ХуАнита• 14 марта в 16:27
порадьте толкового розробника landing page або простого сайту
порадьте, будь ласка, толкового розробника landing page або простого сайту. Потрібна візитка без магазину, але грамотно реалізована, щоб індексувалась нормально
Соседушка• 14 марта в 16:34
Вам потрібно 2 речі: розробка сайту і SEO покращення цього сайту.
Я працюю в IT компанії, якщо що)
ХуАнита
• 14 марта в 16:44
Ответ дляСоседушка
Я працюю в IT компанії, якщо що)
дякую, можете порадити розробника?
ира-мама-полинки• 14 марта в 16:45
Ответ дляХуАнита
дякую, можете порадити розробника?
Так, напишіть мені в особисті)
ира-мама-полинки• 14 марта в 16:58
Запитала в боса - сказав звертатись за телефоном на сайті) Все можна обговорити і зробити)
Пишіть мені;)
ира-мама-полинки• 14 марта в 19:41
Якщо актуально, ось сайт з усіма можливими контактами))
Гарних вихідних.