
Ответ дляМушля з Криму
так может это ваши детки отростают?
или везде валяются отпавшие волосы?
як відростають, за одну ніч
Лукава Кішка• 14 марта в 15:18
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні
Елементарно, сильно пошкоджене та пересушене волосся може ламатися по всій довжині.
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:18
Ответ дляАнонім Перший
Короткі волосочки де залишились ? На голові ?
Стрибну в гречку• 14 марта в 15:19
Ответ дляЛукава Кішка
Сильно пошкоджене расчесыванеим и шампунем?
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:19
Ответ дляЛукава Кішка
І від однієї маски його так пошкодили?
Анонім Перший
• 14 марта в 15:20
Ответ дляБрюлик в стразах
коли я була не фарбована і не блондинка, теж можна було робити все що завгодно. Але коли блонд, ще й не в ідеальному стані волосся, то має бути відповідний догляд і без максимальної температури, ще й фен не зрозуміло який, не схожий на професійний, але я думала в салоні це зрозуміло, що на моє волосся потрібно зволоження і низьку температуру.
Брюлик в стразах• 14 марта в 15:20
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну можливо трохи обламались, але прям як автор розповідає
Показала би фото що там випало
Лукава Кішка• 14 марта в 15:21
Ответ дляЦібаФу
Мне успели сделать не сильный, но довольно неприятный ожог феном в салоне. Так это кожа головы, где можно почувствовать почти сразу, а волосы нет. Дебил, извините, решил сушить только что вымытые волосы горячим потоком воздуха сразу прядями от корней, чтобы съэкономить время. Поскольку волосы были мокрые и достаточно прохладные, я не с первой секунды заметила, чтобы его одернуть. В мокрой коже и волосах при воздействии горячего потока воздуха вскипает вода. Вот и представьте. Все описывать не буду, но доктор-дерматолог подтвердила, что это ожог, и сказала, что за такое надо лишать возможности работать дальше.
Расчесывать он меня пытался примерно так же, как и расчесывали автора. Пока я не сказала стоп и не расчесалась сама.