жінка незаміжня• 14 марта 2025
Суицид - это грех?!
Как считаете - да или нет ?
Если грех, то почему в христианстве это грех, а в других религиях нет ?
Результат:
вже голосів:
46 (70.77%)
Грех
19 (29.23%)
Нет, не грех
Говорю-балакаю• 14 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Хіба? У них все не так як у християн.
Да, они христиане протестанты.
Конотопська відьма• 17 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дальній дальній родич мого чоловіка був набожною людиною з дитинства, його батьки були, його діди були. Там він і дружину собі вибрав, в церкві. Церква бабтистів. Але одного разу, дружина прийшла в дім, а він повісився, молодим.... 25 років йому було. То всі його родичі були в ужасі, і дружина теж, бо перше - все було добре; друге - це страшенний гріх, вони просто були в паніці із-за його поступка. Переживали, що тінь паде і на його молоду дружину та дитину 3 роки.
Так що не тільки в християнстві це гріх.
Баптисты это одно из течений христианства)
Творю чудеса• 14 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
Я ж пишу, що це соціальний конструкт. Соціуму не вигідна висока смертність, тому й залякують
Ну да, невигідна висока смертність, тому і знищюють українців такими темпами і кількостями що скоро , колись чисельної, нації взагалі не залишиться.
Творю чудеса• 14 апреля 2025
Ответ дляБезВзяток
На уровне вселенной- это очищение от всяких.
Гигиенишвили• 17 апреля 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Только христиане
Не обобщайте, так верят именно в православии. Но Библия не даёт ответа на этот вопрос, как я смогла понять.