питання до одеситів
Яке ж дніще ця кацапія з їх кацапсткими ботами! Витрачають на войни , на ботню кошти, а в самих така розруха в країні! Колись, в 2013 році довелось мені проїхати більше 2500 км по Рашці. Їздила у відрядження, то захотілося на власні очі побачити «велікую расію». Насправді я була в шоці. Скрізь цілина і лопухи. У нас же як в містах? Біля будь якої навіть маленької 5 поверхівки панельки - квітничок, травичка покошена. А там… навіть у великих містах - лопухи і кропива між багатоповерхівками. І між цим усіх про топтані доріжки! Туалетів на заправках ціла проблема знайти! У кращому випадку похилений деревʼяний теремок з діркою в підлозі! 21 століття! Велика я бл…дьська Раша! Вони могли б бути дійсно багатими і розвиненими. Могли б вкладати кошти в науку, медицину. Але ні, тільки війни, руйнація у себе і у сусідів, гнилі душі. Це населення (не назву навіть нацією) не заслуговує не те що країною називатися! Вони повинні бути розформовані і знищені як не додержава! Вони не мають право існувати.
Mira29-c3c3• 14 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
ЭТо называется наведение конституционного порядка,если Украина не могла удержать Крым если украинское крымское СБУ и МВд дружно перешили шевроны на орлы то кто виноват,если Турчинов все слил то кто виноват в потере Крыма
Наведєніє порядку у чужій країні ?.
Для чого ви це пишете ?
виктория7аас• 14 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Угу))))) ’сейчас я вам покажу откуда хихли готовили нападение ’)))))
За это видимо и решили ликвидировать Украину. Правда чото жопы в парадках поотрывало ликвидаторам великим.
А Украина это же вам не Чечня! Если чеченский народ смог вам по зубам надавать.украинцы тем более смогут!
я украинка и пока не вижу положительных сдвигов со стороны Украины вы хоть предполагаете сколько погибших или как Зеля думаете 30 тыс
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
А погибших среди народов луганских и донецких воскресили?
Если бы мразоты кацапские гиркины с моторылами и северными ветрами не прилезли .то и воскрешать не нужно было никого!
Рускомирная сранина=гной.смерти.разрушения!
Ответ дляOlvia1987
І який же народ проживав луганський? Яка в нього мова була? Луганська? У Донецьку і Луганську - квітучих і багатих містах України було чудове життя до війни. І жодної людини там не було вбито до тих пір, поки туди не дійшла вонюча Раша і не почала вбивати!
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Наведєніє порядку у чужій країні ?.
Для чого ви це пишете ?
А это называется падальщик. Видит человек без сознания.бегом кошельки.серьги.деньги себе в карман и ножом прирезал для порядка!
Ответ дляПиона
Якщо в Україні було квітуче життя до війни,то навіщо потрібен був майдан?
Ответ длявиктория7аас
Все предельно просто: в преступлениях всегда виноват агрессор, а не жертва. Если у вас в подворотне амбал отберёт кошелек, то осудят именно его, а не будут рассуждать почему вы не смогли отбиться. Но вы здесь выступаете в роли адвоката амбала, пытаясь преподнести ситуацию под соусом ’все не однозначно’.
Mira29-c3c3• 14 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
І чому ж отака кількість загиблих ?
Та якби пу не відправив своїх дегенератів то й українці були б живі .
Ответ дляПиона
Спросите у Ирины про народы Луганска и Донецка
Mira29-c3c3• 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
І чим вам Майдан нашкодив ?
Величезна кількість учасників віддала своє життя за свободу України.
Не паплюжте їхню пам´ять .
виктория7аас• 14 марта 2025
Ответ дляПиона
Я не понимаю что уже сейчас бурогозить за 35 евро стоимость визы в ЕС продали страну,можно было дать автономию ДНР ,ЛНР ну были б как Придднестровье не признанными странами ,сами бы обратно попросились,ведь Путин не хотел их в 2014 брать в состав РФ,Крым другая тема,а этим вопрос включения в РФ не стоял
Ответ дляOlvia1987
У мене подруга з Луганська. Вимушено втікла звідти в 2014 році. А інша з Донецька, її другий дім розбили кацапи в Ірпіні. Це дві українки. Тому іншого народу там не може бути. Ну окрім нащадків раніше завезених кацапів після голодомору. Якщо вони вважають себе не українцями, то ніхто не тримав. Могли повернутися на історіческую родіну прєдков.
Ответ дляdovolga
Удалено администрацией...
виктория7аас• 14 марта 2025
Ответ дляdovolga
У меня было подобное ,Но я пилочкой для ногтей этому амбалу щеку проколола и осталась при кошелке ,цепочке и кулоне
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Я ж могу попросить и юридическое определение ’народ Луганска’.’народ Донецка’ .’народ Крыма’
Я не стесняюсь )) есть?)
Mira29-c3c3• 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Люди добрі,що тут відбувається?
Це дно пробили чи ще буде ?
виктория7аас• 14 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
І чому ж отака кількість загиблих ?
Ее раз повторяю войны соответственно и жертв можно было бы избежать,объявить Януковичу импичмент согласно конституции, выбрать другого, или другую я лично сторонница юли в то время и были бы с Крымом и без войны
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Кто агрессор и кто жертва?
Подробнее кацапскую версию?!
Ответ дляПиона
Забагато про себе думаєш. Якого пояса? Тобі аби про пояса думати. Ідіть краще на росіі хоч один туалет на заправці нормальний зробіть! Усі узбіччя загажені!
Не,я у себя дома буду жить,понаблюдаю как активісти і патріоти будуть Україну боронить.Бусифіковані мобілізанти закінчуються,вся надія на активістів