БезникаяЯ• 23 февраля в 21:22
Пропонують підробіток. Є тут smm, підкажіть.
Шукала підробіток і розглядаю щось віддалене. Є пропозиція як смм-початківцю вести невеликий інтернет-магазин: переважно робити сторіс і рілс в інсті, трохи вести фб, вносити зміни на сайті - банер або товар. По обʼємам: 3 сторіси щодня, рілс або публікація по черзі щодня, по сайту раз на тиждень то банер, то щось поредагувати. Фото є, але самого товару щоб створювати ексклюзивний контент немає, тобто це будуть сторіс колажі або рілс по шаблонам з наявних фото. Думаю справлюсь, хоча я початківець і трохи ще повільно роблю. Трохи хвилююсь за це. Обіцяють занятість по 3 год пн -пт.
Заробіток 3 тис грн/міс, пізніше обіцяють перегляд.
Це нормально чи мало? Мені то в першу чергу потрібен досвід і набити руку але оплата теж немаловажлива, цікаво як у цій сфері прийнято?
Не зви чайна• 23 февраля в 21:24
Нет. 3000 это очень мало . Посчитайте сколько по времени Вы тот рилс пилить будете и баннер рисовать и добавлять. Плюс как я поняла списка на неделю с планом тем и идей Вам выдавать не будут
БезникаяЯ
• 23 февраля в 21:26
Ответ дляНе зви чайна
План є. Я думала навпаки так важче, типу не по моїй фантазії, а задано
Не зви чайна• 23 февраля в 21:30
Ну реально 66 часов в месяц это по 45 грн в час. Товара чтоб отснять и обработать сразу контент нет, а из фото лепить не так и просто даже если аишка будет помогать.Решать конечно Вам.
БезникаяЯ
• 23 февраля в 21:31
Ответ дляНе зви чайна
Так. А я ще розумію що буду більше витрачати часу, тому що ще не все вмію
Мастер Класс• 23 февраля в 21:31
Донька таким підпрацьовує. Тільки компанія велика. Працює за планом. Може давати ідеї, але, загалом, наскільки я знаю, в основному, це тільки фінальна перевірка і публікації.
Має 15 тис на місяць.
БезникаяЯ
• 23 февраля в 21:33
Ответ дляМастер Класс
Має 15 тис на місяць.
А яка занятість у Вашої доньки, підкажіть?
Я хвилююсь що мене ще не візьмуть у велику компанію.
Идууу--уууу блин• 23 февраля в 21:34
Ответ дляБезникаяЯ
Продажі це не про фантазію
Не зви чайна• 23 февраля в 21:35
Ответ дляБезникаяЯ
Ну вот и подумайте может месяц пока так сказать вкурите как это работает 3000 и точно поставленная задача это и норм Вам, а в дальнейшем это ничего по сути . У меня невестка подрабатывает в такой сфере . Точно знаю, что она тратит день на отснять контент со всякими там спец эффектами ( покупала и проходила курс) и капли , и пар, и мука и что только в ход не идёт . Потом ещё день тратит на создание рилсиков небольших и в остальное время просто их загружает и пишет несложный текст. Есть просто заказывают у нее именно отснять и создать рилсы 10-20 и публикуют сами
БезникаяЯ
• 23 февраля в 21:36
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, а ви десь вчились цьому?
Курси і допомагала знайомій вести інсту, але в неї послуги, не товар
БезникаяЯ
• 23 февраля в 21:37
Ответ дляНе зви чайна
Вау, як класно
А яка оплата за це?
Мастер Класс• 23 февраля в 21:38
Ответ дляБезникаяЯ
Тут точно не підкажу, але це щодня не одна публікація. Причому, реально: щодня. Іноді треба щось викладати о дев´ятій вечора. Може бути щось терміново.
Знаю, бо мала іноді психує, що в неї плани, а треба все кидати і робити. Але, загалом, їй підходить, адже встигає вчиться, тусити і ще й гроші собі заробляє.
БезникаяЯ
• 23 февраля в 21:39
Ответ дляМастер Класс
А хто визначає коли потрібно завантажувати? Я думала це теж смм визначає
Міряю від одиниці• 23 февраля в 21:41
Ответ дляМастер Класс
Має 15 тис на місяць.
Я не автор, підкажіть будь ласка як Ваша донька навчилася та як знайшла роботу. Треба мати щось віддалене бо планую переїзд
Не зви чайна• 23 февраля в 21:41
Ответ дляБезникаяЯ
Вау, як класно
А яка оплата за це?
Я не знаю . Просто она приходить ко мне или я к ней , или в парке на набережной тусим и я ей помогаю фигней этой страдать) знаю, что за курс она платила около 500 евро плюс брала ещё дополнительный индивидуальный тоже около 500
Не зви чайна• 23 февраля в 21:43
Ответ дляБезникаяЯ
Нет есть же на каждую аудиторию свое так сказать время . Утром когда все на горшках, в обед, вечером когда мамки уложили детей спать , много есть нюансов.
ТебеОноНадось• 23 февраля в 21:45
Ответ дляБезникаяЯ
Які курси пройшли? Яка їх ціна?
Мастер Класс• 23 февраля в 21:48
Ответ дляМіряю від одиниці
Вона зараз вчиться. Студентка. Реклама і PR.
Шукала не стільки роботу, скільки стажування. ’Стукалася’ в декілька компаній. Одна з них відгукнулася. Пару місяців робила просто з цікавості. Сподобалася і її попросили залишитися вже з оплатою.
БезникаяЯ
• 23 февраля в 22:50
Ответ дляНе зви чайна
Так, це потрібно враховувати